آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: منبع تغذیه و باز کردن تاپیک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Hamid_nice

کاربر
2018-12-18
91
168
باسلام
جناب غزال چرا تاپیک زیر رو بستید

https://www.irantk.ir/threads/103442-منبع-تغذیه-0-تا-300-ولت-DC/page9

من قبلا هم به شما عرض کرده بودم اگر به هر دلیل تمایل به ادامه بحث در موضوعی ندارید یا احساس بی هودگی یا اتلاف وقت یا هر چیز دیگری می کنید لطف کنید اون تاپیک رو ترک کنید شاید خیلی ها نظری متفاوت از نظر شما داشته باشند و با نظر شما موافق نبوده و تمایل به ادامه مطلب داشته باشند
شما مرا به یاد ترامپ قلدر منش می اندازی هرچی خودش فکر می کنه درسته درست می دونه حتی اگر همه دنیا نظرش رو رد کنند!!!! و از قدرتش سو استفاده می کنه
شما اگر نظرت این بود که من گفتم کلا بد تعییر کردید ولی هر کس نظرش قابل احترام
شما هم به نظر دیگران احترام بذارید و اگر نظر موافق ندارید یا هر گونه که می خواهید تعبیر می کنید می توانید تاپیک رو ترک کنید چرا جای دیگران تصمیم میگیرید و کلا تاپیک رو مسدود می کنید آن هم فقط به خاطر اینکه خودتون فکر کردید که ارزش ادامه نداره ! اینگونه شما مغایر حرف خودتون عمل کردید که می گید وقت آدم ارزش داره و من هم کلی وقت صرف کردم و شما با بی احترامی تمام به وقت وتلاش من خودخواهانه اون رو متوقف کرده اید!!!
در اون تاپیک هیچ پیامی مغایر با قواعد انجمن زده نشده پس سلیقه ای
عمل نکنید نظرتان محترم ولی تاپیک رو حق نداشتید ببندید چون خلاف قوانین انجمن نبوده لطفا بازش کنید و اگر کسی خواست ادامه می ده و نخواست ادامه نمی ده

می خواستم این رو پیام خصوصی بدم ولی دیدم پیام خصوصیتون رو بسته اید.
ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

Hamid_nice

کاربر
2018-12-18
91
168
جناب غزال
منتظر دلیل شما بر طبق قوانین سایت جهت بستن اون تاپیک هستم

• Like

Hamid_nice

کاربر
2018-12-18
91
168
خب جناب غزال چند روز وقت داشتید برای پاسخ اما از آنجا که مشخص بود دلیلی وجود ندارد علی الظاهر سلیقه ای برخورد کرده اید و آن تاپیک را صزفا چون خودتان فکر کرده اید که نیازی به ادامه ندارد بسته اید
سخن رو کوتاه می کنم و لپ مطلب رو عرض می کنم
بر اساس اینکه ورود اعضا به این سایت صرفا توافقی بر رعایت قواعدی است که در ابتدا می پذیرند و از شما نیز به عنوان مدیر انتظار می رود که صرفا طبق همون قواعد عمل کنید نه بر اساس تفکرات یا اعتقادات یا سلیقه شخصی خود( که اگر نمی توانید یا نمی خواهید بهتر است مدیریت رو به شخص دیگری واگذار کنید و به کمک به دیگران به عنوان یک کاربر عمل کنید ) لذا از این به بعد لطفا در صورتی که نمی توانید حوصله کنید در تاپیکهایی که من می زنم از اول وارد نشوید
چرا که اینجا یک کارخانه صنعتی نیست که قرار باشد اشتباهی صورت نگیرد بلکه یک انجمن علمی و کاربردی است جهت رفع و در میان گذاشتن مسایل کاربران جهت یادگیری بیشتر بنابراین ممکن است کسی بخواهد تاپیکی ایجاد کند و دو نفر در آن تا ابد به بحث و گفتگو بپردازند که خلاف قواعد سایت هم نیست بنابر این اگر افرادی مثل شما حوصله یا علاقه به این صورت را ندارند تنها حق دارند که نظرشان را ابراز کنند یا نکنند و یا در هر مرحله ای که دیگر تمایل به ادامه ندارند از آن تاپیک خارج شوند و هرگز حق ندارند به دلیل اینکه شخصا فکر می کنند که این تاپیک دیگر نیازی به ادامه ندارد از قدرتشان در جهت تحمیل نظرشان استفاده کنند و آنرا تعطیل کنند دوستانه عرض می کنم که در غیر اینصورت انتظار نداشته باشید که من هم از قدرتم در جهت down کردن سایت به جهت اینکه فکر کنم که این چنین سایتی ارزش برقراری ندارد استفاده نکنم
ممنون

