آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

هش برد ماینر m3

mehrad20

کاربر
2012-02-14
36
67
هش برد ماینر m3 مشکل کم شد نراهش و یپست در تضویر ببینید

پیوست‌ها

• 89.6 کیلوبایت بازدیدها: 540
  • 40.7 کیلوبایت بازدیدها: 529
آخرین ویرایش:

بهزاد جانی

کاربر
2019-06-12
16
12
32
سلام چیپ های روی هش برد رو چه طوری بر میدارید من هر چقدر با هیتر داغش کردم نشد دوستان اگر راهی دارید اراعه بدید من حتی با سشوار صنعتی پشتشو داغ کردم جوابنداد

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
سلام چیپ های روی هش برد رو چه طوری بر میدارید من هر چقدر با هیتر داغش کردم نشد دوستان اگر راهی دارید اراعه بدید من حتی با سشوار صنعتی پشتشو داغ کردم جوابنداد

منم یکی از این مدل دارم اما فکر میکنم با این هیتر ها امکان تعویض چیپ وجود نداره علتشم این هست که خود فیبر از مس هست و دما رو منقل میکنه
چیپ مشکل دار را به چه صورت شناسایی کردید؟

mani6

کاربر vip
vip
کاربر
2010-07-21
102
230
52
بندرعباس
با سلام خدمت همکاران گرامی .مهران عزیز یک پست در مورد هشبرد M3 زده اند که هم یکی از دوستان مختصرا یک راهکار پیشنهاد فرمودند هم بنده با عکس ( سند ثبتی) موردی را اشاره کردم .این عزیزانی که میفرمایند هیت دادیم از بالا ، سشوار از زیر بازم نمیشه بنده کاملا الاف شده این قضیه هستم و از ته دل درکشون میکنم . اما آقا.....
آقا سه سوت . خدایشش PCB رو بزار .چیپتو بردار. آقا به درد لامپهای پاور LED خونتون هم میخوره بردشو بزار LED قدیمی رو جمع کن . برشدار جدیدها رو بچین بزار و بردار.
گذشته از شوخی فقط حواستون روی زمان استفاده از این هیتر دست ساز باید باشه ، واقعا سه سوت قلع آبه. یه خورده حواس پرتی کنید PCB تون تبله میشه . باید بزارینش یه گوشه مغازه که هر وقت چشمتون بهش میخوره بگین اینم یه هشبردی بود....

mani6

کاربر vip
vip
کاربر
2010-07-21
102
230
52
بندرعباس
یادم رفت متذکر بشم . البته که همه عزیزانم که دست به هویه هستند هم حتما میدونند چه رسد به همکاران گرامیم . اما چون نوشتن مطالب در پستها باید طبق قوائدش انجام شود.چرا که ما از سطح معلومات تمام خوانندگانمان بی اطلاع هستیم.
هیتر پیشنهادی فقط بدرد PCB های یک رو میخوره مثل هشبرهای M3 , M20 و هم خانواده های آنها .
یک مطب دیگه هم یادم اومد عرض کنم شاید بدرد کسی بخوره ( منظورم اینه که جرقه یک ابداع یا اختراع رو در اختیارش بزاره). توی یه کلیپ غربی دیدم یک نفر از همین هیتر برای همین کار استفاده کرده بود اما PCB رو مستقیم روی سنگ هیتر نمیگذاشت .یه ظرف آلومینیومی یا آهنی رو که ارتفاع کمی داشت ( مثل ماهیتابه یا مثلا ظرف پخت پیتزا ) رو از ماسه پر کرده بود ( فرض کنید ارتفاع ظرف و ماسه دو تا سه سانتیمتر باشه) یک تکه ورق آلومینیوم ( یا همون فویل های رول که تو آشپزخانه استفاده میشه) روش کشیده بود و PCB هاشو روی اون میگذاشت.

بالا