آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

عقاب 2500

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,753
USD
دوست عزيز شما سوالتان رو بپرسيد بچه ها جوابتونو ميدن

nsahzabi

کاربر
2010-01-08
74
171
تهران عزيز
ممنونم وباسلام .من مدتیه دستگاه عقاب 2500رو در دسترس دارم وباهاش سعی داشتم کار کنم ولی متاسفانه نتونستم.با فزوشنده که تماس گرفتم گفت برای تنظیم بالانس در حالت تفکیک باید از طلای کهنه (طلایی که 10الی 15سال استفاده شده باشه)استفاده کنید .طلای کهنه هم پیدا نکردیم .حالاسوالم اینه که واقعا باید طلای کهنه به دستگاه نشون بدیم یا اینکه این حرف برای دست بسر کردن ما بوده ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
ممنونم وباسلام .من مدتیه دستگاه عقاب 2500رو در دسترس دارم وباهاش سعی داشتم کار کنم ولی متاسفانه نتونستم.با فزوشنده که تماس گرفتم گفت برای تنظیم بالانس در حالت تفکیک باید از طلای کهنه (طلایی که 10الی 15سال استفاده شده باشه)استفاده کنید .طلای کهنه هم پیدا نکردیم .حالاسوالم اینه که واقعا باید طلای کهنه به دستگاه نشون بدیم یا اینکه این حرف برای دست بسر کردن ما بوده ؟
سلام دوست عزیز
این حرفها چیه که باید طلای کهنه باشه.
واقعا من نمی دونم که چرا مردم اینقدر به سر کار گذاشتن دیگران علاقه دارن.
نه دوست عزیز اصلا چنین چیزی وجود نداره و این حرف صرفا جهت سرپروش زدن به کلاه برداریه .
دستگاه اگه واقعا دستگاه باشه برای بالانس نیاز به هیچ چیز نداره و خودش به طور دستی و یا اتوماتیک این کار رو انجام می ده
موفق باشید.

در پاسخ به دوست خوبم farhad49
نه عزیزم اینطور نیست .البته گفته شما در خصوص بعضی از فلزیابهای پالسی قدیمی صدق میکنه اما در حال حاظر فلزیابهای پالسی با تکنولوژی پالس دیجیتال به بازار اومده که فلزات مس و طلا رو با حساسیت بالا نشون می ده حتی بیشتر از فلزات دیگه
موفق باشید

nsahzabi

کاربر
2010-01-08
74
171
تهران عزيز
سلام دوست عزیز
این حرفها چیه که باید طلای کهنه باشه.
واقعا من نمی دونم که چرا مردم اینقدر به سر کار گذاشتن دیگران علاقه دارن.
نه دوست عزیز اصلا چنین چیزی وجود نداره و این حرف صرفا جهت سرپروش زدن به کلاه برداریه .
دستگاه اگه واقعا دستگاه باشه برای بالانس نیاز به هیچ چیز نداره و خودش به طور دستی و یا اتوماتیک این کار رو انجام می ده
موفق باشید.
در پاسخ به دوست خوبم farhad49
نه عزیزم اینطور نیست .البته گفته شما در خصوص بعضی از فلزیابهای پالسی قدیمی صدق میکنه اما در حال حاظر فلزیابهای پالسی با تکنولوژی پالس دیجیتال به بازار اومده که فلزات مس و طلا رو با حساسیت بالا نشون می ده حتی بیشتر از فلزات دیگه
موفق باشید
سلام .ولی یه نکته قابل عرض اینه که موقع خرید دستگاه وتست اون فقط یک قطعه النگو که معلوم بود واقعا کهنه است از قاصله 40سانتی میگرفت ودرهمون لحظه یه دسته کلید پر از کلیدرو "غیر طلا "مشخس میکرد .باوجود اینکه داخل اطاق اشیا فلزی اهنی هم بسیار بود .ولی باتظیم دقیق بالانس دستگاه النگو رو "طلا" مشخص میکرد .ماهمین کار رو در بیابان و بدور از هیچ فلزی "چه آهن چه طلا " با مقدار زیادی طلا انجام دادیم ولی حتی بعنوان فلز هم عکس العمل نشون نداد .طوریکه ما کم کم به طلاهامون داشتیم شک میکردیم .
بالاخره نفهمیدیم مشکل کارمون کجاست ؟!(آیا دستگاهمون مشکل پیدا کرده یا روش کارما ایرادی داشت .یا کلا دستگاه ما دستگاه بی ثباتی است . . . )

• Like

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
من دستگاهی pi را دیدم در هوا فقط و فقط طلا (النگو) را میزد ولی بیرون رطوبت و جای خالی و تغییرات خاک را میزد در نهایت بدرد نمی خورد

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
.یا کلا دستگاه ما دستگاه بی ثباتی است . . . )

دوست عزیز شما به اصل قضیه اشاره کردید
این گفته که دستگاه فقط با النگوی قدیمی بالانس می شود در هیچ علمی تایید نمیشه و صرفا جنبه کلاهبرداری داره همین

nsahzabi

کاربر
2010-01-08
74
171
تهران عزيز
دوست عزیز شما به اصل قضیه اشاره کردید
این گفته که دستگاه فقط با النگوی قدیمی بالانس می شود در هیچ علمی تایید نمیشه و صرفا جنبه کلاهبرداری داره همین

پس بنظر شما چکار باید کرد ؟یعنی این دستگاه بدرد نمیخوره ؟

• Like

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
پس بنظر شما چکار باید کرد ؟یعنی این دستگاه بدرد نمیخوره ؟
دوست من اگه واقعا با شرایطی که فرمودید این دستگاه رو تهیه کردید یعنی با النگوی قدیمی واستون بالانس کرده بهتره که قیدش رو بزنید چون یک کلاهبراداریه محضه .
من نمی دونم باز اگه خودتون کار کردید و چیز بیشتری توی اون دیدید تصمیم با خودتون اما با تعریفهایی که کردید بهتون پیشنهاد می کنم دنبالش رو نگیرید.
یک شمای کلی خدمتتون عرض کنم
دستگاه پالسی خوب دستگاهی هستش که
1.حساسیت بالا به طلا و مس داشته باشه
2.ثبات بالا داشته باشه و به زمین حساس نباشه
3.از سیستم اوتوتیون و تعادل زمین بهره ببره
4.از عمق کاووش خوبی هم برخوردار باشه
اگه دستگاهی این مشخصات رو داش میشه گفت که خوبه ولی اگه به دنبال این هستید که با النگوی قدیمی بالانس کنیدو این چیزها فقط جنبه ی سرکاری داره و هیچ کاراییه دیگه ای ندذاره
موفق باشید

بالا