آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل چشمک زدن چراغ لینک مودم GNET AD1501-1T1R

Mahdist

کاربر
2019-10-07
29
39
مودم من GNET AD1501-1T1R است که با وجود اتصال به خط تلفن، چراغ لینک آن دائما چشمک میزنه و ثابت نمیشه. (بقیه چراغ ها حالت عادی دارند).
در ضمن با یک مودم دیگه، خط را چک کردم و مشکلی نداشت و چراغ adsl ثابت میشد. روی برد مودم را بررسی کردم و هیچ سوختگی و یا خازن بادکرده ای نبود. قطعه وریستور هم هیچ اهمی را نشان نمیداد.
لطفا راه حل پیشنهادی خود را بیان نمایید.

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
مودم من GNET AD1501-1T1R است که با وجود اتصال به خط تلفن، چراغ لینک آن دائما چشمک میزنه و ثابت نمیشه. (بقیه چراغ ها حالت عادی دارند).
در ضمن با یک مودم دیگه، خط را چک کردم و مشکلی نداشت و چراغ adsl ثابت میشد. روی برد مودم را بررسی کردم و هیچ سوختگی و یا خازن بادکرده ای نبود. قطعه وریستور هم هیچ اهمی را نشان نمیداد.
سلام، لطفاً عکس واضح از برد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: h.heydari

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797

ابتدا ببین اطراف آی سی lan خازن باد کرده داری یا نه
وریستور رو خارج کن و تست کن
دامپ مودم رو روی آی سی فلش تزریق کن
با کارهای بالا اگه نشد ببین آی سی lan خیلی داغ نمی کنه
کلا اگه جواب نگرفتی یعنی آی سی lan سوخته

Mahdist

کاربر
2019-10-07
29
39
من منظورم از چراغ لینک ، ال ای دی ADSL بود.

ل GNET AD1501-1T1R.jpg

آخرین ویرایش:

eaeineh

کاربر
2013-08-24
39
67
سلام
ابتدا مودم رو یکبار ریست کن ، دوباره از ابتدا کانفیگ کن .
اگه مشکل حل نشد خازن های ریز دور آی سی ها و کریستال رو عوض کن.

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797

h.heydari

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2016-09-26
836
3,850
پارس آباد مغان
با سلام
مودم را فایل فلش بزنید اگر جواب نداد فایل فریمور مودم مورد نظر را از اینترنت دانلودو از zipخارج کرده و به فلش کپی کرده وبه تنظیمات مودم رفته وفایل دانلود شده فریمور مودم را در جای خود کپی نمایید 100% نتیجه میگیرید در ضمن راهنمای نصب فریمور در خود فایل موجود است.

Mahdist

کاربر
2019-10-07
29
39
با سلام
مودم را فایل فلش بزنید اگر جواب نداد فایل فریمور مودم مورد نظر را از اینترنت دانلودو از zipخارج کرده و به فلش کپی کرده وبه تنظیمات مودم رفته وفایل دانلود شده فریمور مودم را در جای خود کپی نمایید 100% نتیجه میگیرید در ضمن راهنمای نصب فریمور در خود فایل موجود است.

متاسفانه فایل فلش این مودم را پیدا نکردم، میشه جهت دانلود فایل، راهنمایی نمایید؟

بالا