آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: بالا نیامدن ویندوز xp

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
ممنون از این که همراهی کردین بله فکر کنم یه سری از فایلهای dll تو ویندوز xp پاک شده چون فایل بالایی را قرار دادم یه فایل با نام دیگه درخواست کرد ...

abnuse1

کاربر vip
کاربر
2018-03-18
58
86
سلام وعرض ادب ....... بهترین روش برای دسترسی به فایلها ....که بتونید بخش داکیومنت و دانلود و ....در هر دو وییندوز رو از دست ندید . اینه که از ویندوز پروتاپل استفاده کنید یا یه ورژن پروتابل از لینوکس......پروتابل به این معنی که ویندوزبدون نصب شدن روی هارد .....مستقیما از روی دیسک اجرا میشه... و برای هارد هیچ مشکلی به وجود نمیاره... برای کپی کردن اطلاعاتتون هم بهتره از هاردبه فلش استفاده کنید چون حجم کمتر مطمئن تر هست اینجا ببخشید اما تنبلی نکنید اطلاعاتتون رو کم کم بکاپ بگیرید این که میگم فلش فلش 32 گیگ و کمتر .... البته لینوکس هارد اکسترنال رو به خوبی میشناسه .. امیدوارم مفید واقع بشه ....

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام
چون فایلها و برنامه هام خیلی زیاد هست یه سریشون را تو درایور دیگه قرار دادم ولی متاسفانه برنامه نویسی که میکنم تا تموم نشه جایی بکاب نمیگیرم
از طریق ویندوز 7 که تو داریور d هست میتونم درایور c که ویندوز xp هست را ببینم ولی فایلهام و اصلا دستکتاپ وجود نداره
از طریق ویندوز لایو هم وارد شدم اما هیچ چیزی را از xp نمیاره
من احتمال میدم ویروسی شده که هیچ یک از برنامه هام نیست وگرنه میشد از طریق ویندوز 7 وارد فایل
های xp شد

بالا