آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: انتقال تصویر روی گوشی

K.Shadpour

کاربر
2018-12-25
20
13
34
با سلام خدمت دوستان
بنده دی وی ار انالوگ دارم میخواستم بدونم میشه با xmeye انتقال تصویر انجام بدم یا نه؟
من انتقال تصویر انجام دادم وقتی که اینترنت داخلی هست یعنی همونی که با دستگاه وصله تصویر نشون میده ولی از اینترنت گوشی نگاه میکنم نشون نمیده میگه که دستگاه به اینترنت وصل نیست.
لطفا راهنمایی کنید.

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام خدمت دوستان
بنده دی وی ار انالوگ دارم میخواستم بدونم میشه با xmeye انتقال تصویر انجام بدم یا نه؟
من انتقال تصویر انجام دادم وقتی که اینترنت داخلی هست یعنی همونی که با دستگاه وصله تصویر نشون میده ولی از اینترنت گوشی نگاه میکنم نشون نمیده میگه که دستگاه به اینترنت وصل نیست.
لطفا راهنمایی کنید.
درود
اگه با همون اینترنت تصویر داری پس مشکل سرعت اینترنته
مودمی که دستگاه بهش وصله رو اسپید تست بگیر رو یه سری از دستگاهها دی وی آر هم میتونی اینترنت رو چک کنی ، راست کلیک کن گزینه راهنما یا guid رو انتخاب کن و گزینه های بعدی رو بزن یک قسمت اطلاعات اینکه سیستم به مودم وطله و اینکه مودمت اینترنت داره یا نه رو نمایش میده همونجا یه گزینه سعی مجدد هست بزن نتیجه رو ببین ، اگه همه چی درست بود و جواب نداد مودم رو از بقیه شبکه جدا کن فقط به دی وی ار وصل کن ، یه تجربه هم بهت بگم من چنین موردی داشتم همه چی درست بود ولی تصویر با اینترنت دیگه نداشتم بعد از کلی گشتن متوجه شدم آداپتور تغذیه دی وی آر نویز شدید میندازه و اینترنت رو همش قطع و وصل میکنه
با یان حال اگه سمت دی وی آر مشکلی نداشتی گوشی رو با مودم جای دیگه تست کن ممکنه سرعت اینترنت گوشیت کم باشه هنگاه کار با گوشی هم قندشکن گوشی رو خاموش کن
و بعضی وقتها تا در برنامه xmey رجیستر نکنی اذیت میکنه
اگه هیچکدوم جواب نداد باید ip static بگیری
موفق باشی

K.Shadpour

کاربر
2018-12-25
20
13
34
با تشکر از شما
با مودم دیگه هم تست کردم نشد از جایی دیگه پرسیدم گفتن احتمال داره دستگاه اصلا قابلیت انتقال تصویر نداشته باشه.

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
با تشکر از شما
با مودم دیگه هم تست کردم نشد از جایی دیگه پرسیدم گفتن احتمال داره دستگاه اصلا قابلیت انتقال تصویر نداشته باشه.

مگه شما همونجا تصویر نداشتی؟
فقط امکان داره اکانتش یا همون سریالش اکسپایر شده باشه که باید با ای پی استاتیک تست کنی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام
دوست عزیز راه های مختلفی برای انتقال تصویر وجود داره. شما روی لوکال احتمالا فقط ip داخلی دستگاهتون رو زدید تو مرورگر گوشیتون و تصویر گرفتید. توضیحات شما خیلی ناقص هست و سخت میشه بهتون کمک کرد. از اونجایی که نوشتید میشه با xmeye تصویر را دید؟ من فکر می کنم شما تصویر را داخل لوکال با xmeye ندیدید. پس با چه روشی چک کردید؟؟
برای مشاهده تصویر از راه دور روش های مختلفی وجود داره که یکیش p2p و استفاده از نرم افزار مخصوص آن مثلا xmeye هست که بسته به برند و مدل دوربین یا دستگاه فرق دارد.
یک روش دیگر ddns هست و روش دیگر گرفتن ip استاتیک و ...
پس شما اول باید بدونیم از چه طریقی خواستید تصویر را منتقل کنید و نشده؟!

دستگاهتون رو چند وقته خریدین و برند دستگاهتون چیه؟ درضمن از دستگاهتون و منوی آن یک عکس حتما آپلود کنید تا ببینم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aminreno

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام
دوست عزیز راه های مختلفی برای انتقال تصویر وجود داره. شما روی لوکال احتمالا فقط ip داخلی دستگاهتون رو زدید تو مرورگر گوشیتون و تصویر گرفتید. توضیحات شما خیلی ناقص هست و سخت میشه بهتون کمک کرد. از اونجایی که نوشتید میشه با xmeye تصویر را دید؟ من فکر می کنم شما تصویر را داخل لوکال با xmeye ندیدید. پس با چه روشی چک کردید؟؟
برای مشاهده تصویر از راه دور روش های مختلفی وجود داره که یکیش p2p و استفاده از نرم افزار مخصوص آن مثلا xmeye هست که بسته به برند و مدل دوربین یا دستگاه فرق دارد.
یک روش دیگر ddns هست و روش دیگر گرفتن ip استاتیک و ...
پس شما اول باید بدونیم از چه طریقی خواستید تصویر را منتقل کنید و نشده؟!

دستگاهتون رو چند وقته خریدین و برند دستگاهتون چیه؟ درضمن از دستگاهتون و منوی شبکه آن یک عکس حتما آپلود کنید تا ببینم

با تشکر
درسته شاید با ای پی دستگاه تست کرده ازونجا که خیلی وقته با سریال نامبر چک می‌کنم یاد این مورد نبودم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee
بالا