آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نداشتن خروجی ولتاژ در پاور t2tz-30t

protamir

کاربر
2019-06-10
85
608
36
دوستان وقت بخیر هر کی این مشکل داره با برنامه مخصوص و سایت هست اخرین اپدیت بزنید
این ایراد 99% اوقات سخت افزاری هست و با آپدیت حل نمیشه، بلکه ممکنه به خاطر خطا در آپدیت کردن دستگاه پاور آسیب جدی ببینه.
باید پاور بررسی بشه، اتصال در طبقه خروجی میتونه باعث این مشکل بشه

mehdi_mat

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-07-07
271
924
دوستانی که میگن اول 16 ولت میاد بعدش میره :

به نظر من وقتی ولتاژ 16 ولتی میاد یعنی کارکرد پاور درسته.

لطفا مراحل زیر رو انجام بدین تا ببینیم بازم مشکلی خواهیم داشت یا خیر...

در ایتدا حتما کابل لن رو که وصل کرده ایم...

الان بهترین کار اینه که فقط یکی از هش بورد ها رو به پاور وصل کنیم بعدش پاور رو روشن کنیم .. حالا اگه ولتاژ 16 اومد بعد از مدتی - شاید حدود 12 دقیقه هم طول بکشه- ولتاژ 13 ولتی هش بورد را راه اندازی خواهد کرد.

الان اینجا دو تا نکته وجود داره:

نکته اول اینکه باید فن پاور وصل بوده و درست کار کند. نیازی به فن های دیگر نیست

نکته دوم و مهمتر اینکه پاور را روی دستگاهی که از آن باز کرده اید تست کنید نه روی دستگاه دیگری...

من که تا حالا به جز این موارد به مورد دیگه ای برخورد نکردم... - البته در صورتی که ولتاژ 16 ولتی در اول کار موجود باشد.

به نظر من در تعمیرات پاور t2t جزو راحت ترین پاور هاست فقط کمی حوصله و دقت و همچنین قطعات کامل و با کیفیت میخواهد...

davoodk1

کاربر
2008-06-25
38
13
سلام دوتا کابل برق خروجی پاورt2tz شش پین و 4پین. اون قسمت که روی برد پاور هست رو چطور میتونم سوکت بزنم؟ اصلا سوکتشون گیر میاد. لطفا راهنمایی بفرمایید​

davoodk1

کاربر
2008-06-25
38
13
سلام دوستان خازن برای پاور t2tz میخوام.گیر میاد؟ 820 20v جامد

aliatmega

کاربر
2017-11-20
12
7
سلام من ی پاور t2tz دارم ۳۰هش مسافتهای پاور ترکیده بود تعویض کردم حالا پاور رو که به برق میزنم یک led سبز رنگ روی ماژول اینورتر شروع به چشمک زدن میکنه و پاور هیچ خروجی نداره ، ولتاژ روی خازن های ورودی ۳۲۰ ولته لطفا اگر کسی میتونه کمک کنه تشکر

aliatmega

کاربر
2017-11-20
12
7
سلام یک پاور t2tz دارم خروجی ولتاژ هیچ نداره فقط یک چراغ سبز رو ماژول اینورتر شروع به چشمک میزنه ولتاژ روی خازن های ورودی ۳۲۰ ولته لطفا اگر کسی مشکل رو میدونه راهنمایی کنه هزینه رو هم میدم

mohsen8998

کاربر
2021-04-02
2
3
28
پاسخ : مشکل پاور t2tz-30t

سلام همکاران عزیز
من به این مشکل برخوردم، دوستان داخل پاور یک ماژول هست، یک کارت پروگرم، که یه دونه آی سی ورژن 9 یا 11 روشه که وقتی پاور میسوزه، هگزش میپره، از طریق جامپر آی سی رو پروگرام کنین، خروجی 15 ولت میاد، موفق باشین

بالا