آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عقاب 2500

nsahzabi

کاربر
2010-01-08
74
171
تهران عزيز
دوست من اگه واقعا با شرایطی که فرمودید این دستگاه رو تهیه کردید یعنی با النگوی قدیمی واستون بالانس کرده بهتره که قیدش رو بزنید چون یک کلاهبراداریه محضه .
من نمی دونم باز اگه خودتون کار کردید و چیز بیشتری توی اون دیدید تصمیم با خودتون اما با تعریفهایی که کردید بهتون پیشنهاد می کنم دنبالش رو نگیرید.
یک شمای کلی خدمتتون عرض کنم
دستگاه پالسی خوب دستگاهی هستش که
1.حساسیت بالا به طلا و مس داشته باشه
2.ثبات بالا داشته باشه و به زمین حساس نباشه
3.از سیستم اوتوتیون و تعادل زمین بهره ببره
4.از عمق کاووش خوبی هم برخوردار باشه
اگه دستگاهی این مشخصات رو داش میشه گفت که خوبه ولی اگه به دنبال این هستید که با النگوی قدیمی بالانس کنیدو این چیزها فقط جنبه ی سرکاری داره و هیچ کاراییه دیگه ای ندذاره
موفق باشید

پس حالا من با توضیحاتی نتیحه گیری کلی تری میکنم .شما هم لطفا بازم نظرتونو بفرمایید :
اگر من قطعه ای طلای واقعا کهنه پیدا کنم و با اون در محل مورد جستجو قبل از شروع به کاوش دستگاهم رو همانند فروشنده بالانس کنم و بعد عملیات اصلی رو شروع کنم .وباتوجه به اینکه طلای موجود در زیر خاک قطعا طلای کهنه ای محسوب میشه حتما اونو نشون میده (البته صرفنظر از عمق شی و ...) !یا اینکه نه . ما حتی به اینم نباید امیدوار باشیم ؟
(حقیقت اینه که من با این دستگاه در محل مورد نظر منطقه ای حدود 10 متر در 10متر رو کاوش کردم و د ر محدوده ای حدودا 2متر در 2متر فلز نشون داد .که بعد از چندین بار تکرار نتیجه بر وجود فلزی گرفتم .اما در حالت تفکیک اصلا طلا نزد .حالا بنظر شما ممکنه این فلز واقعا طلا نباشه ؟و اینکه در زمانهای قدیم فلزات غیر طلا رو هم چال میکردند ؟اونم روی تپه ای کوچک که چند تکه استخوان هم از زیر خاک پیدا شده ! وطبق گفته یکی از افراد تیم به استناد نسخه گنجی که قبلا دیده بوده در این محل بایستی سه تا قبر انسان باشه ! و . . . )

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
پس حالا من با توضیحاتی نتیحه گیری کلی تری میکنم .شما هم لطفا بازم نظرتونو بفرمایید :
اگر من قطعه ای طلای واقعا کهنه پیدا کنم و با اون در محل مورد جستجو قبل از شروع به کاوش دستگاهم رو همانند فروشنده بالانس کنم و بعد عملیات اصلی رو شروع کنم .وباتوجه به اینکه طلای موجود در زیر خاک قطعا طلای کهنه ای محسوب میشه حتما اونو نشون میده (البته صرفنظر از عمق شی و ...) !یا اینکه نه . ما حتی به اینم نباید امیدوار باشیم ؟
(حقیقت اینه که من با این دستگاه در محل مورد نظر منطقه ای حدود 10 متر در 10متر رو کاوش کردم و د ر محدوده ای حدودا 2متر در 2متر فلز نشون داد .که بعد از چندین بار تکرار نتیجه بر وجود فلزی گرفتم .اما در حالت تفکیک اصلا طلا نزد .حالا بنظر شما ممکنه این فلز واقعا طلا نباشه ؟و اینکه در زمانهای قدیم فلزات غیر طلا رو هم چال میکردند ؟اونم روی تپه ای کوچک که چند تکه استخوان هم از زیر خاک پیدا شده ! وطبق گفته یکی از افراد تیم به استناد نسخه گنجی که قبلا دیده بوده در این محل بایستی سه تا قبر انسان باشه ! و . . . )
دوست من من تو چند پست تکرار کردم طلای کهنه یک کلاهبرداریه.فلزیاب همونطور که از اسمش مشخصه تمام فلزات رو می گیره .اونم از نوع فلزیاب پالسی که فقط طراحی شده واسه فلز جمع کردن.
حالتی که شما می فرمایید در فلزیابهای وی ال اف یا همون سکه یابها یوجود داره اونم نه در همه مدل تنها در دستگاههای شرکت وایتس اونم 100% نیست در پالسی این یک کلاهبرداریه محضه .در کل فلزیاب همه فلزات رو میگیره یکی کم یکی زیاد و ربطی به کهنه یا جدید بودن اون نداره پس از فکر این مسله بیاید بیرون و به این مسله دلخوش نباشید(البته ببخشید که رک صحبت میکنم چون نمی خوام سر کار باشین)
بله دوست عزیز احتمال اینکه طلا نباشه زیاده.
در زمان های قدیم فلزات دیگه ای مثل مفرق رو هم دفن میکردن که فلزیابهای پالسی این فلز رو با حساسیت خیلی بالا میزنه اما متاسفانه این فقلز هیچ ارزشی نداره و با آهن برابری می کنه.
دوست عزیز به استناد نسخه و این مسایل دنبال این کارها نرو چون احتمال اون 1% سعی کن از علم بهره ببری .خیلی تپه ها وجود داره که میشه از روی اونها 2تا کیسه استخوان پیدا کرد اما هیچ خبری نیست و بعضی ها هم بر اساس تصورات خودشون برای اونجا گنج طراحی میکنن و نسخه فرض می کنن.
سعی کن از علم و منطق استفاده کنی
موفق باشی
meysam

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
فک کنم اون عقاب2500 رو از تیوا گرفتین...به اون تستیم که فروشنده داده کلک اوپراتوری میگن....از دستم ناراحت نشو ولی میتونی یه کاری باهاش بکنی میتونی بدیش به یه صنعتکار حالا لوله کشی سیم کشی یه کسی که با این دستگاه کارش راحت شه و یه پولیم گیرت بیاد یا میتونی اون دستگاهو بزاری جلوی چشمت هر روز هزار بار سازنده و فروشندشو لعنت کنی شاید و ایشالا که زود یه بلایی سرشون بیاد.......هزاران لعنت بر دروغگو و کلاهبردار که پول ملت رو بالا میکشن و واسه خودشون زندگی دنیوی و عذاب اخروی جمع میکنند.....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nsahzabi
بالا