آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دانلود: فایل فلش مودمهای Td-Lte ایرانسل

ptaabodi

کاربر
2009-11-10
48
350
شیراز
mikrotikfa.com
دوست عزیز سلام
حق با شماست، کپی برداری رایگان کار خیلی بدی هست مشروط به اینکه یک برنامه تولید شخص خاصی باشد و شما از زحمات اون به رایگان سواستفاده نماید.جالب بگم خدمتتون که این دامپ رو من از مودم خودم که همین الان عکسشو براتون گذاشتم مجددا گرفتم و به رایگان در اختیار دوستان قرار دادم.
هدف صرفا کمک به سایر همکاران میباشد وگرنه من به شخصه سودی از این موضوع نخواهم برد، حالا اگر سایتی هست که این فایلها رو داره با قیمت بالایی به فروش میرساند من ازشون عذر میخواهم که با اشتراک رایگان این دامپ، باعث ضرر و زیانشون شدم.
ضمنا شما اگر اسم من رو سرچ بزنید میفهمید که تخصص من چی هست و نیت من چی بوده.
TD-LTE.jpg
شاد و خرم باشید

باز هم عذر میخواهم که باعث دلتنگی بعضی از دوستان شدم.
پیروز و سربلند باشید

پوریا تعبدی
مدرس و مشاور رسمی مایکروسافت ،میکروتیک و سیسکو و مدرس الکترونیک و سخت افزار

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,796
مهم اینه که فایل ها رو در دسترس دوستان قرار بدیم. من خودم چند مورد فایل رو از سایتی خریداری کردم ولی اینجا گذاشتم که دوستان داشته باشن.
شک نکنید که بقیه سایت ها هم از زحمات ما استفاده می کنند و فایل ها رو بر می دارند حتی بدون یک تشکر از کسی که اون فایل رو گذاشته.
در هر صورت مهم کار راه اندازیه.
با آرزوی سالی خوب و پر از موفقیت برای همه دوستان

RAMINSHABANI

کاربر vip
کاربر
2011-10-15
38
68
سلام شبتون بخیر
اگر اطلاعاتی از آپدیت کردن و فلش مودم FD I40 A1 به دست آوردید ممنون میشم به اشتراک بزارید.

آخرین ویرایش:

AliBoy89sf

کاربر
2020-05-20
5
7
پاسخ : فایل مودم TD-i40-A1 ایرانسل

سلام
آقا من شیراز هستم و مودمم این مشکل رو داره که فقط چراغ لن چند ثانیه روشن میشه و مودم هیچ عکس‌العملی نداره
مودم ریست نمیشه، صفحه تنظیمات هم نمیاد و من هم بلد نیستم مودم رو فلش کنم، پروگرمر هم ندارم
چندجا هم بردم گفتن کار ما نیست
میشه به بنده کمکی کنید؟!

ببخشید شما مشکلتون چه طور حل شد؟
منم یه مودم FD-i40-A1 دارم(دو آنتن) هر بار روشن میکردم به طور شانسی وایفایشم روشن میشد یا نمیشد
بعد یه مدتی امروز صب روشنش کردنی دیگه نه آنتن اومد نه وایفای روشن شد و کلید ریست عکس العملی نداره فک کنم مودم هنگ کرده
چه طوری مشکلو حل کنم؟ دسترسی به دستگاه پروگرامر هم ندارم

zero1324567

کاربر
2020-03-08
4
12

سلام
من فایل پروگرام رو از همینجا دانلود کردم
مودم رو باز کردم
فایل پروگرام رو به یک تعمیرکار کامپیوتر دادم و با مسئولیت خودم روی آی سی مورد نظر فلش کرد برام
بعد که آوردم خونه مودم درست بود
اما یه مشکل بود اونم اینکه این بنده خدا تعمیرکار پروگرامرش قابلیت تعریف مک آدرس نداشت و مودم من به حالت تنظیمات کارخونه در اومده بوده و پنل تنظیمات ایرانسل رو نشون نمی‌داد ولی با انجام تنظیمات به اینترنت کانکت میشد، دیگه اینکه قابلیت پسوورد گذاری روی وایفای هم نداشت
اما تو همون منو تنظیمات یه بخشی داشت برای آپدیت firmware مودم که اونو زدم، مدتی طول کشید تا کارش تموم شد و بعد از اون پنل تنظیمات ایرانسل برگشت و مودم ب حالت اولیه برگشت

