آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشاوره جهت معرفی آموزشکده های باکیفیت و معتبر تعمیرات ECU در تهران

دانشجو

کاربر
2008-11-10
11
25
با سلام
از اساتید و کسانی که در مورد آموزشگاه های معتبر و باکیفیت در زمینه تعمیرات ای سی یو اطلاعی دارند درخواست دارم بنده رو راهنمایی کنند
راستش به زحمت مبلغی رو تهیه کردم جهت یادگیری و هزینه کلاسها هم بالاست واسه همین می خوام زحمتم هدر نره

لطفا اگر اطلاعی در این زمینه دارید دریغ نکنید

آخرین ویرایش:

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723
با درود ///دوست گرامی نمیخوام نا امیدتون کنم ولی تقریبا 99درصد این اموزشگاها برای سرکیسه کردنه مردمه هر کس رفته 2روز یه دوره پایه تعمیرات یاد گرفته فرداش اومده اموزشگاه زده از نظر فنی و تجربی هم هیچ کدام بدرد نمیخورن ///من خودم با یکی از دوستان دیگه یه اموزشگاه خیلی معروف توی تهران پیدا کردیم حالا اسمش را نمیخوام بیارم ولی به قول خودشون هم اموزشگاه بود هم دستگاهای ریبال و ابزار دیگه وارد میکرد و میفروخت ////برای دوره تعمیرات لپ تاپ وقتی که تلفنی صحبت کردیم شروع کرد به تعریف از اساتید که فلان و بمان ولی وقتی رفتیم و 2جلسه توی کلاسهای این اموزشگاه شرکت کردیم تازه متوجه شدم که من خودم 100 برابر این اساتید بهتر این کار را بلدم و مثل اینکه به قول خودشون این اساتید الکترونیک پایه را هم بلد نیستن چه برسه به اموزش :frown000:حلاصه به مدیریت اعتراض کردیم که این کلاسها اصلا به درد نمیخوره و چون قبلا بهشون گفته بودم که من خودم تعمیرکارم و فقط برای بالابردن سطح علمی و اموزش میخوام توی این دوره شرکت کنم و اونها هم طوری صحبت کرده بودم که ما فکر کردیم مثل اموزشگاهای کشورهای دیگه میان و تجارب و نکات وروشها را به دانشجو اموزش میدن ......ولی در اصل فقط سر کاری و واسه کسی خوب بود که ایرادات پایه مثل باز کردن پشت دستگاه /و....بود

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
با درود ///دوست گرامی نمیخوام نا امیدتون کنم ولی تقریبا 99درصد این اموزشگاها برای سرکیسه کردنه مردمه هر کس رفته 2روز یه دوره پایه تعمیرات یاد گرفته فرداش اومده اموزشگاه زده از نظر فنی و تجربی هم هیچ کدام بدرد نمیخورن ///من خودم با یکی از دوستان دیگه یه اموزشگاه خیلی معروف توی تهران پیدا کردیم حالا اسمش را نمیخوام بیارم ولی به قول خودشون هم اموزشگاه بود هم دستگاهای ریبال و ابزار دیگه وارد میکرد و میفروخت ////برای دوره تعمیرات لپ تاپ وقتی که تلفنی صحبت کردیم شروع کرد به تعریف از اساتید که فلان و بمان ولی وقتی رفتیم و 2جلسه توی کلاسهای این اموزشگاه شرکت کردیم تازه متوجه شدم که من خودم 100 برابر این اساتید بهتر این کار را بلدم و مثل اینکه به قول خودشون این اساتید الکترونیک پایه را هم بلد نیستن چه برسه به اموزش :frown000:حلاصه به مدیریت اعتراض کردیم که این کلاسها اصلا به درد نمیخوره و چون قبلا بهشون گفته بودم که من خودم تعمیرکارم و فقط برای بالابردن سطح علمی و اموزش میخوام توی این دوره شرکت کنم و اونها هم طوری صحبت کرده بودم که ما فکر کردیم مثل اموزشگاهای کشورهای دیگه میان و تجارب و نکات وروشها را به دانشجو اموزش میدن ......ولی در اصل فقط سر کاری و واسه کسی خوب بود که ایرادات پایه مثل باز کردن پشت دستگاه /و....بود

درود بر شما
استاد bardia.t گرامی:
تجربه و راهنمایی بسیار مفیدی بود
خیلی دوست دارم بدونم مدیریتشون چه پاسخی نسبت به اعتراضتون و اینکه قبلا تاکید نموده بودید خودتان تعمیرکار هستید دادن
واینکه بنده هم قبلا در مورد اینگونه آموزشگاهها از استاد بسیار بزرگ و محترمی همین سوال رو کرده بودم که پاسخ ایشان نیز دقیقا همین نظر جنابعالی بود

سپاس.

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس

درود بر شما
استاد bardia.t گرامی:
تجربه و راهنمایی بسیار مفیدی بود
خیلی دوست دارم بدونم مدیریتشون چه پاسخی نسبت به اعتراضتون و اینکه قبلا تاکید نموده بودید خودتان تعمیرکار هستید دادن
واینکه بنده هم قبلا در مورد اینگونه آموزشگاهها از استاد بسیار بزرگ و محترمی همین سوال رو کرده بودم که پاسخ ایشان نیز دقیقا همین نظر جنابعالی بود

سپاس.

