آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: نقشه و مقالات آموزشی ورترفندها.وتجریات وراهنمای تعمیرات lenovo g505

Alikh213

کاربر
2019-12-01
3
0
61
با سلام و درود به همه اساتید و بزرگان و سروران معظم
ضمن خسته نباشید درصورت امکان لطفا هر مطلب و مقاله و تجربه و اطلاعات فنی در خصوص لنوو مدل چی 505 دارید اینجا بگذارید تا هم از پراکندگی مطالب در سایت جلوگیری .هم قابل دسترسی سریع و بهتر همه عزیزان و کاربران محترم بشود ضمن تشکر وافر از مدیریت محترم و سایر عوامل درخواست انتقال کلیه مطالب و موضوعات متفرقه دررابطه با مدل مذکور به این تاپیک را دارم . با احترام و سپاس فراوان.

Alikh213

کاربر
2019-12-01
3
0
61
با سلام
یکی از اشکالاتی که برای لب تاپ من بوجود آمده اینه که در حین کار یکباره به حالت تصویر سیاه درآمد ولی هنوز سیستم روشن بود چندتا کلید مثل اسکیپ و اینتر و...فشردم افاقه نکرد فک کردم هنگ کرده بنابراین کلید پاور رو نگه داشتم تا خاموش بشه و شد بعد چند لحظه دوباره روشن کردم.تصویر لوگو ویندوز اومد و درحال بوت شدن بود حدود دو سه.دقیقه کلیدهای کنترل آلت دیلبت زدم و بعداز مکث چون خاموش نمی کرد مجددا با کلید پاور خاموش و باطری رو درآوردم سپس جازده دوباره روشن کردم که چراغهای کیس روشن صدای فن بود اما تصویر سیاه داشت یکی دوبار نکنین حالت تکرار شد بدون نتیجه بعدش با زدن کلید پاور سه بوق و دو بوق کوتاه در سه دفعه پشت هم جمعا نه بوق شش بوق کوتاه با تصویر سیاه دارد نزدیک 5 ثانیه فن روشن و سپس خاموش میشود
از همه اساتید محترم و عزیزان تقاضای کمک و همیاری دارم تا با راهنمایی نظراتشان رو مرقوم بفرمایند ممنون و دعاگو

Alikh213

کاربر
2019-12-01
3
0
61
جسارتا کارهایی که تا این لحظه البته بعد از تحقیق ومطالعه از منابع مختلف و سایت و همینطور کلیپ و فیلمهای آموزشی که پراکنده در داخل و خارج برای این مدل چی 505 تهیه و موجود بود با نهایت دقت انجام دادم بشرح ذیل عرض میکنم ..
اطراف فن گردوغبار بود که فن با دقت باز و تمیز شد .
پایه فن که محافظ cpu هست بارامی و دقت تمام باز و پس از تمیز کردن و زدن خمیر سیلیکون دوباره کامل بستم.
پیچهای هارد را با دقت باز و به عقب کشیده درآورده و سپس بارامی و دقت سر جایش نصب کردم.
کارت رم را با دقت درآورده و مجددا جا زدم .
سه پیچ کیبورد رو باز و با دقت کیبورد را خارج و دوباره کامل بستم .
مزید اطلاع هیچ علایمی بر روی مدارهای سی پی یو. مادربرد. رم. هارد.فن. دال بر سیاه شدن. تغییر رنگ و حالت. ندیده و قابل مشاهده نیست. ...و کماکان مشکل بوق زمان روشن کردن و تصویر سیاه باقی است . هرچند کار خاصی روش انجام ندادم ..
لطفااااا تورو خدا کمکم کنید و راهنمایی...
من وضع مالیم خوب نیست نمیتونم به تعمیرگاه ببرم. اما میدونم با رهنمودهای مفید و استادانه شما عزیزان حتما درستش میکنم چون آنچنان حاد نیست و این بوق هشدار برای نرم افزار و سخت افزار است که بایستی با دقت و با تجربیات و دانش شما سروران معظم بررسی و رفع گردد.
با نهایت احترام و سپاس از شما گلها....

آخرین ویرایش:
بالا