آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خروجی 3.8 ولت به جای 5 ولت در خروجی usb پاور بانک انرژیجایز 20000

akjony1692

کاربر vip
vip
کاربر
2007-11-16
236
208
سلام پاور بانک فوق وقتی به شارژر وصل می کنم شاري می شه وحدود1.7 امپر مکشه و هنگام وصل به شارژر خروجی پاور بانک هم 5 ولت هست ولی وقتی از شارژر در میارم 3.8 ولت میشه و چراغ های درصد شارژ مدام به ترتیب روشن وخاموش میشه در صورتی که به شارژر وصل نیست و دیگه هر چی تست می زنم خروجی 3.8 هست وبا وصل شاژر به 5 ولت می رسه مشکل در قسمت تبدیل 3.8 به 5 ولت هست امام نمی دونم کدوم قطعات هست لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
IMG_۲۰۱۹۱۲۰۸_۰۲۱۰۱۱.jpg

Pedram1100

کاربر
2016-12-05
34
18
سلام پاور بانک فوق وقتی به شارژر وصل می کنم شاري می شه وحدود1.7 امپر مکشه و هنگام وصل به شارژر خروجی پاور بانک هم 5 ولت هست ولی وقتی از شارژر در میارم 3.8 ولت میشه و چراغ های درصد شارژ مدام به ترتیب روشن وخاموش میشه در صورتی که به شارژر وصل نیست و دیگه هر چی تست می زنم خروجی 3.8 هست وبا وصل شاژر به 5 ولت می رسه مشکل در قسمت تبدیل 3.8 به 5 ولت هست امام نمی دونم کدوم قطعات هست لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
مشاهده فایل‌پیوست 161277

سلام دوست عزیز مشکلتون رو چطور حل کردید؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6

Hamidfz

کاربر
2019-12-01
7
5
لام پاور بانک فوق وقتی به شارژر وصل می کنم شاري می شه وحدود1.7 امپر مکشه و هنگام وصل به شارژر خروجی پاور بانک هم 5 ولت هست ولی وقتی از شارژر در میارم 3.8 ولت میشه و چراغ های درصد شارژ مدام به ترتیب روشن وخاموش میشه در صورتی که به شارژر وصل نیست و دیگه هر چی تست می زنم خروجی 3.8 هست وبا وصل شاژر به 5 ولت می رسه مشکل در قسمت تبدیل 3.8 به 5 ولت هست امام نمی دونم کدوم قطعات هست لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

سلام برادر چطور مشکلتون حل شد چون منم همین مشکل رو دارم ؟؟؟؟؟ تشکر

بالا