آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کندی شیشه بالابر پراید

Mohsenaux

کاربر vip
کاربر
2017-03-12
66
132
در خودرو پراید متاسفانه سیم کشی و سوکت ها و موتور شیشه بالابر ضیفه و عمر ماشین که بالا بره باعث میشه سیم کشی خودرو نتونه جریان مورد نیاز رو تامین کنه.
راحل ساده و خوب  اینه که رله تقویت شیشه بالابر نصب کنید برای همون دری که ضعیفه.

ashiile

کاربر
2014-10-19
18
18
با سلام
اول از هر کاری شما اگر دست به اچار هستید یا کسی رو میشناسید که حوصله داشته باشه موتورهای شیشه بالابر رو باز کنید،شستوشو با حلال مناسب که به پلاستیک موتورها و سیستم برقی موتور اسیب نزنه (من خودم از نفت استفاده میکنم،تینر روغنی هم خوبه)
شیشه رو بدون موتور داخل ریل حرکت بدید که اگه جایی گیر داره دیده بشه رفع کنید(معمولا نوارهای دور شیشه جرم میگیرن تمیزشون کنید)موتورها رو که سوار کردید،بدون رله تست کنید اگر نتیجه مطلوب بود احتیاج به رله نیست،واگه میخواید حتی تو حالت خاموش بودن موتور ماشین ،شیشه ها سریع بالا برن ،حتما از رله واسه هر در با برق مجزا (از سر اتومات استارت)استفاده کنید اگه جایی سوال داشتید در خدمتم

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,242
4,258
سلام بهترین راه استفاده از یک تقویت کننده مناسب نصب با سیم ۲.۵ مستقیم از پشت دینام هست با تشکر.

ارش بندری

کاربر
2020-04-13
29
17
39
بعضی وقتها کند بالا میره البته با کلید سمت شاگرد که میزنی جوب بالا میره ولی از سمت راننده می خوای شیشیه سمت شاگرد بالا ببری کندحرکت میکنه پایین اومدن عالی ولی امان از بالا رفتن حال ادمو میگیره

ashiile

کاربر
2014-10-19
18
18
سلام دوست عزیز
کیت اماده رله تو بازار هست نقشه سیم کشی هم داخلش هست،در کل چیز خاصی نداره فقط برق ورودیشو حتما از سر استارت بگیرید ...

ashiile

کاربر
2014-10-19
18
18
۲۰۲۰۰۴۲۷_۰۹۰۶۰۰.jpg

بالا