آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود: فایل فلش مودمهای Td-Lte ایرانسل

rayanekar

کاربر vip
کاربر
2016-03-19
63
165
دوست عزیز سلام
حق با شماست، کپی برداری رایگان کار خیلی بدی هست مشروط به اینکه یک برنامه تولید شخص خاصی باشد و شما از زحمات اون به رایگان سواستفاده نماید.جالب بگم خدمتتون که این دامپ رو من از مودم خودم که همین الان عکسشو براتون گذاشتم مجددا گرفتم و به رایگان در اختیار دوستان قرار دادم.
هدف صرفا کمک به سایر همکاران میباشد وگرنه من به شخصه سودی از این موضوع نخواهم برد، حالا اگر سایتی هست که این فایلها رو داره با قیمت بالایی به فروش میرساند من ازشون عذر میخواهم که با اشتراک رایگان این دامپ، باعث ضرر و زیانشون شدم.
ضمنا شما اگر اسم من رو سرچ بزنید میفهمید که تخصص من چی هست و نیت من چی بوده.
شاد و خرم باشید

باز هم عذر میخواهم که باعث دلتنگی بعضی از دوستان شدم.
پیروز و سربلند باشید

پوریا تعبدی
مدرس و مشاور رسمی مایکروسافت ،میکروتیک و سیسکو و مدرس الکترونیک و سخت افزار

آفرین به شما..

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

mozafari2331

کاربر vip
کاربر
2011-01-20
27
17
پاسخ : فایل مودم TD-i40-A1 ایرانسل

سلام
سلام پسورد وایرلس این آپدیت چیه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mehdifull

mohammadthv

کاربر vip
کاربر
2021-11-22
1
0
34
سلام و درود بر همکاران محترم کسی از شیراز هست که بتونه مشکل خاموشی مودم i40 a1 رو حل کنه
09175562630 اگر کسی هست یه پیام بده مودم براش بیارم زیاد بهم مراجعه میکنن

مکه123

کاربر vip
کاربر
2018-05-14
45
27
برام فایل مودم ایرانسل مدل FD-i40 A1 رو داره برام بفرسته ممنون

mehran404

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
173
303
با سلام خدمت استادان گرامی
من دو ا از این مودم ها دارم که چراغ 2.4g روشن نمیشه و نمیتونم وارد کانفیگ مودم بشم حالا چند تا سوال دارم
1.اینکه چطوری میشه این فایلفلش که داخل انجمن هستش به مودم انتقال داد
2.اینکه یه فیلم دیدم که پایه های ماژول این مودم رو به هم اتصال میدادن و مودم راه می افتاد ولی اصلا اصولی نیست
3.و اینکه این پورت usb مثل پورت شارژر موبایل چه کاری انجام میده اگه دوستان در این مورد اطلاعاتی دارن ممنون میشم راهنمایی کنند
و در اخر دوتا عکس از برد این دستگاه داخل انجمن اپلود میکنم
سلام دوست عزیز یه دور دکمه ریست نگه دار ببین چراغ پاور تغییر رنگ میده اگه داد که اوکی میشه

mehran404

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
173
303

ببخشید شما مشکلتون چه طور حل شد؟
منم یه مودم FD-i40-A1 دارم(دو آنتن) هر بار روشن میکردم به طور شانسی وایفایشم روشن میشد یا نمیشد
بعد یه مدتی امروز صب روشنش کردنی دیگه نه آنتن اومد نه وایفای روشن شد و کلید ریست عکس العملی نداره فک کنم مودم هنگ کرده
چه طوری مشکلو حل کنم؟ دسترسی به دستگاه پروگرامر هم ندارم
سلام دوست عزیز یه دور سیپیو شو با هیتر گرم کن یکم بیشتر و هارد که کنار سیپیو هست ببین تغییری میکنه

Miladsedghi

کاربر vip
کاربر
2015-08-09
5
1

من خودمم سایت جداگانه ای دارم و یک سری فایل در اونجا عرضه میکنم. برای عرضه فایل یا پول فایل رو میگیرم یا اشتراک پولی قرار میدم. پس وقتی پولش رو گرفتم دیگه به من مربوط نیست که کسی که فایل رو خریداری کرده چیکار میکنه باهاش.

Miladsedghi

کاربر vip
کاربر
2015-08-09
5
1

سلام

این فایل مربوط به سایت همسایه است که ادمینش حتما با بدبختی بکاپ گرفته و شما متاسفانه بدون اجازه در این سایت کپی زدید

و متاسفانه با این کارتون اسم خودتون رو گذاشتید کارشناس ارشد امنیت شبکه (مدرس و مشاور رسمی مایکروسافت ،میکروتیک و سیسکو

و مدرس الکترونیک و سخت افزار )

سعی کنید فایلی نه از اینحا ببرید و نه از جای دیگه اینجا کپی کنید برای شما خوب نیست

من خودمم سایت جداگانه ای دارم و یک سری فایل در اونجا عرضه میکنم. برای عرضه فایل یا پول فایل رو میگیرم یا اشتراک پولی قرار میدم. پس وقتی پولش رو گرفتم دیگه به من مربوط نیست که کسی که فایل رو خریداری کرده چیکار میکنه باهاش.

sajadjo

کاربر vip
کاربر
2010-11-03
139
137
سلام همکاران عزیز فایل فلش مودم همین مدل مودم i40 فقط به جای ایرانسل برای اسیاتک میخواستم اگه کسی موجود داره ممنون میشم

بالا