آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خرید پروگرامر RT809H از چین و طریقه رجیستر کردن آن

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..
آقا قبول اطلاعات زیاد ندارن ولی اطلاعات رو از تو فروم خود ifix درخواست کنید و دوما به من که بدون این که بگم بهم ۹ تا تبدیل رو داد و حتی تبدیل های ساده رو که نداده بودن مثل تبدیل smd atmega8 32 pin به DIP ۳۲ پین و ۴۰ پین و این چندتا رو خودم درست کردم . ولی خب اینم بگم تو کارایی هیچ مشکلی من ندیدم و فروم رو چند روز توش تحقیق کنید کلی روشن میشی که چی بکار ادم میاد و چی رو درخواست کنی .
پارسه اصلا میفروشه دگ خودمون باید بدونیم چی میخوایم یا دگ گاهی خودمون میتونیم بجای خریدن درست کنیم و اکثر قطعه ها روی برد پروگرام میشه دگ ...

آخرین ویرایش:

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..
فعال که هست ولی برا استفاده از فروم ifix باید رجیستر کنی که چون باید با ویچت یا کیو اول اکانت درست کنی بعد با اکانت اون داخل فرومش عضو بشی و زبان چینی هم ماشالا .. یکم سخت به نظر میاد .
ولی دستگاه من که پیش خرید کردم وارد شد برام ۱۵ روز طول کشید و قسمتش هم به تناسب قیمت tnmو اینا کمتر هم بود ناموسا . حتی تبدیل های این خیلی بیشتره و اطلاعات توی فروم هم خیلی خوبه .شما هر مشکلی داشتی مطمئن میدونی اونجا جوابش هست .

azarbai

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-03-13
306
689
تبریز - آذربایجان
شرکت پارسه به نوعی داره کلاهبرداری میکنه . من از طریق سایت شرکت آرتی هندوستان قیمتهارو مقایسه کردم دیدم پارسه حداقل پونصدهزارتومن گرونتر میفروشه و وقتی به خانم مقیسه اپراتور پارسه گفتم که قیمتهاتون متفاوته ، ارزونتر فرستادن برام که البته موقعی که پست آورد باز کردم دیدم دسته زیف شکسته رو فرستادن .در ضمن اینها فقط دوتا سوکت لحیم کاری رو روش میدن درحالی که نمایندگی هند همه سوکتهارو میده . بازهم مقایسه کنید ببینید

آخرین ویرایش:

azarbai

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-03-13
306
689
تبریز - آذربایجان
Screenshot_20201209-093740_Chrome.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: alitv1185

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
938
8,849
استان مرکزی-اراک
سلام و وقت بخیر

قصد خرید چند قطعه از چین داشتم که به ذهنم رسید یه RT809H هم سفارش بدم چراکه خیلی نیاز دارم بهش.
برام سواله که نیاز به رجیستر کردن هم داره یا اینکه خودش فعاله و یا خودمون میتونیم فعالش کنیم
اگه سفارش بدم مشکلی برا کار کردن باهاش نخواهم داشت؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
سلام
تو مملکت ما کیم دوقلو دیگه هم دیگه ازش چیزی نمونده این موارد که جای خود داره،اگه واقعا کامل میفروشن و شما قصد خرید دارید زحمت سفارش برای من رو هم بکشید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parviz407

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
بقیه زیفها آپشن هایش هستند .
شما مطمئن شوید که هندوستان همه این اقلام را کامل می فرستد .
در برخی لوازمها ، آپشنها را نمی فرستند و باید هزینه اش را بپردازید .
تو سایت اصلی چی گفته اند ؟

• Like

azarbai

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-03-13
306
689
تبریز - آذربایجان
بقیه زیفها آپشن هایش هستند .
شما مطمئن شوید که هندوستان همه این اقلام را کامل می فرستد .
در برخی لوازمها ، آپشنها را نمی فرستند و باید هزینه اش را بپردازید .
تو سایت اصلی چی گفته اند ؟

در سه مدل پک فرستاده میشه . کاملترین پک بازهم پونصد هزار تومن از ایران ارزونتر بود

سعید11

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-01-01
467
1,608
دوستانی که قصد خرید Rt809h رو دارن به هیچ وجه از اپدیت شرکتی پارسه استفاده نکنن، اگر هر مشکلی تو نرم افزار پروگرمر دیدم با تکیه به دانش خودشون و راهنمایی همکاران ترمیم کنند ، چون پشتیبانی خیلی خیلی ضعیفی داره که حتی راحت ترین مشکلات رو نمیتونه براتون حل کنه
پشتیبانی پارسه = صفر

• Like

saeedsaghary

کاربر vip
vip
کاربر
2019-10-24
105
198
37
carsazz.com
فعال که هست ولی برا استفاده از فروم ifix باید رجیستر کنی که چون باید با ویچت یا کیو اول اکانت درست کنی بعد با اکانت اون داخل فرومش عضو بشی و زبان چینی هم ماشالا .. یکم سخت به نظر میاد .
ولی دستگاه من که پیش خرید کردم وارد شد برام ۱۵ روز طول کشید و قسمتش هم به تناسب قیمت tnmو اینا کمتر هم بود ناموسا . حتی تبدیل های این خیلی بیشتره و اطلاعات توی فروم هم خیلی خوبه .شما هر مشکلی داشتی مطمئن میدونی اونجا جوابش هست .

بادرود، لطفا راهنمایی می کنید از چه سایتی خرید کردید بنده هم اقدام کنم
ممنون از شما

بالا