آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: سوختن مقاومت R82 برد لباسشویی الجی

محمد کارخانه

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
برد لباسشوئی الجی مقاومت R82 سریع میسوزد .
ترانزیستور Q3 و دو عدد اپتو کوپلر و BCR8PM تعویض شده . ولی با روشن شدن سریعQ3 اتصال کوتاه میشود ومقاومت R82 میسوزد ..

پیوست‌ها

• 173.7 کیلوبایت بازدیدها: 552
  • 251.7 کیلوبایت بازدیدها: 588
  • 164.9 کیلوبایت بازدیدها: 552

javadkhojast

کاربر
2019-01-22
5
2
با سلام
ی سوالی از خدمتتون داشتم اینکه ظرفیت سه تا خازن خروجی آیسی درایور موتور که به خروجی مربوط به موتور وصله اندازه گرفتید . ظرفیت چنده نان هست

behnamp65

کاربر
2012-08-01
41
145
رشت
سلام.
چطور برد مورد بحث بالا رو باید روشن کرد. ؟؟؟
(سیم برق ورودی به کجا وصل میشود؟؟؟)
برد خالی دارم میخوام روشن کنم.

۲۰۲۱۰۹۲۰_۱۱۰۶۱۰.jpg

آخرین ویرایش:

ariantk

کاربر vip
کاربر
2007-12-06
93
47
باعرض سلام بنده هم همین مشکل دارم مقاومت دایم میسورزه ترانزیستور تعویض کردم باز میسوزه امکان داره راهنمایی کنید

فرهاد ولتاژ

کاربر vip
کاربر
2022-05-08
11
12
35
داداش دیود زنر و خازن رو باهاش تعویض کن نمیسوزه .من امتحان کردم خوب بود

سلام همکاران عزیز من همین برد ال جی برام اومده موتور با زور کار میکنه یعنی قدرت نداره ؟؟تا خور..یا همون سنسور هم تعویض شده که بازم مشکل حل نشده؟؟میخواستم بدونم کسی هست که این مشکل براش پیش اومده باشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند...
خیلی خیلی لطف میکنید

Hosin4435

کاربر
2023-02-20
1
0
25
سلام
استاد عزیز من یه برد ال جی 8کیلو دارم همین مقاومت R82 ترکیدهه میشه بفرماید مقدارش چند اهم هست؟؟؟ کمک بزرگی میکنید

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام همکاران عزیز من همین برد ال جی برام اومده موتور با زور کار میکنه یعنی قدرت نداره ؟؟تا خور..یا همون سنسور هم تعویض شده که بازم مشکل حل نشده؟؟میخواستم بدونم کسی هست که این مشکل براش پیش اومده باشه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند...
خیلی خیلی لطف میکنید
درود
تا الان من سه مورد روی ال جی برخوردکردم که موتور درست حرکت نداشت و مشکل از بوبین موتور بود جالب اینکه هم اهم چک موتور درست بود هم ای پی ام سالم هم موتور نشتی نداشت ، البته از نوع دایرکت درایو

درود
تا الان من سه مورد روی ال جی برخوردکردم که موتور درست حرکت نداشت و مشکل از بوبین موتور بود جالب اینکه هم اهم چک موتور درست بود هم ای پی ام سالم هم موتور نشتی نداشت ، البته از نوع دایرکت درایو

سلام ممنون از لطف شما ????????????

بالا