آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: کلاف های استاتور فن دو دور

samad-ch

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-15
629
2,285
سلام
میخوام این فن رو دوباره سیم پیچی کنم
فن ۲دور هست
۲۴شیار داره
۶کلاف زیر داره
۶کلاف رو داره

لطفا کلاف های سیم پیچ اصلی
کلاف های دور کند
کلاف های استارت
و نحوه سربندی رو برام مشخص کنید
ممنون
IMG_20191016_183613_884.jpg

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
دوست عزیزم خازن داره یا بدون خازن یک عکس هم از مشخصات پلاک هم بگیر .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
دوست عزیزم فکر میکنم این الکتروموتور تک دور باشه دو تا سیم پیچ داره یکی استارت ویکی سیم پیچ اصلی . اتصالات هم ته به ته و سر به سر است .اگر دو دور بود باید دو تا جریان رو مشخص میکرد روی پلاک .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

samad-ch

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-15
629
2,285
دوست عزیزم فکر میکنم این الکتروموتور تک دور باشه دو تا سیم پیچ داره یکی استارت ویکی سیم پیچ اصلی . اتصالات هم ته به ته و سر به سر است .اگر دو دور بود باید دو تا جریان رو مشخص میکرد روی پلاک .
سلام
دو دور هست

شماتیک هم زده تو پلاک

100درصد 2دور هست و خازن هم داره

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
سلام دوست خوبم آقا صمد این الکترو متور از داخل سیم پیچی شش عدد سیم بیرون میاد.سه تا ورودی سه تا خروجی کلاف بزرگتر از طرف داخل موتور دوتا سیم پیچ مجزا است درداخل یک شیار قرار گرفته اند . و از بابت نقشه سیم پیچی شرمنده هستم از همکارانم پرسیدم که دیاگرام سیم پیچی رو ندارند اما خودت هم میتونی دیاگرام سیم پیچی رو بکشی و نسبت به شماتیک روی پلاک وصل کنی .
اتصلات هم سر به سر یا ته به ته است.فقط مشکل اصلی دو سیم پیچ است که در داخل یک شیار قرار گرفته ( میتونی با در آوردن یکی از کلاف ها تعداد دور و ... مشخص کنی) با آرزوی موفقیت.

samad-ch

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-15
629
2,285
سلام دوست خوبم آقا صمد این الکترو متور از داخل سیم پیچی شش عدد سیم بیرون میاد.سه تا ورودی سه تا خروجی کلاف بزرگتر از طرف داخل موتور دوتا سیم پیچ مجزا است درداخل یک شیار قرار گرفته اند . و از بابت نقشه سیم پیچی شرمنده هستم از همکارانم پرسیدم که دیاگرام سیم پیچی رو ندارند اما خودت هم میتونی دیاگرام سیم پیچی رو بکشی و نسبت به شماتیک روی پلاک وصل کنی .
اتصلات هم سر به سر یا ته به ته است.فقط مشکل اصلی دو سیم پیچ است که در داخل یک شیار قرار گرفته ( میتونی با در آوردن یکی از کلاف ها تعداد دور و ... مشخص کنی) با آرزوی موفقیت.

سلام
ممنونم بابت پاسخ

ولی بررسی کردم و داخل یک جفت شیار ۲کلاف جا ندادن
کلاف ها تکی هستن
۶تا زیر
۶تا رو

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
این الکترو مو تور سیم پیچی شده است یا نه . ( شاید یک دورش رو سیم پیچی نکردن).در هر صورت باید سه تا سیم پیچ داشته باشی یکی اصلی دور یک ودو و سیم پیچ استارت

بالا