آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

چگونگی رفع عیب آپدیت برد کنترل ماینر E10.2 با فایل اشتباه

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
شما اصلا احتیاجی به پروگرام کردن نداشتین تو گوگل تایپ کنید آموزش راه اندازی ebite e10 مراحل رو جلو برید.

بله این کار رو هم کردم اما بعد از دانلود نرم افزار از سایت رسمی و اجرای آن و انتخاب گزینه Lan use هیچ اتفاقی نمی افتاد وبرنامه بسته میشود!
در آموزش ها و یوتیوب قبل از اجرا چند نرم افزار هم نصب میکنند که این نرم افزار ها در فایل دانلود شده از سایت رسمی نبود.
که الان موفق شدم لینک دنلود نرم افزار های جانبی را پیدا کنم.
که باز هم فردا چک میکنم و نتیجه را گزارش میدهم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Aliesf

HASHEM289

کاربر
2009-07-14
168
337
مشکل در ویندوز دارید من بدون اینکه دستگاه وصل باشه lan use رو میزنم بیرون نمیاد. تو قسمت lan use دکمه IP روی کنترل برد رو بزنید IP رو نشون میده یاداشت میکنید نرم افزار رو میبندین و دوباره باز میکنید این بار تو قسمت gateway وارد میشید و از منوی اول خط دوم IP رو وارد میکنید بعد رفرش و تمام اصلا احتیاج به IP در مرورگر هم ندارید همونجا میتونید کانفیگ کنید و تراهش دستگاه سرعت چرخش فن و... رو ببینید.

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
مشکل در ویندوز دارید من بدون اینکه دستگاه وصل باشه lan use رو میزنم بیرون نمیاد. تو قسمت lan use دکمه IP روی کنترل برد رو بزنید IP رو نشون میده یاداشت میکنید نرم افزار رو میبندین و دوباره باز میکنید این بار تو قسمت gateway وارد میشید و از منوی اول خط دوم IP رو وارد میکنید بعد رفرش و تمام اصلا احتیاج به IP در مرورگر هم ندارید همونجا میتونید کانفیگ کنید و تراهش دستگاه سرعت چرخش فن و... رو ببینید.

بله مشکل از نصب نبودن فایل های مورد نیاز در سیستم بود که یعد از نصب مشکل بسته شدن نرم افزار حل شد.
خیلی ممنون بابت توضیحات و راهنماییnamaste
فردا چک میکنم ونتیجه رو خدمت شما اطلاع خواهم داد.

Screenshot_156.png

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK

همین کاری که شما گفتید رو انجام دادم
دستگاه رو روشن و نرم افزار رو اجرا کردم دکمه روی برد کنترل رو 15 تا 30 ثانیه نگه داشتم و نرم افزار رو رفرش هم کردم اما ای پی نشان داده نشد.
نمیدونم دستگاه چرا انقدر بی خود طراحی شده که اولا هر فایلی رو برای اپدیت قبول کنه و دیگه به هیچ راهی مستقیم نباشه.

HASHEM289

کاربر
2009-07-14
168
337
همین کاری که شما گفتید رو انجام دادم
دستگاه رو روشن و نرم افزار رو اجرا کردم دکمه روی برد کنترل رو 15 تا 30 ثانیه نگه داشتم و نرم افزار رو رفرش هم کردم اما ای پی نشان داده نشد.
نمیدونم دستگاه چرا انقدر بی خود طراحی شده که اولا هر فایلی رو برای اپدیت قبول کنه و دیگه به هیچ راهی مستقیم نباشه.
شما آقای جعفری هستین؟

HASHEM289

کاربر
2009-07-14
168
337
اول که دستگاه روشن میشه چراغش سبز هست اگر به قرمز تبدیل بشه یعنی IP میده شما نتونستی متوجه بشی اما اگر تغییر نکرد باید پروگرام بشه.

بالا