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723
با درودی دوباره ///والا من و دوستم که حدود نفری 1200 ازمون گرفته بودن بعد از 2 جلسه که شرکت کردیم و با اعتراض خواسیم پولمون را پس بگیریم که هیچ جور راضی نمیشدن پول را پس بدن که وقتی پای شکایت و پلیس به میان امد یکم اروم شدن و گفتن باشه مشکلی نیست شما حدود 2جلسه شرکت کردید و بعد از کسر هزینه این 2جلسه پولتون را بر میگردونیم و ما را از تهران راهی شهر خودمون کردن و حالا بعد از حدود 9 ماه هنوز 1ریال هم به حساب من و دوستم واریز نکردن هر وقت هم که تلفن میزم یه جوری ادم را میپیچونن ولی اخرش باید برم تهران و شکایت کنم تا قضیه حل بشه///در کل این اموزشگاها تماما کلاهبردارن و فقط به درد کسی میخورن که بخواد مثلا تسمه لباسشویی خونه خودشو عوض کنه و یا بتونه تلویزیون خودشو کانالیابی و یا یک ویندوز دست و پا شکسته روی کامپیوترش نصب کنه ....همین...البته من خودم الان بیش از 25 ساله که توی کار الکترونیک هستم ولی باز هم نمیتونم بگم که همه عیوب و ایرادات را میتونم رفع کنم با این حال برای بروز کردن دانش و بالا بردن سطح علمی خودم ترجیح دادم توی یکی از این اموزشگاها شرکت کنم اون هم برای یاد گرفتن نکات و ریزه کاری های تعمیرات لپ تاپ ولی متاسفانه وقتی یکی دو نفر به قول خودشون از اساتید که در مقاطع عالی قرار داشتن حدود 2جلسه باهاشون کلاس داشتم تازه فهمیدم اینها اصلا الکترونیک پایه و عمومی را خودشون بلد نیستن چه برسه به خواسته من که یادگیری و بروز رسانی اطلاعات تعمیراتی خودم هست:crying:

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,788
25,723
البته من خودم هم چند سال پیش خواستم تعمیرات ایسیو را یاد بگیرم توی همین سایت مطرح کردم و یکی از دوستان که واقعا خبره این کار هستن قبول کردن در خدمتشون باشم ولی به دلیل دوری راه متاسفانه نشد و من بیخیال شدم ///ولی شما میتونید باهاشون تماس بگیرید و جویای موضوع بشید شاید قبول کردن //اقای مسعود اصفهانی هستن این هم نام کاربریشون هستش
farah676

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
درود بی پایان خدمت دوست گرامی

بسیار ممنون میباشم ومتاسف از تجربه تلخی که داشتید
با این حال چقدر بزرگوار می باشید که حتی نام اون شرکت رو هم جهت انتقام و یا لااقل خنک شدن دلتان در تاپیک فاش ننمودید

شما که خودتون خبره کار هستید و مطمعنا در ابتدا کلی هم تحقیق و پرس و جو نموده بودید آخر و عاقبت این شد ، پس وای به حال اشخاصی مثل بنده و دوستان دیگه ای که تجربه آنچنانی هم نداریم

اتفاقا جناب اصفحانی رو کاملا میشناسم ، ایشان نیز مانند شما از کاربران قدیمی و باتجربه و محبوب انجمن میباشند همچنین بسیار محترم

حقیقتا ۳ماه پیش بنده هم مانند همین دوست گرامی تصمیم داشتم بابت دوره تعمیرات ecu خودرو در همین آموزشگاهها شرکت نمایم و همانطور که عرض نمودم استاد بزرگوار و عزیزی در همین سایت رای بنده رو زدند و پشیمون شدم
تا اینکه امروز نیز پست و تجربه تلخ شما رو دیدم و ۱۰۰ در ۱۰۰ ایمان پیدا کردم

سپاس و سپاس و تقدیر فراوان

تاوا

کاربر
2019-09-07
5
2
36
باسلام
منم رفتم یکی از این آموزشگاه ها واقعا مزخرف بود با دعوا پولم رو هم پس ندادن به نظرم باید اسم این آموزشگاهها رو ببریم تا این همه سر مردم بیچاره که از شهرستان میرن اونجا کلاه نزارن.خواهشا خواهشا خواهشا گول تبلیغاتشونو نخورین همشون همون اول تمام پول رو میگیرن خودشون میدونن داستان چیه وگرنه چرا مرحله به مرحله طبق آموزشیکه میدن پول نگیرن.
موسسه کامتک میدان ولیعصر تهران واسه من که فقط ضرر بود. موفق و پیروز باشید

Hamidoooo

کاربر
2019-10-16
1
1
سلام خدمت دوستان من پارسال در آموزشگاه تهران پایتخت واقع در میدان انقلاب برای مهندسی معکوس الکترونیک ثبت نام کردم و هیچ جوابی نگرفتم.خیلی بی در و پیکر بود.ساعت کلاس دلبخواه بود.یه دانشجو آورده بودن به عنوان استاد که فقط به ساعتش نگاه میکرد .خیلی ام پررو بود انگار زوری آورده بودن آموزش بده.سرفصل مشخصی نداشتن.براشون مهم نبود یاد گرفتی یا نه.همه بچه های کلاس ب نشانه اعتراض از جلسه سوم دیگع نیومدن.تقریبا 90درصد آموزشگاهها به هیچ دردی نمیخورن.پولمونم خوردن.

بالا