آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل هویه دستگاه GORDAK 952-A

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
چی شد براش دیافراگم با تیوپ درست کردی ؟؟؟؟

سلام دوست عزیز تمام قسمت های وتشرهای لاستیکی سالمه من جای پارگی ندیدم من علت چسبیدن هسته به دیواره بوبیینو نفهمیدم چرا اتفاق افتاده اگر میشه عکسی از واشر دیافراگمی که بریدین برام بزارین

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
سلام یه هویه کرداگ952aانالوگ دارم خیلیم عالی کار میکرد یدفه سرعت بادش خیلی کم شد تقریبا یک چهارم خلاصه بازش کردم واشرو لوازم و لوله ها همه اوکی بود سر سوکت برقشم با چرخوندن پتانسیومتر از 80ولت تا215ولت میاد، یه شب زیاد ازش کار کشیدم بعد اون فکر کنم اینجور شد نازلم درست بستم یمدت همنجوری تحمل کردم تا دیدم پمپ گیر کرد باز کردم دیدم هسته مگنتی وسط چسبیده کامل به یکی از بوبین ها یزره هم هسته اهنربایی که روش یه روکش پلاستیکی داره حالت خراش مثل گرمای بیش از حد روش افتاده بود، خلاصه بستمش یکم باز کار کرد(باهمون بادضعیف) باز گیر زد باز کردم دیدم اونطرف مگنت) یزره خط افتاده خلاصه تنها راه که بذهنم رسید یه وارنیش بزرگ که فیتش بود گرفتم گشیدم روی قسمت هسته (حالت روکش کردن روی هسته اهنربایی) توضیح سیم بیچ هر دو طرف بوبین سالم بودن و هم اهم بودن تقریبا، خلاصه با این روکش پمپ شروع به کار کرد یهزره بادش بهتر شد و دیگه اصلا گیر نمیکنه ولی الان ولوم هیتر و بادو تا اخرم میبرم اندازه یک سوم قبلم باد نمیده پمپشم 250تا300هست دوستان کمکی بکنید ببینیم میشه حلش کرد یا یزره قوی تر بشه الان هم قطعات ریزو میشه باهش برداشت ولی ایسی رو نه

خبری نیست ...

heical

کاربر
2011-05-13
306
531
سلام دوست عزیز تمام قسمت های وتشرهای لاستیکی سالمه من جای پارگی ندیدم من علت چسبیدن هسته به دیواره بوبیینو نفهمیدم چرا اتفاق افتاده اگر میشه عکسی از واشر دیافراگمی که بریدین برام بزارین

دو سر روتور بوش یا بلبرینگ داره؟

آخرین ویرایش:

mehdi_asa

کاربر vip
کاربر
2017-09-14
118
131
سلام دوست عزیز ...
با تیوپ دوچرخه میشه براش دیافراگم درست کرد در واقع دیافراگم پمپ پاره شده ... خودم چندین پمپ را با تیوپ دوچرخه درست کردم از اولش هم بیشتر باد میزنه . امتحان نتیجه را بگو .. موفق اشید
سلام مهندس اگه امکانش هست عکسی از این کار برا ما بذارین همراه توضیحات ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007

hamid_gh

کاربر
2008-08-27
10
13
سلام دوستان وقتتون بخیر
هویه دستگاه رو که روشن میکنم هر 2 دقیقه روشن و خاموش میشه و نمیتونه سیم لحیم رو اب کنه دسته هویه رو عوض کردم ولی جواب نداد !
لطفا راهنماییم کنین
مشاهده فایل‌پیوست 161166
من این مدل هیتر رو دارم و ترانزیستور q1 ازش سوخته طوری که نمیشه شماره قطعه رو خوند و بردش هم با مال شما یکی هست میشه بگین ترانزیستورش شمارش چنده مرسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 2501

hamid_gh

کاربر
2008-08-27
10
13
سلام دوستان وقتتون بخیر
هویه دستگاه رو که روشن میکنم هر 2 دقیقه روشن و خاموش میشه و نمیتونه سیم لحیم رو اب کنه دسته هویه رو عوض کردم ولی جواب نداد !
لطفا راهنماییم کنین
مشاهده فایل‌پیوست 161166

سلام
شرمنده ببخشین برد دستگاه شما مشابه برد دستگاه من هست من یه ترانزیستور ازش سوخته به صورتی که نمیشه درست خوند شمارش رو اگر میشه از روی برد مال شما نگاه کنین بهم بگین تشکر عکس برد و ترانزیستوری که سوخته رو میزارم ممنون میشم بهم بگین شمارش رو
b6go_۲۰۲۰۰۷۰۶_۱۶۵۱۴۴_thumb.jpg
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 2501

2501

کاربر
2020-12-13
6
1
36
سلام عزیزان منم یه گورداک952 aانالوگ دارم اگه عکس از سیم بندی کامل دارین بزارین بسیار ممنو میشم ذر ضمن مشخات ترایاک یک وترانریستو q1 و دوتا خازن جفتش بدیو یه دنیا ممنون میشم فدا همه بزارگوارای گروه

بالا