آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل عدم نصب درایور گرافیک لپ تاپ lenovo G510

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با سلام لپ تاپ lenovo G510 ویندوز 10 64bit نصب کردم درایور مربوط به گرافیکش نصب میکنم پیغام خطا میزنه لطفا راهنمایی بفرمایید باید چکار کنم؟دوتا گرافیک داره AMD و Intel گرافیک AMD راحت نصب شد ولی اون یکی نصب نمیشه.ممنون میشم همکاران و دوستان عزیز هر چه سریعتر راهنمایی بفرماییند.

o8cq_1.jpg

hadi.mrv

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-25
390
591
مشهد مقدس
اگه درایور گرافیک رو با درایور پک نصب نمودید لطفا درایور ان رو از سایت لنوو دانلود و اقدام به نصب نمایید .
اگه هم همه این کارها رو انجام داده اید و باز هم به مشکل خوردید از نسخه دیگه ای از ویندوز 10 استفاده کنید .

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
نسخه ای اینترپرایز و پرو نصب کردم و درایور هم از درایور پک و هم از سایت لنوو گرفتم مشکل حل نشد.تو را خدا همکاران هر چه سریعتر جواب بدین ممنونم میشم

maryam_sh

کاربر
2014-12-13
431
234
با ویندوز 8 و 7 هم تست کنید ببینین چجوریه ؟

ویندوز 8.1 نصب کردم تمام درایورها نصب شد.ولی متاسفانه با ویندوز 10 درایور کارت گرافیک اینتل نصب نمیشه درصورتی که داخل خود سایت درایور واسه ویندوز 10 گذاشته ولی قبلا روی لپ تاپ ویندوز 10 بوده

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,548
IRAN-Karaj
برای بنده هم چندین مورد اینجوری با لپ تاپهای مختلف پیش اومده که فقط با درایور اصلی که از سایت سازنده لپ تاپ دانلود میشه نصب میشه ولاغیر

شما از بروز بودن نسخه ویندوزتون مطمئن بشین (سعی کنید از آخرین بیلد استفاده کنید) بعد از نصب ویندوز ابتدا گرافیک اینل رو نصب کنید سپس گرافیک AMD رو (هر دوشون رو از سایت لنوو دانلود کنید)

حتی یادمه یه مورد لپ تاپ سونی بود که مدلش خاطرم نیست ولی سر همین قضیه یکی از همکارا به مشتری گفته بود که مشکل از چیپ گرافیک هست که با روش بالا مشکل بنده خدا حل شد

آخرین ویرایش:

mohammad_has

کاربر
2020-05-07
2
0
36
گیلان- چابکسر
من هم به چنین مشکلی خوردم و دقیقاً همین G510 و هم ویندوز 7x64 و هم 10x64 نصب کردم و درایور رسمی ولی بازم دقیقاً همین پیغام رو درایور اینتلش می ده . من آی سی بایوس رو درآوردم و با پروگرامر آپدیدتش کردم ولی بازم به همین صورته. به نظرتون از چیه؟

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,548
IRAN-Karaj
من هم به چنین مشکلی خوردم و دقیقاً همین G510 و هم ویندوز 7x64 و هم 10x64 نصب کردم و درایور رسمی ولی بازم دقیقاً همین پیغام رو درایور اینتلش می ده . من آی سی بایوس رو درآوردم و با پروگرامر آپدیدتش کردم ولی بازم به همین صورته. به نظرتون از چیه؟

کلا سری g510 لنوو یک مقدار توی نصب درایور گرافیک حساسیت داره کلا که این لپ تاپ با ویندوز 7 مشکل داره ویندوز 10 فکر کنم نصب نکردم رو این سری ولی طبق تجربه ای که داشتم ویندوز 8.1 بهترین انتخابه واسه اینسری چون اذیت و آزار 7 و 10 رو نداره
و حتما حتما هم درایورها باید از سایت خود لنوو دانلود و بترتیب اول درایور اینتل نصب بشه و سیستم ریستارت بشه و بعد درایور amd باید نصب بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamid236

rezanume

کاربر
2020-12-22
21
16
ورامین
سلام دوستان
بهترین راه برای نصب درایور های هر برند استفاده از driver pack solution online هستش. کافیه برید داخل سایتش و شروع کنید. نرم افزارش رو دانلود کنید و نصب و کنید و شروع میکنه به پیدا کردن درایور های سیستمتون.خیلی هم کار کردن باهاش راحته:)
موفق باشید

M.babaei

کاربر
2017-09-22
70
63
تهران
نسخه ای اینترپرایز و پرو نصب کردم و درایور هم از درایور پک و هم از سایت لنوو گرفتم مشکل حل نشد.تو را خدا همکاران هر چه سریعتر جواب بدین ممنونم میشم

برای لپ تاب ویندوزهای دارای پک جواب نمیده زیاد خصوصا ویندوز 10 اگه راه اندازش رو ندارید از پک سولیشن کمک بگیرید و توصیه میکنم از ویندوز 10 UEFI برای لپ تاب استفاده کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamid236
بالا