آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: چگونه می توان قبل از وارد شدن به یوزر نرم افزار را اجرا کرد ؟

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
با سلام
یک کیس کامپیوتر به عنوان سرور گذاشتم و یک نرم افزاری دارد که برای استفاده چند کاربر بایستی اجرا شده باشد تا کاربران بتوانند به نرم افزار این سرور متصل شوند .

حالا موضوعی که برایم پیش آمده است ، وقتی برق میرود و مجددا می آید بایستی بروم داخل یوزر ادمین تا نرم افزار به طور اتوماتیک پس از ورود ادمین اجرا شود .
تا بقیه بتوانند به نرم افزار آن سرور دسترسی پیدا کنند .

می خواهم وقتی که برق آمد و یا سرور ری استارت شد ، نرم افزار مربوطه بدون ورود به یوزر ادمین اتوماتیک اجرا شود و احتیاجی به وارد کردن یوزر و پسوورد نداشته باشم .

متشکرم از دوستان عزیز

آخرین ویرایش:

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
دوستان شبکه نظر بدهند .

mjzaret

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-02-06
87
326
بستگی به نرم افزار شما داره.
شما می‌تونید از نرم افزار AlwaysUP و یا از فایل NSSM برنامه رو به صورت سرویس ویندوزی دربیارید و در صورت ریستارت شدن سیستم برنامه به صورت خودکار اجرا خواهد شد.
البته برای هر برنامه تنظیمات مربوط به خودش رو داره.
من بیشتر برنامه‌های خودم رو با NSSM به صورت سرویس ویندوز درمیارم و اجراشون می‌کنم.
شاد باشید:icon26:

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
درود جناب مهندس
اون شرایطی که من می خواهم را این نرم افزارها دارند ؟
نرم افزار تامکت tomcat را می خواهم بدون اینکه وارد یوزر شوم خودش خودبخود اجرا شود تا مجبور نباشم وارد یوزر ادمین شوم ؟

متشکرم

bootable

کاربر
2010-10-10
6
4
34
بهشهر
یکی از این 2 تا راه حل، می تونه واستون بی دردسر و سریع باشه! البته اگه شبکه محلی کوچیک دارید

1. شما می تونید نرم افزارتون رو به صورت یک سرویس تعریف کنید؛ مشخص کنید ک چه زمانی اجرا دربیاد و می تونید سطح اجرایی (یوزر) نرم افزار رو هم زمان تعریف و یا حتی اجرای سرویس مشخص کنید

2. به عنوان یک اسکریپت ورود به سیستم (Logon Script) تعریفش کنید؛ که از طریق Windows Group Policies انجام میشه

بالا