آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نحوه عوض کردن تسمه ضبط صوت

Kamibi

کاربر
2017-11-23
21
20
سلام به دوستان من یه ضیط jvc دارم که بعلت اینکه چند سال کار نکردم باهاش تسمه های کاستش پوسیده بود که عوض کردم ولی کار نمیکنه یه جور قفل کرده نمیدونم تسمه هارو درست انداختم یانه. میشه کمک کنید؟ اگرم باید عکس بفرستم بهم بگین

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,218
4,229
سلام موتور کار میکنه؟؟ تصویر هم بفرستید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Kamibi

Kamibi

کاربر
2017-11-23
21
20
نه کار نمیکنه ولی سالمه

IMG] [/IMG]

IMG-20191105-230319.jpg
[/url][/IMG]

ورداده

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-09
734
3,841
سلام- دوست اولبدون تسمه امتحان کن ببین موتور می چرخد اگر چرخید ببین زور دارد اگر زور داشت تسمه را بنداز چرخ ها را با دست بچرخان گریپاچ نباشند اگر نچرخید با نوکفلزی پیچ گشتی (پیچ گوشی) به دهانه هد بزن ببین از بلند گوصدا می یاد اگر صدا نیامد پلاتین را بررسی کن

Kamibi

کاربر
2017-11-23
21
20
سلام- دوست اولبدون تسمه امتحان کن ببین موتور می چرخد اگر چرخید ببین زور دارد اگر زور داشت تسمه را بنداز چرخ ها را با دست بچرخان گریپاچ نباشند اگر نچرخید با نوکفلزی پیچ گشتی (پیچ گوشی) به دهانه هد بزن ببین از بلند گوصدا می یاد اگر صدا نیامد پلاتین را بررسی کن

سلام بدون تسمه موتور می چرخه یه بار کاست یه لبش کار کرد ولی صدا نداشت زدم اونطرف بخونه که نخوند و العان قفل کرده

هد قفل کرده بالا پایین نمیره

پلاتین چی هست و کجای کاست قرار داره؟

آخرین ویرایش:

Mohsenbehrad

کاربر vip
vip
کاربر
2019-11-02
742
803
خوزستان
سلام دوست عزیز این بردمستطیل شکل روبازکن زیر این بردپلاتین داره سمباده نرم رولای پلاتین بزاروبه آرومی بکش تاجرم واکسیده بودن لای پلاتین پاک بشه وبااسپری تمیز کن اگه یه عکس از بردی که پلاتین روش وصل هست روهم بزاری بهتر میشه راهنمایی کرد

Kamibi

کاربر
2017-11-23
21
20
سلام دوست عزیز این بردمستطیل شکل روبازکن زیر این بردپلاتین داره سمباده نرم رولای پلاتین بزاروبه آرومی بکش تاجرم واکسیده بودن لای پلاتین پاک بشه وبااسپری تمیز کن اگه یه عکس از بردی که پلاتین روش وصل هست روهم بزاری بهتر میشه راهنمایی کرد

ایا کار نکردن هد و بالا پایین نیامدن هست مربوط به پلاتین میشه؟ زیر این برد چیزی نبود که رسوب گرفته باشه

آخرین ویرایش:

por-ali-89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-08-28
1,237
4,603
تهران
نه کار نمیکنه ولی سالمه

IMG][/IMG]

IMG-20191105-230319.jpg
[/URL][/IMG]

درود
چرا 2 تسمه انداختی .. اینها فقط یکی تسمه میخوره . برای اینکه زور متور گرفتی .. نوع تسمه هم نباید زیاد گلفت باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Kamibi
بالا