آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: پخش ایندش پایونیر

ali136802

کاربر
2019-08-01
14
14
34
قزوین
سلام چرخ دنده شکسته بود تعویض کردم پخش و روشن میکنم روی منوی انتخاب زبان میمونه و تاچ دیگه کارنمیکنه.تایم فیس و رعایت کردم فیس السی دی دیگه روش امتحان کردم. مطمعنم ایراد رو برده مدل 7750bt کسی میتونه راهنماییم کنهممنون میشم

Mehdisistem

کاربر vip
vip
کاربر
سلام
همکار عزیز من هم همین پخش رو باز کردم چرخدنده عمودی شکسته بود تعویض کردم ولی تایمش رو نتونستم بگیرم . فقط چرخدنده رو تعویض کردم پنل رو باز میکنه ولی نمیبنده
ممنون میشم اگه همکاران عزیز منو راهنمایی کنن??????

Mohsenbehrad

کاربر vip
vip
کاربر
2019-11-02
742
803
خوزستان
سلام شما یه عکس بزارید تادوستان بهتر راهنمایی کننداطمینان داشته باشید اگه دوستان راهکاری داشته باشند دریغ نمی کنندانشااله من چندمورد بوده که فلت روتعویض کردم به این مشکل برنخوردم

Behnammohsen

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-05
518
1,313
33
Babol
یعنی کسی نیست واقعا بخواد کمک کنه

درود . شما باید تاپیک جدا میزدید برای مشکلتون .
معمولا یک پتانسیومتر بزرگ متصل به چرخ دنده جنب مدار کوچک قبل ال سی دی هست که با باز کردن پیچ زایده گی بریده روی پتانسیومتر رو باید با خط سفیدی که روی مدار زیرش کشیده شده همراستا کنید و پیچ کنید البته زمانی که ال سیدی به نقطه آخر و خروج یا زمانی که در نقطه کاملا بسته قرار داره .
امیدوارم رسا توضیح داده باشم چون دستگاهی دم دستم نیست وگرنه تصویری توضیح میدادم.

Behnammohsen

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-05
518
1,313
33
Babol
سلام چرخ دنده شکسته بود تعویض کردم پخش و روشن میکنم روی منوی انتخاب زبان میمونه و تاچ دیگه کارنمیکنه.تایم فیس و رعایت کردم فیس السی دی دیگه روش امتحان کردم. مطمعنم ایراد رو برده مدل 7750bt کسی میتونه راهنماییم کنهممنون میشم

درود . اگر سرویس منوال پخش رو دارید معمولا آموزش ورود به تنظیمات شرکتی برای کالیبره کردن توش هست که با کنترل باید واردش بشید . یکبار کالیبره کنید شاید راهگشا باشه براتون.

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
ممنون و تشکر از راهنماییتون . دیروز اونقدر فکر کردم تا همین کاری رو که شما فرمودید رواتفاقی پیدا کردم و انجام دادم و جواب گرفتم
بازهم سپاسگذارم

سلام عزیز منم یه ۷۵۵۰اینداش رو باز کردم چرخ دندشو عوض کردم الان ایجکت عمودیش درست شده ولی دیگه ال سیدی رو داخل نمیکشه

آخرین ویرایش:

Mr.Zamani

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2013-05-25
266
1,009
Kerman
www.facebook.com
درود . شما با
معمولا یک پتانسیومتر بزرگ متصل به چرخ دنده جنب مدار کوچک قبل ال سی دی هست که با باز کردن پیچ زایده گی بریده روی پتانسیومتر رو باید با خط سفیدی که روی مدار زیرش کشیده شده همراستا کنید و پیچ کنید البته زمانی که ال سیدی به نقطه آخر و خروج یا زمانی که در نقطه کاملا بسته قرار داره .
امیدوارم رسا توضیح داده باشم چون دستگاهی دم دستم نیست وگرنه تصویری توضیح میدادم.
6D9FBB5F_C096_454A_997A_21AA92923BB0.jpeg

3D17DC6D_5A95_4316_80CB_3FDC00889396.jpeg

درود مهندس جان با توجه به این تصاویر میشه یه مختصر توضیحاتی بدین یه چیزایی متوجه شدم البته با کلی جستوجو اونم تو سایتهای روسی
فک میکنم منظورتون از پتاسیومتر همون برد کوچیکیه که سمت راست عکس دومی مشخصه و اون چرخ دنده سفیده که علامت گذاری شده
اون سوراخ ریز باید هم تراز خط دومی باشه البته نمیدونم واقعا چقدر درست میتونه باشه با ترجمه ای که کردم یه همچین چیزی بود مفهومش
ولی خوب ممنون میشم اگه یه راهنمایی کوچیک کنین که مطمئن شم
با تشکر

آخرین ویرایش:
بالا