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
باسلام
بزرگوار اگر از آقای غزال حتی یک کلمه یاد گرفتی و یا ساعاتی از وقتشو در اختیار گرفتی ( در این روزگاری که اخلاق مرده ) و انسانهای ایچنینی که دیگر تعریفشون هم نمیشنوی بلکه بجای آن از نزدیکترین کستون تا غریبه فقط آسیب و بد میبینی و ضرر
پس در حقتون خیلی لطف و بزرگواری بی جواب که میتونستی حداقل خوره روح و روانش نباشیی ، کرده
از طرفی هیچ مدیری بابت فعالیت ( همه زمان از عمر و خانوادش وکار و تجربش و هزینه هایی که کرده) نه تشکری شنیده ونه پاپاسیی از کسی
از طرفی دیگه هیچ کس با هر جایگاهی نمیتونه طلبکارانه از چیزی بیاموزی و طلب کنی چه برسه به علم و فنی این چنینی ، که میتونه هر تایپک آقای غزال یک دوره آموزشگاهی چند ماهه با همه هزینه ها و مشکلاتش باشه

از سوی دیگه عدم جوابگویی و تحمل ایشون ملاک بر نداشتن جواب نیست بلکه به خاطر شخصیت و بردباری و ....و ....است
دوست من تو اینجا محکمه باز کردی اونم برای کسیکه بیشتر سرمایه عمرشو داره به این شکل بگم به باد میده از روی نفهمیه ، چون داره سرمایه گزاری میکنه . ولی خیلی داری ...

یه خورده آروم بگیر ،یه خورده فکر کن ،این هم هوایی نرو
سایت میتونه براحتی جلوی وردتون رو مسدود کنه و اگر میتونی down رو هم امتحان کن
موفق باشی

Hamid_nice

کاربر
2018-12-18
91
168
چقدر غلط نوشتاری دارید یکبار متنتون رو بخونید ببینید خودتون می فهمید چی نوشتید؟
من از کسی طلبکارانه چیزی نخواستم شما هم مثل اینکه توهمات ذهنیتون رو ارایه می کنید به جای اینکه بفهمید که مخاطب چی گفته

ما از کسی توقعی نداریم که چیزی به دیگران بیاموزه اما توقع رعایت اخلاق رو داریم همونطور که در پست قبل به وضوح توضیح دادم
مطلبی که در پست قبل عرض کردم رو دوباره بخونید بدون ذهنیت خودتون متوجه می شید که موضوع چیست اگر هم اعتراض دارید طبق قوانین سایت مطرح کنید نه نظر شخصیتون
سایت میتونه براحتی جلوی وردتون رو مسدود کنه و اگر میتونی down رو هم امتحان کن
اینجا مثل اینکه همه به جای منطق دم از گردن کلفتی می زنند ؟
آنچه شرط بلاغت بود با شما گفتیم
ممنون

آخرین ویرایش:
  • Like

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
سلام . دوست عزیز از این برخوردها و آزردگی خاطرها شاید باور نکنید هزاران بار تو سالیان متمادی پیش اومده اولش تصور کردیم مثل الان جنابعالی که آسمون به زمین اومده بعد دیدیم هیچ اتفاقی نیافتاده که هیچ . فقط خودمونو خوردیم و آزار دادیم

من بخاطر دوست بزرگواری که نه میشناسم و تا حالا ارتباطی داشتیم بلکه فقط از تواناییهای ایشون مثل همه استفاده کردمو الان هم می بینم در مقابل یک هجمه منصفانه یا غیر منصفانه قرار گرفته . و....

طولش ندم همین

فکر کنم رسونده باشم که بی خیال اینا رو ولش کن بچسب به ادامه فعالیتت
فعالیتی که علاقه داری حتی اگر در همون راسته فعالیت آقای غزال باشه .منتهی مثل دیگران استفاده کن

یا علی

آخرین ویرایش:

sajjad-d

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-07-21
301
907
اصفهان
جناب Hamid_nice خیلی ببخشید که اینطوری میگم .. ولی شما انگار که طلبکارید . استاد غزال استاد ما و بنده هستند . این چه رفتاری هست که شما انجام میدید ؟ این خیلی بی انصافیه
شما به جای اینکه اشکال کار خودتونو بفهمید اینجا با استاد غزال به طرز طلبکارانه برخورد میکنید !!
نقشه مداری هم که شما در پست قرار داده اید کاملا غیر استاندارده و جای بحث کردن نداره

Hamid_nice

کاربر
2018-12-18
91
168
جناب Hamid_nice خیلی ببخشید که اینطوری میگم .. ولی شما انگار که طلبکارید . استاد غزال استاد ما و بنده هستند . این چه رفتاری هست که شما انجام میدید ؟ این خیلی بی انصافیه
شما به جای اینکه اشکال کار خودتونو بفهمید اینجا با استاد غزال به طرز طلبکارانه برخورد میکنید !!
نقشه مداری هم که شما در پست قرار داده اید کاملا غیر استاندارده و جای بحث کردن نداره

