آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: اپدیت کردن مودم زایکسل با فریمور اشتباه

mansnip

کاربر
2018-01-10
6
11
سلام
ی مودم زایکسل DEL 1201-T10A/B دارم
خواستم فریمورش رو اپدیت کنم اما نمیدونستم که باید فریمورش رو از delsa می گرفتم و از ی سایت خارجی گرفتم و بعد از اپدیت کردن
الان مودم فقط چراغ پاور که قرمز رنگه با پراغ wps روشن میشه و زمانی که کابل lan رو بهش وصل می کنم چراغ lan هم روشن میشه اما از داخل سیستم نمی تونم وارد تنظمات مودم بشم
اگه کسی می تونه منو راهنمایی کنه که باید چیکار کنم
من اینو 60 تومن خریده بودم
الان رفتم یکی دیگه بخرم دیدم 450 تومن قیمتشه
ممنون میشم کمکم کنید ی مودم تی پی لینک دارم ولی اصلا به پای این نمیرسه
خلاصه اینکه اگه میشه منو راهنمایی کنید

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام
خواستم فریمورش رو اپدیت کنم اما نمیدونستم که باید فریمورش رو از delsa می گرفتم و از ی سایت خارجی گرفتم و بعد از اپدیت کردن
الان مودم فقط چراغ پاور که قرمز رنگه با پراغ wps روشن میشه و زمانی که کابل lan رو بهش وصل می کنم چراغ lan هم روشن میشه اما از داخل سیستم نمی تونم وارد تنظمات مودم بشم
سلام، ظاهراً نیاز به فلش آی سی هست که باید توسط پروگرامر و فایل فلش انجام بشه...ضمناً بعید میدونم قیمتش اون چیزی باشه که شما فرمودین...اگه اشتباه نکنم حدوداً یک سوم اون چیزیه که گفتین.

آخرین ویرایش:

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام
مرسی از پاسختون
والا من از خدامه ارزون باشه ولی بعد از اینکه گفتین رفتم تو دیجیکالا قیمتش رو دیدم که بهتر که نشد هیچی بد ترم شد
مودم روتر ADSL 2 Plus بی سیم زایکسل مدل DEL1201-T10A/B

سلام، عجیبه امیدوارم اشتباهی چیزی شده باشه!!! وضعیت اقتصادی طوری شده که آدم احساس می کنه دویست ساله که از دو رو بر خودش خبر نداره!!! همونطور که خدمتتون عرض کردم دستگاه باید فلش بشه..اگه پروگرامر دارین با فایل فلش موجود در انجمن انجام بدین..اگر هم ندارین که باید بدین یکی براتون فلش کنه...
ضمناً از این به بعد اگر هم مجبور به خرید مودم شدین سعی کنین دیگه مودم ADSL نخرین...برین سراغ مودم VDSL
لینک زیر رو مطالعه بفرمایین:
https://www.irantk.ir/threads/10211...-بعد-به-جای-مودم-ADSL-مودم-VDSL-خریداری-کنید!

آخرین ویرایش:

mansnip

کاربر
2018-01-10
6
11
سلام، عجیبه امیدوارم اشتباهی چیزی شده باشه!!! وضعیت اقتصادی طوری شده که آدم احساس می کنه دویست ساله که از دو رو بر خودش خبر نداره!!! همونطور که خدمتتون عرض کردم دستگاه باید فلش بشه..اگه پروگرامر دارین با فایل فلش موجود در انجمن انجام بدین..اگر هم ندارین که باید بدین یکی براتون فلش کنه...
ضمناً از این به بعد اگر هم مجبور به خرید مودم شدین سعی کنین دیگه مودم ADSL نخرین...برین سراغ مودم VDSL
لینک زیر رو مطالعه بفرمایین:
https://www.irantk.ir/threads/10211...-بعد-به-جای-مودم-ADSL-مودم-VDSL-خریداری-کنید!
مرسی از پیگیریتون
در مورد پروگرامی که گفتین یه نگاهی به پروگرامر ها نگاه کردم و مثل اینکه بخش سخت افزاری(جدا کردن IC و متصل کردنش کاری نداره) و نرم افزاریش کاری نداره
ولی ای سی پروگرامر های زیادی هست ( از 30 - 40 تومن به بالا) که نمیدونم باید از کدوم یکی از این ها استفاده کنم
می تونید برای iC این مودم یه پروگرامر معرفی کنید(ترجیها ارزون ترینش) که فقط کارم رو راه بندازه؟

