آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: تشخیص ( ناحیه) ایراد اینورترهای جوشکاری

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
سلام خدمت استاد عزیزم
استاد! آقا مهران و امیرسجاد عزیز حرف دل بنده و خیلی از کاربران این انجمن رو مطرح کردند هرچند ما سکوت کردیم و ایشان به نمایندگی و به درستی فرمودند.
وجود استاد عزیز و گرانقدری چون شما، تشکر از خدای متعال رو لازم میکنه و شاگردی در محضر شما مایه مباهات و افتخار بنده و همه دیگر شاگردان شماست.
هرچند شما با تشکر شنیدن انس نداشته باشید و مکدر بشید اما این چیزی از وظایف ما کم نمیکنه و ما بر خودمون لازم میدونیم قدردان زحمات شما باشیم هر چند فعلاً به جز تشکر زبانی چیز دیگه ای ازمون بر نمیاد. البته از اون جا که موفقیت شاگرد، بهترین هدیه برای استاد و بهترین نوع تشکر از زحمات ایشون محسوب میشه، ما تمام سعی خودمون رو میکنیم با پیشرفت در آموزشها لااقل از این طریق موجب شادی دل استاد عزیز رو فراهم کنیم. لطفاً از ما بپذیرید.
B]1]

درود بر شما

جناب آقای مجید بسیار عزیز و دوست داشتنی
هرگز بابت تقدیر و تشکر ناسپاسی نمیکنم و بلکه تقدیر و تشکر از این جهت مایه شرم و عذابم میشه که خودم را شایسته اینهمه غلو و اغراق بزرگوارانه و سخاوتمندانه نمیدونم .

ناسپاسی از تقدیر و تشکر خودش ناسپاسی مضاعف هست و هرگز چنین خطایی نکردم.
اما اینو خوب میدونم که تقدیر مایه سکون و کبر و غرور میشه و ارمغانی که نقد و حتی توهین و فحاشی داره خیلی بزرگتر از ارمغان تقدیره.
تقدیر ممکنه فریبنده باشه ولی تکلیف فحش و نقد مشخصه
بعبارت دیگر اهداف کلیه مشوقین یکسان نیست و در مواردی قابل ارزیابی هم نیست اما هدف نقاد و فحاش ، کاملا محرز و مشخص و ثابته بطوریکه هم نقاد که اهداف مثبتی داره و هم فحاش که اهداف منفی داره جملگی تمایلات و اهداف قلبی خود را صادقانه مطرح میکنند .

البته بهیچ عنوان کوچکترین محبت را بی پاسخ نمی گذارم ولی ازآنجاکه رنجش ظاهری خود را علیه ناسپاسی مطرح کردم و ممکن بود چنین تصور بشه که خواستار تقدیر برای خودم هستم لذا ناگزیر به طرح حقایقی شدم که نباید مطرح میکردم .

من حتی دشمنانم را دوست دارم چون اگر خطا کنه محصول شرایط محیطی است که شخصیت او را ساخته و تردید ندارم اگه منم در شرایط او بودم حتما همون کارها رو انجام میدادم و لذا اگه جسارت و یا تظاهر به رنجش میکنم تلاش و عکس العملی برای تغییر شرایط و بهبود و اصلاح احتمالی خطاهاست و لذا رنجش باطنی ندارم اما با رنجش ظاهری ، رفتار آتی خودم را اعلام میکنم که ناسپاس باید بدونه دیگران ، دینی نسبت به ناسپاس احساس نمیکنند .

مضافا که دشمن ، عامل بزرگترین جهش ها و تعالی انسان است.

لذا بهیچ عنوان قصد ناسپاسی از تقدیرهای بزرگوارانه ر‌و نداشتم و میدونستم طرح این حقایق درست نیست اما چاره ای نداشتم و در هر صورت مقصودم این بود که برای خودم توقع تقدیر ندارم ولی متاسفانه تحمل ناسپاسی نسبت به دیگران برایم عذاب سختی است .
درواقع خواستم تحریک کنم که اگه کمترین زحمتی بابت تشکر احساس میشه این گروه از دوستان ، خودشان را به زحمت نیاندازند .

باز هم اذعان دارم طرح حقایق مورد نظر خطا بود و ناگزیر به ارتکاب این خطا بودم و از این جهت عذرخواهی میکنم.
اما اگه با این شرایط که بی تفاوتی نسبت به تقدیر را اعلام کردم چنانچه باز هم تشکر و تقدیری نسبت به من بشه یقینا از صمیم قلب است و بسیار بسیار باارزش

سپاس و تقدیر

[/LIST]
[/B]

آخرین ویرایش:
بالا