دوست عزیز بی انصافی از خودتان هست
چرا که که اگر شما تعصب بی هوده به کار نمی بردید چشمتون به حقیقت باز می شد و در دو تا خط دو خطا نمی کردید
اول اینکه هیچ جای نوشته های من دلیلی بر طلب داشتن نیست این که می گویید بی هودگی محض است من در پست های بالا به روشنی دلایلم را بیان کردم
دومین خطای شما این هست که اگر همون تاپیک رو درست می خوندید متوجه می شدید که خود جناب غزال هم در چند پست ماقبل آخر از به نتیجه رسیدن اون ابراز اطمینان کامل کرده اند واگر ایشان را قبول داشتید از غیر استاندارد بودنش سخن نمی گفتید!!! یا حداقل دلیل درستی ابراز می کردید

تعصبات را کنار بگذارید و سعی کنید در راستای حق قدم بردارید
اینکه جناب غزال استاد شما هستند و یا تجربه یا علم خوبی دارند رو من زیر سوال نبردم بلکه این دلیل بر موجه شدن اقدام غیر منصفانه و قلدر منشانه نمی باشد من به این موضوع اعتراض کرده ام
امیدوارم درست و منصفانه پستها رو بخونید قبل از اینکه پستی بزنید
ممنون

آخرین ویرایش:

sajjad-d

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-07-21
301
907
اصفهان
خب جناب غزال چند روز وقت داشتید برای پاسخ اما از آنجا که مشخص بود دلیلی وجود ندارد علی الظاهر سلیقه ای برخورد کرده اید و آن تاپیک را صزفا چون خودتان فکر کرده اید که نیازی به ادامه ندارد بسته اید
سخن رو کوتاه می کنم و لپ مطلب رو عرض می کنم
بر اساس اینکه ورود اعضا به این سایت صرفا توافقی بر رعایت قواعدی است که در ابتدا می پذیرند و از شما نیز به عنوان مدیر انتظار می رود که صرفا طبق همون قواعد عمل کنید نه بر اساس تفکرات یا اعتقادات یا سلیقه شخصی خود( که اگر نمی توانید یا نمی خواهید بهتر است مدیریت رو به شخص دیگری واگذار کنید و به کمک به دیگران به عنوان یک کاربر عمل کنید ) لذا از این به بعد لطفا در صورتی که نمی توانید حوصله کنید در تاپیکهایی که من می زنم از اول وارد نشوید
چرا که اینجا یک کارخانه صنعتی نیست که قرار باشد اشتباهی صورت نگیرد بلکه یک انجمن علمی و کاربردی است جهت رفع و در میان گذاشتن مسایل کاربران جهت یادگیری بیشتر بنابراین ممکن است کسی بخواهد تاپیکی ایجاد کند و دو نفر در آن تا ابد به بحث و گفتگو بپردازند که خلاف قواعد سایت هم نیست بنابر این اگر افرادی مثل شما حوصله یا علاقه به این صورت را ندارند تنها حق دارند که نظرشان را ابراز کنند یا نکنند و یا در هر مرحله ای که دیگر تمایل به ادامه ندارند از آن تاپیک خارج شوند و هرگز حق ندارند به دلیل اینکه شخصا فکر می کنند که این تاپیک دیگر نیازی به ادامه ندارد از قدرتشان در جهت تحمیل نظرشان استفاده کنند و آنرا تعطیل کنند دوستانه عرض می کنم که در غیر اینصورت انتظار نداشته باشید که من هم از قدرتم در جهت down کردن سایت به جهت اینکه فکر کنم که این چنین سایتی ارزش برقراری ندارد استفاده نکنم
ممنون

دوست عزیز این یعنی طلبکاری و توهین . خودت چی معنی میکنی ؟
این انجمن یک مکان تخصصی است و هر کسی که وارد این انجمن میشود حداقل باید پایه الکترونیک داشته باشد . شما دوست گرامی پایه الکترونیک هم نداری
اگر پایه الکترونیک داشتی چنین تاپیکی ایجاد نمیکردی
عزیز من بگرد یک مدار اجرایی پیدا کن یا درخواست مدار عملی و کارامدی بکن.. تحلیل کردن درباره یک مدار ناکارامد و غیر استاندارد وقت تلف کردنه . برای همین استاد غزال تاپیک را بسته اند

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
انتقاد بجا . تذکر دادن . ردکردن با دلیل و... که سازنده است نباید بهمون بر بخوره چون همونطوری که از اسمش پیداست اینجا فروم هستش برای یادگیری وتبادل اطلاعات

متاسفانه جو بدی تو همه بخشها بعضا مشاهده میشه تا از کسی تذکری یا نکته ای بهمون اشاره میشه سریع جبهه جنگی میگیریم و این باعث پس موندگیمون میشه نه پیشرفت

لطفا دیگه این بحث بی نتیجه رو تموم کنید و تا اینجا هم زیادی شده .بحثیه که هر چه چقدر ادامه بدی کش میاد

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا