آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نداشتن بوق در تلفن پاناسونیک مدل kx_tg3711bx

ali2710

کاربر vip
کاربر
2017-07-20
13
14
بیرجند
گوشی صدای بوق نداره وفقط زنگ میخوره
ترانزیستور a1972 ودیودش سوخته ،مشخصات دیود رو میخواستم روی دیود ظاهراً نوشته 30B
باتشکر

ahmad72

کاربر
2009-06-21
38
31
گوشی صدای بوق نداره وفقط زنگ میخوره
ترانزیستور a1972 ودیودش سوخته ،مشخصات دیود رو میخواستم روی دیود ظاهراً نوشته 30B
باتشکر

سلام دوست من ، لطفا تجربه خودتون از تعمیر این تلفن را بنویسید تا افراد بیشتری بهره ببرند ،
من یک سوال در مورد همین مدل تلفن دارم ، با شماره گیری اعداد صدای تن اعداد شنیده میشود اما بوق ممتد قطع نمیشود و شماره گیری انجام نمیشود

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
584
1,056
سلام دوست من ، لطفا تجربه خودتون از تعمیر این تلفن را بنویسید تا افراد بیشتری بهره ببرند ،
من یک سوال در مورد همین مدل تلفن دارم ، با شماره گیری اعداد صدای تن اعداد شنیده میشود اما بوق ممتد قطع نمیشود و شماره گیری انجام نمیشود

درود بر شما.مشکل شما با پروگرم کردن آی سی ایپرام احتمالا حل خواهد شد.سپاس

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
584
1,056
ممنون از لطفتون ، پروگرام میکنم نتیجه رو اعلام میکنم
... مشکل خودتون که بوق نداشتین چطور حل شد؟؟

درود.در مدلهای دیگه مثل ۱۳۱۱ با پسوندهای مختلف با پروگرام کردن ایپرام دستی مشکل حل شد و احتمالا در ۳۷۱۱ و ۳۷۲۱ هم مشکل حل خواهد شد. پیشنهاد میکنم فایل رو روی یک آی سی دیگه امتحان کنید تا در صورت جواب ندادن آی سی اصلی دست نخورده باقی بمونه.موفق باشید.

ahmad72

کاربر
2009-06-21
38
31
تا الان نتونستم فایل ایپرام مربوط به این تلفن رو پیدا کنم . میتونین کمک کنید فایلش رو گیر بیارم؟

آخرین ویرایش:

ahmad72

کاربر
2009-06-21
38
31
درود.در مدلهای دیگه مثل ۱۳۱۱ با پسوندهای مختلف با پروگرام کردن ایپرام دستی مشکل حل شد و احتمالا در ۳۷۱۱ و ۳۷۲۱ هم مشکل حل خواهد شد. پیشنهاد میکنم فایل رو روی یک آی سی دیگه امتحان کنید تا در صورت جواب ندادن آی سی اصلی دست نخورده باقی بمونه.موفق باشید.
تا الان نتونستم فایل ایپرام مربوط به این تلفن رو پیدا کنم . میتونین کمک کنید فایلش رو گیر بیارم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

ahmad72

کاربر
2009-06-21
38
31
یه تلفن دیگه پیدا کردم فایل فلش و ایپرام هر دو با آی سی نو جایگزین کردم اما مشکل حل نشد.
شماره گیری به روش پالس انجام میشه اما بشدت نویز داره ، من صدای طرف مقابل را میشنوم اما او صدای من را نه .
ولتاژهای 5 و 3 ثابت و بدون ریپل هستند .
TVS و مقاومت سری شده باهاش و پل دیود ایتدای خط و خازن های الکترولیت و ترانزیستور بزرگ همه سالم هستند .
قسمت شیلد دار که آی سی اصلی زیرش هست گرم میکنه ( داغ نیست )
احتمال میدید مشکل کجا باشه؟

tekm

کاربر vip
کاربر
2014-06-03
62
30
سلام این مشکل مربوط به دیود زینر است

بالا