آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست مشاوره برای شروع کار تعمیرات موبایل

HORROR2

کاربر
2019-10-10
3
2
سلام دوستان خیلی خوشحالم که تونستم در این انجمن باشم:imnew:
دوستان من میخوام کار تعمیرات موبایل رو شروع کنم و خیلی به این کار علاقه دارم و حدودا 6 7 ماهی هم در یک مغازه فروش گوشی و لوازم جانبی کار کردم و تا حدودی آشنایی پیدا کردم با بیزینس:32000000: به کامپیوتر هم فکر میکنم به اندازه کافی تسلط دارم البته مطمعنم هیچ وقت یادگیری تمام نمیشه.با این اوصاف میخوام به یک آموزشگاه خوب تعمیرات موبایل برم و دوره های تخصصی رو بگذرونم و بعدش بتونم شروع کنم. اگر شما اساتید یک آموزشگاه خوب در تهران بهم معرفی کنید هرگز محبتتون رو فراموش نمیکنم چون واسم خیلی مهم هست که کار رو اصولی یاد بگیرم.اگر هم پیشنهاد دیگری دارید لطفا راهنمایی کنید#$V686

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
درود
دوست گرامی اگه میخوایید توسط آموزشگاهها کار یاد بگیرید و کار انجام دهید
پیشنهاد میکنم بی خیال شید
نمیخوام تو دلت رو خالی کنم ولی آموزشگاه صرفا واسه اونایی خوبه که میخوان از صفر و پایه شروع کنن و نهایتا بتونن ایرادهای بسیار جزءی در حد تعویض باطری و تعویض قاب و امثالهم

لذا آموزشگاه رو بیخیال شو و پولتو دور نریز

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
با سلام به عقیده بنده نمیشه صد در صد گفت آموزشگاه رفتن یعنی پول دور ریختن.اما متاسفانه اکثر آموزشگاه ها سعی میکنن فقط نکات کلی را اونم بصورت بیشتر تئوری آموزش بدن.در واقع به قول همکار گرامی آموزشگاه واسه شروع خوبه و اصلا کافی نیست‌

2019-09-20
23
23
سلام اموزشگاه کامتک میدان ولی عصر ساختمان ایرانیان طبقه 5 ....به اندازه پولی که می گیرند خدمات بیشتری هم می دن فقط اموزشگاه فنی کار نرو که پولت دور ریختی....از شروع نترس

HORROR2

کاربر
2019-10-10
3
2
تشکر بابت جوابهاتون دوستان.پس با این وجود نمیشه بعد بعد از گذروندن دوره ها و داشتن مدرک به صورتی تقریبا مبتدی مشغول کار شد؟ راه حل دیگه ای اگر هست که من نمیدونم لطفا بگید :narahan:

بالا