آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی جهت خرید پروگرامر ارزان قیمت

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
تمام موارد را انجام دادم اما بازم با این نرم افزار آی سی را باز نمیکنه. اما با نرم‌افزار پیشدفرض خودش ای سی را تونستم با راهنمایی های شما بخونم.البته هنوز موفق به پروگرام آی سی نشدم که احتمالا اون بخاطر مشکل در فایل باشه.

یک نکته رو فراموش کردم بگم توی نرم افزار ASprogrammer از منوی hardware گزینه CH341A رو انتخاب کنید. احتمالا مشکلتون حل بشه.
ممکنه دلیل اینکه نمیتونید رایت کنید لاک آی سی توسط برد باشه و در این صورت مجبور میشید آی سی رو از روی برد بردارید تا قابل رایت بشه.

keyhanava

کاربر
2019-06-29
66
115
شیراز
تمام موارد را انجام دادم اما بازم با این نرم افزار آی سی را باز نمیکنه. اما با نرم‌افزار پیشدفرض خودش ای سی را تونستم با راهنمایی های شما بخونم.البته هنوز موفق به پروگرام آی سی نشدم که احتمالا اون بخاطر مشکل در فایل باشه.

تی ان ام بگیر 2 تومن پولش میدی ولی حداقل کارش تضمینیه و همه راضی هستن ازش

mgs

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-08-26
375
588
بعضی آیسی ها در برد های مختلف بصورت آنلاین یا همونجوری که روی برد قرار دارند نمیشه پروگرام کرد و باید اونو از برد برداری.

مکه123

کاربر vip
کاربر
2018-05-14
45
27
اگر کسی عکسی از جامپر این نوع پروگرامر بزاره ممنون میشم که به کدوم پایه ایسی وصل میشه

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
652
583
میتونی یه زیف تبدیل ssop8 بخری یا یدونه گیره sop8 که بدون جدا کردن آی سی پروگرم کنی. خودش همراهش یه برد تبدیل ۸ و ۱۶ پایه داره ولی باید آی سی رو روش لحیم کنی و پروگرم کنی.

سلام و عرض ادب
شرمنده شما با این کلیپس و این مدل پروگرمر تونستید پروگرم کنید ، عمده کار من پروگرمر مودم هستش واقعآ میشه بدون خارج کردن آی سی پروگرمرش کرد ؟ یا اینکه خطا میده

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
478
1,429
سلام و عرض ادب
شرمنده شما با این کلیپس و این مدل پروگرمر تونستید پروگرم کنید ، عمده کار من پروگرمر مودم هستش واقعآ میشه بدون خارج کردن آی سی پروگرمرش کرد ؟ یا اینکه خطا میده

سلام
با این پروگرامر بله ولی خودم کلیپس رو تهیه نکردم یعنی خریدم ولی یکی از همکارا ازم بردش :uncomfortableness:
اون پروگرامر خوبه فقط auto detect دقیقی نداره و گاهی خودتون باید دستی تنظیم کنید
البته الان tnm5000 دارم

pckho0r

کاربر vip
کاربر
2012-01-10
148
276
خواهش میکنم عزیز
قبل از هر چیز مطمئن بشید که درایور ها رو از پوشه CH341-Drivers نصب کرده باشید.
جامپر روی پروگرامر باید بین 1 و 2 باشه.
توی نرم افزار نوع اتصال رو SPI قرار بدید.
توی نرم افزار اول گزینه read ID رو بزنید که آی سی شناسایی بشه سپس Read IC رو بزنید تا آی سی رو بخونه.
قطعا جهت قرار دادن کلیپس مهم هست عکس جهت قرارگیری آی سی رو قرار میدم بر همین اساس شما کلیپس رو تنظیم کنید.

من این پروگرمر رو دارم اگه آیسی رو اشتباه جا بزنید سریع میسوزونه خصوصا آیسی های سری WINBOND 25Q

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
652
583
سلام
با این پروگرامر بله ولی خودم کلیپس رو تهیه نکردم یعنی خریدم ولی یکی از همکارا ازم بردش :uncomfortableness:
اون پروگرامر خوبه فقط auto detect دقیقی نداره و گاهی خودتون باید دستی تنظیم کنید
البته الان tnm5000 دارم

شرمنده متوجه منظورم نشدید من همین پروگرمر رو دارم باهاش کارم میکنم فقط میخاستم بدونم با کلیپس جواب میده یا نه ؟ ترجیحآ روی مودم

بالا