آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: مشکل ارور 14بخاری ژاپنی گازی برقی

amookhteh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-17
799
1,009
درود بخاری مذکور بعد ار چند دقیقه کار کردن ارور 14میزنه تو گوگل سرچ کردن ارور مربوط به مسدود بودن ورودی هوا و خروجی هوا و زیاد بودن فشار گاز بخاری رو با فشار باد تمیز کردم بازم ارور رو میزنه؟

rezajan69

کاربر
2010-03-14
110
113
مشهد
منم مورد شما رو دارم. خیلی تلاش کردم ولی حل نشد. اگه نتیجه ای گرفتین بنده رو هم راهنمایی بفرمایید.
سپاس

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali1142

meysammoezi

کاربر
2020-03-08
5
17
بنده چند سالی تخصصی دارم تعمیر این بخاریای ژاپنی رو می کنم.
در مورد ارور 14 اگر بخوام دقیق صحبت کنم آلارمی هست که از سمت سنسور نصب شده روی کوره بخاری، به برد داده میشه. در اکثر مواقع این ارور به خاطر گرم شدن بیش از حد دمای کوره می باشد که سه دلیل عمده داره یک خرابی بلبرینگ و بوش پروانه بخاری. دو شیر برقی خرابه و نمی تونه فشار گاز رو تنظیم کنه و کوره خیلی داغ می کنه. سه ژیگلور دستکاری شده.
حالا اگه برسی کردید و دیدید هیچ کدوم از اینها ایراد نداشت باید سنسور و فیوز حرارتی رو کوره رو تست کنید که نسوخته باشن.
و اگر اونها هم نبود ترانس تغذیه رو باید عوض کنید.
ولی چیزی که قبل از همه اینا باید ببینید تمیز بودن توری پشت بخاری که اگه کثیف باشه بخاری زیاد گرم می کنه سنسور به برد فرمان ارور 14 میده.
ارور 72 هم ماله آی سیه و راه حل نداره. مشکل دیگه ای هم بود بپرسید در خدمتم

آخرین ویرایش:

Parsabazi

کاربر
2020-12-15
1
0
بخاری برقی گازی ژاپنی کنار نمایشگر چراغ هشت خانه چشمک میزند مدل توکیو گاز

delbari64

کاربر vip
vip
کاربر
2012-10-01
14
35
خراسان رضوی
بخاری برقی ژاپنی Tokyo Gas مدل MA-B730GFH-WH روشن که میشه فقط فن با دور بالا کار میکنه و بعد ارور میده اول فکر کنم ارور 62 بود ولی دیگه کار نمیکنه

soranarasteh

کاربر vip
کاربر
2016-03-16
22
8
بخاری برقی ژاپنی Tokyo Gas مدل MA-B730GFH-WH روشن که میشه فقط فن با دور بالا کار میکنه و بعد ارور میده اول فکر کنم ارور 62 بود ولی دیگه کار نمیکنه
چندتا عکس از بردش بفرستید و اگر تعمیرکار هستین تریاک راه انداز موتور رو بررسی کنید.

بالا