آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی جهت خرید پروگرامر ارزان قیمت

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
شرمنده متوجه منظورم نشدید من همین پروگرمر رو دارم باهاش کارم میکنم فقط میخاستم بدونم با کلیپس جواب میده یا نه ؟ ترجیحآ روی مودم

همونطور که گفتم خودم استفاده نکردم ولی یکی از همکارا میگفت کلیپس بگیر نگیر داره و همیشه جواب نمیده دلیلش هم اینه که گاهی روی برد آمپر مصرفی بقیه قطعات روی لاین 3.3 ولت بالاست و رگولاتور داخلی پروگرامر نمیتونه اون لاین رو تغذیه کنه و ولتاژ افت میکنه و همین باعث دتکت نشدن آی سی میشه
البته روی بعضی بردها کلا رایت ای سی قفل هست و نمیشه اصطلاحن آنلاین پروگرام کرد.

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
همونطور که گفتم خودم استفاده نکردم ولی یکی از همکارا میگفت کلیپس بگیر نگیر داره و همیشه جواب نمیده دلیلش هم اینه که گاهی روی برد آمپر مصرفی بقیه قطعات روی لاین 3.3 ولت بالاست و رگولاتور داخلی پروگرامر نمیتونه اون لاین رو تغذیه کنه و ولتاژ افت میکنه و همین باعث دتکت نشدن آی سی میشه
البته روی بعضی بردها کلا رایت ای سی قفل هست و نمیشه اصطلاحن آنلاین پروگرام کرد.

بله بله متوجه شدم
مرسی از راهنمایی و اطلاعات ارزنده تون سپاس مجدد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: reza.93

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
شرمنده متوجه منظورم نشدید من همین پروگرمر رو دارم باهاش کارم میکنم فقط میخاستم بدونم با کلیپس جواب میده یا نه ؟ ترجیحآ روی مودم

با احترام
دوست عزیز ،سری کاری دارید آیا ؟ برای پروگرام چیپهای مودم و خیلی دستگاه ها باید آیسی فلش و ایپرام رو خارج کنید و بعد پروگرام کنید، مگر در مواردی خاص . دمونتاژ آنقدرها سخت نیست و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان میبره ولی فرار از این واقعیت ، بیشتر . آیسی ها رو از مدار جدا کنید، پروگرام و نصب کنید و لذت ببرید .همانطور که فرمودید و کار میکنید ..پس
موفق باشید .:victorious:

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
با احترام
دوست عزیز ،سری کاری دارید آیا ؟ برای پروگرام چیپهای مودم و خیلی دستگاه ها باید آیسی فلش و ایپرام رو خارج کنید و بعد پروگرام کنید، مگر در مواردی خاص . دمونتاژ آنقدرها سخت نیست و کمتر از ۳۰ ثانیه زمان میبره ولی فرار از این واقعیت ، بیشتر . آیسی ها رو از مدار جدا کنید، پروگرام و نصب کنید و لذت ببرید .همانطور که فرمودید و کار میکنید ..پس
موفق باشید .:victorious:

سلام آقا پارسا ، عزیزی
مرسی از لطف شما ، نه بخاطر تنبلی و ... نبود فقط خاستم تجربه کنم که روی برد هم میشه مودم رو پروگرام کرد یا نه ،
تو ۸۰ درصد موارد من آی سی رو تعویض و نو میذارم
ببوسمت

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
سلام آقا پارسا ، عزیزی
مرسی از لطف شما ، نه بخاطر تنبلی و ... نبود فقط خاستم تجربه کنم که روی برد هم میشه مودم رو پروگرام کرد یا نه ،
تو ۸۰ درصد موارد من آی سی رو تعویض و نو میذارم
ببوسمت

سلام و عرض احترام
انشاا که همیشه موفق و پایدار باشید عزیزم .:dosti:#$V686

3320119

کاربر vip
کاربر
2007-04-22
185
480
تی ان ام بگیر 2 تومن پولش میدی ولی حداقل کارش تضمینیه و همه راضی هستن ازش

TNM2000+
خیلی عالیه وبدون اذیت
من 7ساله دارم وهنوز مثل روز اول کرمیکنه
یادمه خودش و 3 ادابتور 8 پین ایپرام وفلش و 48 پن فلش رو باهم 380 خریده بودم اک با یکسال ضمانت !!
یادش بخیر الان میگن 3 تومن درمیاد؟

چهارسو

کاربر vip
vip
کاربر
2021-01-11
277
315
مشهد
سلام مهندس جان.
من هم تا حالا با پروگرمر کار نکردم.این مدل که شما میفرمایید در آی سی های مانیتور و تلویزیون ال سی دی و ال ای دی کاربرد داره؟سپاس

چهارسو

کاربر vip
vip
کاربر
2021-01-11
277
315
مشهد
سلام مهندس جان.
من تابحال با پروگرمر کار نکردم الان قیمت پروگرمر تا ۴ ملیون هست.این مدل میتونه آی سی های ال سی دی و ال ای دی مانیتور و تلویزیون رو پروگرم کنه؟

بالا