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
مرسی از پیگیریتون
در مورد پروگرامی که گفتین یه نگاهی به پروگرامر ها نگاه کردم و مثل اینکه بخش سخت افزاری(جدا کردن IC و متصل کردنش کاری نداره) و نرم افزاریش کاری نداره
ولی ای سی پروگرامر های زیادی هست ( از 30 - 40 تومن به بالا) که نمیدونم باید از کدوم یکی از این ها استفاده کنم
می تونید برای iC این مودم یه پروگرامر معرفی کنید(ترجیها ارزون ترینش) که فقط کارم رو راه بندازه؟
خواهش می کنم..لطف دارین..TNM 2000 البته نیاز به تبدیل یا آداپتور هم دارین.
از برد مودم یک عکس بفرستین که آی سی رو براتون مشخص کنم..آی سیش دقیقاً وسط برده و هشت پایه س.

آخرین ویرایش:

mansnip

کاربر
2018-01-10
6
11
خواهش می کنم..لطف دارین..TNM 2000 البته نیاز به تبدیل یا آداپتور هم دارین.
از برد مودم یک عکس بفرستین که آی سی رو براتون مشخص کنم..آی سیش دقیقاً وسط برده و هشت پایه س.
مرسی این پروگرامی که گفتین رو دیدم ی چیزی حدود 1.200 اگه اشتباه نکنم قیمتشه
نمیشه از این پروگرامر های ارزون قیمت که وجود داره (زیر 100 تومن) استفاده کرد؟
s3.picofile.com/file/8372028184/190420172231.jpg
ی قسمتی رو تو عکس مشخص کردم خودم فکر می کنم اون IC باشه

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
مرسی این پروگرامی که گفتین رو دیدم ی چیزی حدود 1.200 اگه اشتباه نکنم قیمتشه
نمیشه از این پروگرامر های ارزون قیمت که وجود داره (زیر 100 تومن) استفاده کرد؟
s3.picofile.com/file/8372028184/190420172231.jpg
ی قسمتی رو تو عکس مشخص کردم خودم فکر می کنم اون IC باشه
آی سی درسته...خود خودشه...در مورد پروگرامر اگر امکان داره همینو بخرین چون در آینده به دردتون خواهد خورد...فقط تبدیل یادتون نره...اگر هم نخواستین بخرین مشکلی نیست آی سی رو در بیارین با فایل فلش ببرین بدین رو آی سی بریزن بعد بیارین رو برد بزنین..به جهت آی سی یا پایه شماره یک آی سی دقت کنین که همونجوری وصل بشه.

برای اطمینان باز هم قبل از همه این کارا با سوزن یه بار ریست فکتوری کنین شاید بالا اومد..میتونین یه بار هم روی کارت شبکه آی پی بدین یا با یه سیستم دیگه تست کنین شاید نرم افزاری که زدین درست باشه...چک کنین ببینین اسم Zyxel تو وای فای گوشی یا سیستم میاد یا نه.

آخرین ویرایش:

mansnip

کاربر
2018-01-10
6
11
آی سی درسته...خود خودشه...در مورد پروگرامر اگر امکان داره همینو بخرین چون در آینده به دردتون خواهد خورد...فقط تبدیل یادتون نره...اگر هم نخواستین بخرین مشکلی نیست آی سی رو در بیارین با فایل فلش ببرین بدین رو آی سی بریزن بعد بیارین رو برد بزنین..به جهت آی سی یا پایه شماره یک آی سی دقت کنین که همونجوری وصل بشه.

برای اطمینان باز هم قبل از همه این کارا با سوزن یه بار ریست فکتوری کنین شاید بالا اومد..میتونین یه بار هم روی کارت شبکه آی پی بدین یا با یه سیستم دیگه تست کنین شاید نرم افزاری که زدین درست باشه...چک کنین ببینین اسم Zyxel تو وای فای گوشی یا سیستم میاد یا نه.

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون
برم ببینم چی میشه کرد

drbehroozh

کاربر vip
کاربر
سلام
با سلام
ابتدا بایوس بزن،اگه مطمینی که فرمویر اشتباه زدی باید بایوس بزنی اما اگه خود به خود چراغ قرمز شده است مشکل از سردی لحیمی هست که با هیت دادن اروم روی ای سی ها درست میشه

بالا