آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: انتخاب مولتی متر با ذخیره دیتا

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
با عرض سلام به استاد عزیز بابت راهنمایهایتان
پس بنده می توانم با استفاده از دیود وخازن یک پراب برای این کار بسازم(ولتاژ گیری )وبا هر مولتی متری حتی انالوگ که به گفته شما استاد بهتر هم هست استفاد کنم

باور کنید بخاطر کارم که بیشتر مواقع با منابع سویچینگ است قصد خرید مولتی متر گران قیمت فرکانس بالا داشتم (با این وضع قیمتها ودرامد)که با راهنمایی های شما دیگر به ان نیاز نیست

استاد با عرض پرویی باید عرض کنم ما حالا حالا ها با شما کار داریم واز راهنمای های شما کمال استفاد را خواهیم کرد که امید وارم باعث اذیت ورنجش جناب نشود. تشکر تشکر

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
با عرض سلام به استاد عزیز بابت راهنمایهایتان
پس بنده می توانم با استفاده از دیود وخازن یک پراب برای این کار بسازم(ولتاژ گیری )وبا هر مولتی متری حتی انالوگ که به گفته شما استاد بهتر هم هست استفاد کنم

باور کنید بخاطر کارم که بیشتر مواقع با منابع سویچینگ است قصد خرید مولتی متر گران قیمت فرکانس بالا داشتم (با این وضع قیمتها ودرامد)که با راهنمایی های شما دیگر به ان نیاز نیست

استاد با عرض پرویی باید عرض کنم ما حالا حالا ها با شما کار داریم واز راهنمای های شما کمال استفاد را خواهیم کرد که امید وارم باعث اذیت ورنجش جناب نشود. تشکر تشکر

درود

میتونی بخش قرمز را داخل مولتی متر اضافه و جاسازی کنی
و برای اندازه گیری ولتاژهای غیر متعارف در هر فرکانسی پروب قرمز را به محل جدید متصل کن و کلید را ببند
خازن حدود ۱ میکرو ۴۰۰ ولت کافی است.

اگه کلید در حالت باز باشه مولتی متر بحالت اصلی قابل استفاده میشه.

سپاس

IMG_20191110_184934_124.jpg

بالا