آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعویض برد الکترونیکی ست کنترل اتوماتیک پمپ آب(اتوماتیک پمپ آب)

bbk414

کاربر
2019-09-21
2
3
38
با سلام
برد ست کنترل پمپ آب به دلیل نفوذ آب داخل اون سوخته حال برد جدید در بازار موجود هست ولی به دلیل اینکه این ست کنترل با شکل ثابت توسط برند های مختلف تولید شده است و مشخص نیست که برد جدید با پوسته قبلی کارخواهد کرد یا نه
ست کنترلی که من دارم از نوع Dsk-8.1 و یا PC19 هستش قیافه همونه ولی روش هیچی ننوشته(180 درجه مکعبی)
حال نظر دوستان در این مورد چیه؟ برد جدید بخرم و تعویض بکنم یا اصلا آیا روشی برای کسب اطلاعات بیشتر هست که بدونم کار خواهد کرد یا نه؟

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام
برد ست کنترل پمپ آب به دلیل نفوذ آب داخل اون سوخته حال برد جدید در بازار موجود هست ولی به دلیل اینکه این ست کنترل با شکل ثابت توسط برند های مختلف تولید شده است و مشخص نیست که برد جدید با پوسته قبلی کارخواهد کرد یا نه
ست کنترلی که من دارم از نوع Dsk-8.1 و یا PC19 هستش قیافه همونه ولی روش هیچی ننوشته(180 درجه مکعبی)
حال نظر دوستان در این مورد چیه؟ برد جدید بخرم و تعویض بکنم یا اصلا آیا روشی برای کسب اطلاعات بیشتر هست که بدونم کار خواهد کرد یا نه؟
پشت برد دوتا رید رله باید باشه اگه منظورتون رو از ست کنترل درست فهمیده باشم
ببینید دوتا رید رله جاشون با برد فابریک یکیه ؟ چون فرمان قطع و وصل بوسیله مگنتی که داخل محفظه هست و با فشار آب بالا و با پایین اومدن فشار پایین میره به این رله ها داده میشه

bbk414

کاربر
2019-09-21
2
3
38
نکته بسیار مهمی بود خیلی ممنون از راهنمایی ارزنده.

بالا