آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

چگونگی رفع عیب آپدیت برد کنترل ماینر E10.2 با فایل اشتباه

2020-02-20
4
0
34
سلام. دوستان من هم همین مشکل رو داشتم .فقط باید فایل فریمور دستگاه رو با پروگرامر روی ای سی نند بریزید و به کنترل برد بدید تا حل بشه واگرنه راه دیگه ای نداره .اصفهانیها .بازار بزرگ کامپیوتر طالقانی .حبیب زمانی طبقه سوم .خودتون رو هم مسخره این و اون نکنید .ممنون

2020-02-20
4
0
34
سلام. دوستان من هم همین مشکل رو داشتم .فقط باید فایل فریمور دستگاه رو با پروگرامر روی ای سی نند بریزید و به کنترل برد بدید تا حل بشه واگرنه راه دیگه ای نداره .اصفهانیها .بازار بزرگ کامپیوتر طالقانی .حبیب زمانی طبقه سوم .خودتون رو هم مسخره این و اون نکنید .ممنون.همه اونهایی که تو دیوار پیام میذارن میبرن اونجا.دونه ۲۵۰ هزینه داره

amirak.aa

کاربر
2020-03-20
1
0
سلام دوست عزی من هم جدیدا به این مشکل بر خوردم اول الارم call alarm ظاهر شد بعد از سایت ebang فریمور اپدیت کردم ریست کردم دیگه بالا نیومد و همش چراغ سبز روشنه ایا راهکاری پیدا کردین با این مشکل ممنون میشم منم راهنمایی کنید

Ss.ir65

کاربر vip
vip
کاربر
2017-04-18
15
8
37
دوست عزیزی که فرمودین فایل بک آپتون مشکل داره باید خدمتتون عرض کنم فایلتون کاملا سالم بوده و احتمالا شما وقتی دستگاه جدید رو پروگرام زدین دستگاهی که ازش بک آپ تهیه کردین تو شبکه تون روشن بوده و مودم گیج میشده که بهش آی پی بده چون مک لن دستگاه شما دقیقا عین دستگاهی که بک آپ گرفتین شده.کسی تو تهران و کرج به مشکل خورد میتونه برای تعمیر هماهنگ کنه.
۰۹۱۲۴۴۹۹۹۴۹

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamid9800

pargarrad

کاربر
2020-04-09
2
1
53
احتمالا برکشته به رنجIpکارخانه که باید رنج یکی به اخرمانده ایپی را از یک به شماره های دیگر تغیر بدی از تنظیمات مودم هم میتونی کمک بگیری

Nabhani71

کاربر
2020-03-21
4
2
سلام -شما اول گفتین فایل چند کیلوبایتی نصب کردین که همچین فایلی نداره بالای ۱۰۰ میگ هستن -اگر بعد از ریختن فایل دوم ای پی میده و چراغ لن خاموشه عیبی نداره اوکیه دستگاه و حساس نباید باشید -اگر فایل اورجینال از سایت خودش نصب کردید و چراغ ها روشن شده ولی ای پی نمیده که خیلی ها با این مشکل روبرو میشن و ایراد از کنترل برد نیست ایراد از اپی استاتیک مودم هست چونکه این سری ۱۰ ایبنگ تداخل زیاد ایجاد میکنه ولی دستگاه وصله به استخر و کار خودشو میکنه فقط ای پی نمیده- باید مودم ریست کنی یا ای پی که روی کارتون دستگاه زده ثبتش کنی اگر نشد عدد آرو تغییر بده آی پی میده

Nabhani71

کاربر
2020-03-21
4
2
و ۲ تا مورد راجب دستگاه های سری ۱۰ ایبنگ
اول اینکه این دستگاه بر اساس حتمی زدنه سیم ارت طراحی شده یعنی باید باید باید سیم ارت به بدنه متصل باشه وگرنه هر آن ممکنه آتیش بگیره و خیلی راحت بدون زدن ارت کنترل برد آب میکنه ! دلیل مشکله اصلیش که نرم افزارشم خود ب خود خراب میکنه ارته ارت ارت ارت؛) و مورد دوم pll سری ۱۰.۲ در حالت فابریک روی ۸۵۰ هست که این یعنی فاجعه و برای حل این مشکل با زبان انگلیسی وارد نشید باید با زبان چینی وارد تنظیمات بشید و در قسمت دما عدد۸۵۰ میبینید به ۷۵۰ تغییر بدید از ۲۷ تراهش میاد روو ۲۶ استپ میکنه ولی دیگه پاور نمیسوزونه عرض کنم ۷۵۰ هم خیلی زیاده واسش اگر با پاور بیت مین ۱۸۰۰ یا پی فایو یا پی ۳ باشه نهایت۷۵۰ وگرنه ۷۰۰ تا ۷۲۰

bavaji

کاربر
2020-04-21
1
1
33
دوستان کسی میدونه پروگرام کردن چجوریه ؟ و چیه؟

Aliakbar27

کاربر
2020-06-02
6
1
34
سلام دوستان من ماینر ای تن را آپگرید کردم(با رعایت ترتیب)، ولی بعد از ریست کردن دیگه آی پی نمیده و چراغ سبز کنترل برد ثابت و باد سرد از ماینر میاد بیرون
لطفا راهنمایی کنید ، باید کنترل برد پروگرام بشه؟

Aliakbar27

کاربر
2020-06-02
6
1
34
سلام دوست عزیز شما مشکلتون حل شد؟ من هم مشکل مشابه دارم، میشه راهنمایی کنید؟

بالا