آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: درپکیج ایران رادیاتور مدل b24ff چگونه مطمین شویم مبدل از داخل سوراخ شده و بهم وصل شده؟

خسرو شرایی

کاربر vip
کاربر
2013-11-30
22
13
تهران
من مشکل افزایش فشار دارم فشار بار از ۴ رد میشه !!شیر پر کن و‌منبع انبساط رو عوض کردم ولی مشکلم حل نشد ایا مبدل سوراخ هست یا مشکل جای دیگر است!؟

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
من مشکل افزایش فشار دارم فشار بار از ۴ رد میشه !!شیر پر کن و‌منبع انبساط رو عوض کردم ولی مشکلم حل نشد ایا مبدل سوراخ هست یا مشکل جای دیگر است!؟
سلام شما اول تست کن ببین زمانی که پکیج خاموش هست باز فشار بالا میره اگر نرفت پس شیر پر کن ایرادی نداره هوای داخل مدارتم خارج کن، احتمال خراب بودن پمپ زیاده زمانی که دستگاه روشن بشه پمپ خوب ابو نچرخونه یا مبدل ها گرفته باشن باعث افزایش فشار میشه. مرحله اخرم سوراخ بودن مبدل هست

احتمالا

خسرو شرایی

کاربر vip
کاربر
2013-11-30
22
13
تهران
سلام شما اول تست کن ببین زمانی که پکیج خاموش هست باز فشار بالا میره اگر نرفت پس شیر پر کن ایرادی نداره هوای داخل مدارتم خارج کن، احتمال خراب بودن پمپ زیاده زمانی که دستگاه روشن بشه پمپ خوب ابو نچرخونه یا مبدل ها گرفته باشن باعث افزایش فشار میشه. مرحله اخرم سوراخ بودن مبدل هست

احتمالا
بله وقتی خاموش هست بازم فشار بالا میره در صورتی که شیرپرکن بستس ( شیر پر کن تاره تعویض شده)و جالب اینکه وقتی شیر آب گرم آشپزخونه رو باز میکنم شوفاژا هم با همون شروع به گرم شدن میکن درصورتی که اصلا درجه گرمایش روی بکیج بستس!!!??????

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
اگه خاموش هست و شیر کن بسته مگه مبشه فشار بالا بره لوله های پکیچ درست وصل شدن؟ اون ایراد دوم به فلونتر برمیگرده شاید یسره شده

خسرو شرایی

کاربر vip
کاربر
2013-11-30
22
13
تهران
اگه خاموش هست و شیر کن بسته مگه مبشه فشار بالا بره لوله های پکیچ درست وصل شدن؟ اون ایراد دوم به فلونتر برمیگرده شاید یسره شده
اصلا شیر پر کن انگار تو مدار نی وقتی شیر بستس ودرجه رو صفر هست کافی فقط فلکه ورودی آب رو باز کنی درجه شروع به بالا رفتن میکنه!من فکر کنم شیر پر کنی که نو بستم کارشو خب انجام نمیده!!که احتمالش خیلی کمه..

Ali_mehdidoost

کاربر vip
vip
کاربر
2007-10-21
160
511
سلام ...طبق فرمایش استادان عزیز دیگر و تجربه من... شیر پر کن نو دلیل نمیشه پشت اون که میچرخه حتما نمیبنده مسیر اب ورودی رو چک کن ...بسیاری اوقات رسوب یا چیزی اون پشت گیر میکنه یا واشرش باعث بد بسته شدن شیر میشه

بالا