البته من این رو پیشنهاد نمی‌کنم به شما در کل
خودم چون توی شیراز ایرانسل بهم گفت که تعمیرکار نداریم و هرجا هم می‌شد برای تعمیرش رفتم ولی کسی تعمیر نمی‌کرد و حتی تعمیرکار‌های مودم حاضر به پروگرام کردن مودم نبودن، مجبور به انجام این کار شدم

اگر تخصص لازم رو ندارید حتما بدید به کسی که وارده به این کار

AliBoy89sf

کاربر
2020-05-20
5
7

سلام
من فایل پروگرام رو از همینجا دانلود کردم
مودم رو باز کردم
فایل پروگرام رو به یک تعمیرکار کامپیوتر دادم و با مسئولیت خودم روی آی سی مورد نظر فلش کرد برام
بعد که آوردم خونه مودم درست بود
اما یه مشکل بود اونم اینکه این بنده خدا تعمیرکار پروگرامرش قابلیت تعریف مک آدرس نداشت و مودم من به حالت تنظیمات کارخونه در اومده بوده و پنل تنظیمات ایرانسل رو نشون نمی‌داد ولی با انجام تنظیمات به اینترنت کانکت میشد، دیگه اینکه قابلیت پسوورد گذاری روی وایفای هم نداشت
اما تو همون منو تنظیمات یه بخشی داشت برای آپدیت firmware مودم که اونو زدم، مدتی طول کشید تا کارش تموم شد و بعد از اون پنل تنظیمات ایرانسل برگشت و مودم ب حالت اولیه برگشت

البته من این رو پیشنهاد نمی‌کنم به شما در کل
خودم چون توی شیراز ایرانسل بهم گفت که تعمیرکار نداریم و هرجا هم می‌شد برای تعمیرش رفتم ولی کسی تعمیر نمی‌کرد و حتی تعمیرکار‌های مودم حاضر به پروگرام کردن مودم نبودن، مجبور به انجام این کار شدم

اگر تخصص لازم رو ندارید حتما بدید به کسی که وارده به این کار

ببخشید مودم شما FD بود یا TD? چون FD یه پنل اس ام اس هم داره

0916611

کاربر vip
vip
کاربر
2019-09-14
106
116
35

دوستان عزیز MAC Address این Dump برابر است با b0-ea-bc-8f-86-1c که باید قبل از Write در پروگرامر آنرا با MAC اصلی دستگاهتون جابجا کنید (در خط 00040028)

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی

عرض ادب و احترام اگر امکانش هست آموزشی برای ادیت کردن فایل قرار دهید .
با چه نرم افزاری و چه حالت هایی .
اگر تصویری باشه بهتر است تشکر .

0916611

کاربر vip
vip
کاربر
2019-09-14
106
116
35
باسلام خدمت تمامی همکاران گرامی.
بنده فایل مربوط به i40 ReV 5 رو نیاز دارم لطفا بررسی و کمک فرمایید .
سپاس بی کران .

ptaabodi

کاربر
2009-11-10
48
350
شیراز
mikrotikfa.com

عرض ادب و احترام اگر امکانش هست آموزشی برای ادیت کردن فایل قرار دهید .
با چه نرم افزاری و چه حالت هایی .
اگر تصویری باشه بهتر است تشکر .

سلام عزیزم
نیاز به نرم افزار خاص دیگری نیست.
شما فایل دامپ رو که در نرم افزار پروگرامرتون لود میکنید قبل از پروگرام می آیید مک آدرسی که من گذاشتم رو بدون خط تیره هاش یعنی:
b0eabc8f861c
را در مفاد فایل لود شده و در نرم افزار پروگرامتون سرچ میکنید و بعد مک خودتونو جایگزین کارکترهای این مک میکنید و نهایتا پروگرام رو انجام میدهید.

پیروز و سربلند باشید
پوریا تعبدی
کارشناس ارشد امنیت شبکه
مدرس و مشاور رسمی مایکروسافت، میکروتیک، سیسکو و مدرس الکترونیک و سخت افزار

بالا