آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: آیفون تصویری calluse cu_432 مشکل کارنکردن تاچ لمسی وداغ کردن ای سی به شماره wt5700

qaqqqwsx

کاربر vip
vip
کاربر
2013-06-16
50
146
یک ایفون تصویری دارم که ای سی قسمت کلید های لمسیش به شماره wt5700 بصورت smd که داغ میکنه و کلیدها وچراغ های پشت صفحش روشن نمیشن وکار نمیکنن نوع صفحه لمسی ازنوع خازنی هست ...دوستانی که این ای سی رودارن ویا مشابهی براش میدونن لطفا راهنمایی کنید که تهیه کنم ممنون

آخرین ویرایش:

melijei

کاربر vip
vip
کاربر
2010-02-05
10
4
اصفهان
یک ایفون تصویری دارم که ای سی قسمت کلید های لمسیش به شماره wt5700 بصورت smd که داغ میکنه و کلیدها وچراغ های پشت صفحش روشن نمیشن وکار نمیکنن نوع صفحه لمسی ازنوع خازنی هست ...دوستانی که این ای سی رودارن ویا مشابهی براش میدونن لطفا راهنمایی کنید که تهیه کنم ممنون
دوست عزیز اگه اصفهان هستی شاید بتونی تهیه کنی درغیر اینصورت فکر نمیکنم پیدا کنی اگه اصفهان تشریف داشتی بگو تا بهت بگم کجا بری شایدگیر اوردی

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
امان از مردم تنبل ، با یه سرچ ساده میتونید قطعات رو پیدا کنید.
از سایت milanidoorphon تهیه کنید

بالا