آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: مرجع تعمیر برد دوربین مدار بسته

alihp1994

کاربر vip
کاربر
2019-10-02
5
11
29
سلام دوستان
خیلی گشتم توی موضوعاتی که ارسال شده ولی تقریبا هیچی درباره تعمیر برد دوربین مداربسته پیدا نکردم اگه دوستان اطلاعاتی درباره این موضوع دارن لطفا ارسال کنن تا کسایی مثه من که تازه کار هستند یه پیش زمینه ای درباره تعمیر دوربین داشته باشن
مثلا برد تشریح و عیب های متداول مربوط به برد ذکر بشه
تا انشاالله یه مرجع برای تعمیرکاران بشه
پیشاپیش از حسن توجه دوستان عزیز تشکر می کنم

%D8%A8%D8%B1%D8%AF-290-WDR-SONY-IMX-290-PCB-403x400.jpg
%D8%A8%D8%B1%D8%AF-290-WDR-SONY-IMX-290-PCB-2-400x400.jpg

آخرین ویرایش:

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
486
877
قم
فقط نمی دونم از کجا شروع کنم لطفا هر کسی در این زمینه سوال داشت همراه با عکس بپرسه انشالله راهنمایی خواهم کرد و مشکلات همه در این باره مرتفع گردد .

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
با عرض سلام به همکاران عزیز بنده نیز مدتی است که شروع به کار تعمیرات سیستم های حفاظتی کرده ام البته تا حدودی در این کار تجربه نیز دارم حدود شش سال نیز درزمینه نصب وراه اندازی سیستم های حفاظتی مشغول بودم وبه دلیل رشته اصلی خودم که الکترونیک می باشد وچندین سال هم است که کارهای تعمیرات تجهیزات کامپیوتر وبرد های الکترونیکی را انجام میدادم تعمیرات سیستم های حفاظتی را نیز شروع کردم ولی متاسفادر این زمینه کمتر در انجمن پرداخته شده است البته هستند دوستانی که بدون چشم داشت تجارب خودشان را در اختیار دیگر همکاران قرار داداند وبنده نیز اگر بتوانم کوچکترین کمکی به همه دوستان بنمایم دریغ نمیکنم

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
486
877
قم
سلام
اکثرا قطعات هستن اما بعضی قطعات دارای کد مارک هستن و باید نحوه ی کار کردن اون قطعه رو در مدار بدونی تا بتونی قطعه براش تهیه کنی .

برای ادامه این موضوع عالی بهتر است اساتید محترم استین بالا بزنن

برای شروع تشریح تغذیه قسمتهای مدار بهترین شروع می باشد

چون بیشتر مشکلها از قسمت تغذیه اسیب می بینن

amir.hosein

کاربر vip
کاربر
2020-06-25
31
35
سلام خسته نباشین همین برد هست مشکلش قطع و وصل شدن تصویره میتوند راهنمایی کنید واسه حل مشکلش

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
486
877
قم
سلام کدام برد مشکل تصویر دارد ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mapmap