آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست کولر گازی با ولتاژ کاری پایین

magid52

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-06
2
0
سلام
من بندرعباس زندگی می‌کنم. خونه‌ای که فعلا توش هستم برقش تک فازه و دو تا کولر گازی( 18 هزار و 16 هزار) از اردیبهشت ماه تا نیمه‌های آبان که هوا خیلی گرم هست روشن هست. من یک اتاق مطالعه برای خودم درست کردم. حالا مشکل اینجاست که نمی‌تونم یک کولر حتی 12 هزار توش بزارم. چون فیوز می‌پره. صاحبخونه هم که نمی‌خاد برق خونه رو سه فاز کنه. پس تنها چاره من اینه که دنبال کولر خاصی باشم که خیلی برق کم مصرف کنه. تو اینترنت کولرهایی مخصوص کابین هواپیما و کامیون بود و با برق 12 کار می‌کرد پیدا کردم ولی قیمتش 500 تا 600 دلار بود اونم تو آمریکا.
خب شما که استاد تعمیر کولر هستید آیا میشه کولری که با شرایط من سازگار باشه با حداکثر قیمت 200 هزار تومان پیدا کرد؟
در ضمن اتاق مورد نظر 2*3 متر هستش و از چوب ساخته شده و کاملا عایق بندی شده تنها برای یک نفر بکار میره.

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام
من بندرعباس زندگی می‌کنم. خونه‌ای که فعلا توش هستم برقش تک فازه و دو تا کولر گازی( 18 هزار و 16 هزار) از اردیبهشت ماه تا نیمه‌های آبان که هوا خیلی گرم هست روشن هست. من یک اتاق مطالعه برای خودم درست کردم. حالا مشکل اینجاست که نمی‌تونم یک کولر حتی 12 هزار توش بزارم. چون فیوز می‌پره. صاحبخونه هم که نمی‌خاد برق خونه رو سه فاز کنه. پس تنها چاره من اینه که دنبال کولر خاصی باشم که خیلی برق کم مصرف کنه. تو اینترنت کولرهایی مخصوص کابین هواپیما و کامیون بود و با برق 12 کار می‌کرد پیدا کردم ولی قیمتش 500 تا 600 دلار بود اونم تو آمریکا.
خب شما که استاد تعمیر کولر هستید آیا میشه کولری که با شرایط من سازگار باشه با حداکثر قیمت 200 هزار تومان پیدا کرد؟
در ضمن اتاق مورد نظر 2*3 متر هستش و از چوب ساخته شده و کاملا عایق بندی شده تنها برای یک نفر بکار میره.

سلام دوست عزيز

اينكه شما بتونين از خارج چيزي بخريد رو از سرتون بيرون كنيد چون ما به طرز وحشتناكي تحريم هستيم.

پايه فيوز خونه چند آمپره و سيم كشي ساختمان چه نمره اي هستش.

من تا اونجايي كه ميدونم كولر زير 200 نيست و كمترين سايزي كه ميشه كولر پيدا كرد 9000 هستش.

اگه بتوني براي اتاقت يه كولر اسمبل كني فكر كنم بتوني با آمپر پايين اونجا رو خنك كني. با توجه به اينكه من خودم تا بحال همچين كاري نكردم همين الان به ذهنم رسيد.

ولي اگه بتوني فيوز خونه و سيم برق خونه رو تغيير بدي خيلي بهتره.

موفق باشي

magid52

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-06
2
0
مثل اینکه باید بیخیال کولر شم.

cellguide

کاربر
2014-08-04
23
16
دوست عزیز بنظرمن دوتا فن کوچیک مخصوص سرویس بهداشتی بگیر با چندمترلوله هود لوله هود بداخل اتاقک وصل کن فن هم به انتهای لوله هود وصل کن یه فن مخصوص مکش یه فن هم مخصوص ورود هوای تازه اینجوری اتاقک تهویه میشه

Sent from my SM-J510F using Irantk Forum mobile app

بالا