آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نداشتن خروجی ولتاژ در پاور t2tz-30t

Erfan_Rv

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2020-05-05
101
281
اهواز
پاسخ : مشکل پاور t2tz-30t

سلام همکاران عزیز
من به این مشکل برخوردم، دوستان داخل پاور یک ماژول هست، یک کارت پروگرم، که یه دونه آی سی ورژن 9 یا 11 روشه که وقتی پاور میسوزه، هگزش میپره، از طریق جامپر آی سی رو پروگرام کنین، خروجی 15 ولت میاد، موفق باشین
ببخشید ممکنه در مورد پروگرامر مورد نیاز برای پروگرام کردن اون ماژول توضیح بدین؟ و اینکه برنامه مورد نیاز و فایل پروگرامش رو از کجا باید بگیریم؟ اگر کمی راهنمایی کنین ممنون میشم اگر هزینه هم داره مشکلی نیست فقط این موضوع خیلی درگیرم کرده یه معضلی شده برای من و مشتری ها

amin211

کاربر
2009-09-30
3
0

سلام همکاران عزیز
من به این مشکل برخوردم، دوستان داخل پاور یک ماژول هست، یک کارت پروگرم، که یه دونه آی سی ورژن 9 یا 11 روشه که وقتی پاور میسوزه، هگزش میپره، از طریق جامپر آی سی رو پروگرام کنین، خروجی 15 ولت میاد، موفق باشین

با سلام
دوست عزیز ممکنه از ایسی مورد نظر فایل فلش برامون بزارید تا پرگرام کنیم

محمد عاطفی

کاربر
2021-08-01
4
1
اکثرا این مشکل با اپدیت کردن دستگاه پیش میاد.قبل از اپدیت دستگاه باید با برنامه اینو مانیتور ورژن پاور دستگاه رو چک کنید.رو یه سری ورژنها جواب نمیده.12فن ها و 12 و3.3 ولت کنترل برد میاد .ولی ولتاژ 16ولت هشبرد نمیاد و فن پاور سرعتش کم میشه

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام دوستان
روی پاور ماینر t2tz
ولتاژ 12 دارم اما 15 را ندارم ایا باید حتما به ماینر متصل کنم تا متوجه بشم 15 ولت خروجی هست یا نه ؟
در صورت نبودن ولتاژ15 کدوم واحد را برسی کنم

ebi72kh

کاربر
2020-11-03
27
37
شهر سمنان
سلام من هم داشتم روی پاور a1کار میکردم خروجی کنترول برد رو دارم ولی چون کنترول برد موجود نداشتم فکر کردم فرمان خروجی هشبرد باید توسط کنترول برد داده بشه و فکر کنم باید صبر کنم تا کنترول برد باشه و تست کنم

Mamad.sh

کاربر
2021-05-31
4
2

سلام دوستان عزيز
من يك پاور ماينر t2t دارم
ولتاژ ١٢ ولت و ٣ ولت رو داره
ولي ولتاژ خروجي اصلي روي هشبرد ها رو ندارم
وقتي به برق وصل ميكنم صداي سوت خيلي ضعيفي شنيده ميشه
ماسفت ها درست هستند
رله عمل ميكنه ولي ولتاژي نداره
ولتاژ خازن هاي ٥٠٠ ولت ٣٣٠ ميكروفاراد هم حدود ٤٢٠ ولت شارژ ميشه
بنظرتون ايراد ممكنه مربوط به كدوم قسمت باشه
با سلام اولا پاور رو به کنترل برد و هشتبرد ها وصل کنید و اینترنت رو هم وصل کنید و دستگاه رو روشن کنید ببینید ولتاژ خروجی به هشت برد ها رو دارید البته پس از گذشت ۱۰ دقیقه چون پاور هوشمنده پس از چک کردن اینترنت و هشت برد ها و کنترل برد اون موقع خروجی میده به هشت برد ها اگر بعد ۱۰ دقیقه خروجی نداد شما باید فن های دستگاه رو چک کنید و هم فن پاور یا شبیه ساز فن پاور باید روشن باشه تا خروجی بده هم دو فن یا شبیه ساز فن های هشت برد باید روشن باشن اگر مشکل از فن ها باشه خروجی ندارید و اگر فن ها سالم و خروجی ندارید بعد ۱۰ دیقه شما با تست دیود باید مثبت و منفی خروجی پاور رو بگیرید و نگه دارید تا عدد ثابت بشه و در نهایت نباید عدد اتصال بده که اگه اتصال باشه ماسفت های خروجی یا آی سی درایور اونا سوخته اگر هر سوال دیگه ای داشتید تلفن تماس بنده ۰۹۳۷۲۷۲۱۰۵۳ هست تماس بگیرید خدمتتون عرض کنم
خدا نگهدارتون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sza

Mamad.sh

کاربر
2021-05-31
4
2
سلام یک پاور t2tz دارم خروجی ولتاژ هیچ نداره فقط یک چراغ سبز رو ماژول اینورتر شروع به چشمک میزنه ولتاژ روی خازن های ورودی ۳۲۰ ولته لطفا اگر کسی مشکل رو میدونه راهنمایی کنه هزینه رو هم میدم

با سلام وقتی ولتاژ خازن های بشکه ای بزرگ ۳۲۰ باشه مشکل سخت افزاری دارید و باید این ولتاژ ۴۲۰ ولت باشه حالا نمیدونم پاورتون h+ هست یا z یا مدل دیگه در بعضی ها ولتاژ ۱۲ مربوط به سیم خروجی پاور به کنترل برد رو باید چک کنید اگر ۱۲ نباشه قسمت ۱۲ ولت ساز آیسی یا آیسی و درایور راه انداز و ماسفت ااش سوخته و در بعضی مدل ها باید آی سی نوسان ساز و دیود و ماسفت طبقه ۲ پی اف سی بررسی و رفع اشکال بشه تا ۳۲۰ ولت شما تبدیل به ۴۲۰ ولت بشه بعد بقیه قسمت ها کار خودشون رو انجام میدن و روشن میشه پاور هر سوالی داشتید تماس بنده ۰۹۳۷۲۷۲۱۰۵۳ هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Zirnevis

hossein415

کاربر vip
کاربر
2022-04-14
5
7
28
سلام. دقیقاً منم مشکلم بعد از آپدیت کردن اتفاق افتاد و پاور دیگه ولتاژ هشبردهارو نمیده. توی برنامه اینو مانیتور هم پاور شناسایی نمیشه . ظاهراً دستگاه باید دانگرید بشه، حالا فایل دانگرید رو از کجا گیر بیارم و روش دانگرید به چه صورت هست. اگر روش دیگه ای برای حل این مشکل هست بفرمایید

بالا