آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

وبکم زولتريکس مدل Zoltrix Eagle Cam روی ویندوز سون نصب نمی شه ! چی کار کنم ؟؟

vimax

کاربر
2010-10-31
6
8
سلام
دوستان من وب کم zoltrix مدل angle cam دارم

روی ویندوز اکس پی به راحتی نصب میشه با درایور اما متعجبم روی سون چرا نصب نمیشه!!
کسی بلده چی کار کنم؟

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
سلام

در ويندوز 7even شما بايد با کليک راست روي فايل Setup گزينه Run as administrator را انتخاب کنيد و با يوزري که Administrator باشد وارد ويندوز شويد . ضمنا ممکن است درايور وب کم شما فقط ويندوز XP يا نسخه هاي پايين تر را ساپورت کند ، که در اين صورت بهتر است به سايت سازنده مراجعه کرده و آخرين درايور ارايه شده را دانلود فرمايد .

موفق باشيد .

vimax

کاربر
2010-10-31
6
8
سلام
دوست من اینا رو من میدونستم درایور سایت سازنده هم فقط واسه اکس پی و زیرش هست نه سون.
شبیه سازی وجود نداره که بشه استفاده کرد؟

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
سلام
دوست من اینا رو من میدونستم درایور سایت سازنده هم فقط واسه اکس پی و زیرش هست نه سون.
شبیه سازی وجود نداره که بشه استفاده کرد؟

سلام

شما پرسیدید :

روی ویندوز اکس پی به راحتی نصب میشه با درایور اما متعجبم روی سون چرا نصب نمیشه!!
کسی بلده چی کار کنم؟

نفرمودید که چه کارهایی انجام دادید و درایور سایتش فقط مربوط به Xp هست .

فکر می کنم باید دنبال درایورش در سایت هایی به غیر از سایت رسمیش باشید ........

موفق باشید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
اگر درایور شما setup دارد روش زیر رو امتحان کنید:
شما یک بار روی فایل setup راست کلیک کنید و از قسمت compatibility تیک گزینه Run this program in compatibility mode for را بزنید سپس آن را بر روی windows XP service pack 2 تنظیم کنید run as administrator هم تیک بزنید
در بعضی مواقع جواب میدهد. یکبار هم بر روی Vista service pack 2 بگذارید و امتحان کنید

در غیر اینصورت هیچ راهی جز پیدا کردن درایور ویندوز 7 آن ندارید البته اگر وجود داشته باشه!

بالا