آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن چراغ اینترنت درمودم TP-LINK TD-w8901Nبعداز پروگرام شدن

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام یک مودم آوردن . مشتری گفت وایرلس خرابه بعد که تست کردم دیدم هنگ می کنه منم آی سی فلش پروگرام کردم . بعدهم تستش کردم همه چیز خوب کارمی کرد .
مشتری برد داخل خانه مشتری چراغ اینترنت روشن نمیشه همه چیزم تست کردم درسته فقط مک آدرس با اونی که پشت مودم هست یکی نیست . برای ویرایش مک ادرس وقتی سرچ میکنم داخل برنامه Hex Editorارورمیده میگه چیزی که جستجوشده پیدانشده

چطورمیتونم این مک آدرس ویرایش کنم . دراصل من نمیتونم مک آدرس داخل فایلوپیداکنم که ویرایش کنم مشکل اصلی پیداکردن مک آدرس داخل فایل فلش هست تابعد بتونم ویرایشش کنم

ممنون میشم دوستان یاری کنن:crying:

همکار گرامی

مراحل رو با دقت چک و انجام بدهید و نتیجه را گزارش کنید

باتوجه به گفته های شما مودمی را با فایل سالم و ورژن مناسب خود مودم از طریق پروگرامر tnm پروگرام کردید سپس بعد از پروگرام و کانفیگ مودم با شرکت ارعه دهنده تماس گرفتید و ارور مک رو حل کردند و اینترنت نگرفتید!
علت این است که در آن واحد یک آدرس مک میتواند در مخابرات فعال باشد اگر 2 آدرس مک فعال باش آدرس مک دوم مودم فعال نمیشود که اینترنت بدهد بنابر این شما میبایست بعد از پروگرام کردن وارد تنظیمات مودم شوید و آدرس مک جدید که روی فایل شما بوده رو کپی یا یاد داشت کنید سپس ای سی فلش را باپروگرامر اجرا و آنرا ذخیره کنید سپس توسط نرم افزار ادیتور فایل هگز مک آدرسی که یاد داشت کردید را سرچ کنید سپس پشت مودم یک مک آدرس است این مک آدرس را با آن مک آدرسی که درون فایل یا ادیتور است ویرایش کنید سپس فایل را با پسوند bin ذخیره کنید و بعد این فایل ذخیره شده را درون ای سی فلش پروگرام کرده و با مودم تست بگیرید مک آدرسی که درون نرم افزار مودم است باید با مک آدرس پشت مودم یکی باشد!
اگر این طور بود مودم را کانفیگ کنید سپس به شرکت اراعه دهنده تماس بگیرید و پورت را ریست کنند تا مودم جدید با مخابرات کانفیگ شود.

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797
با توجه به مک مودمت تغییر بده و ذخیره کن. بعد هم رایت کن

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797
دو تا از عدد مکت تو همون خطه و بقیش خط پایینه

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سلام صبح همگی بخیرو شادی .
نمیدانم چرا فایلی که برای مودم ازسایت گرفته بودم توی سرچ اون خطی که برای مک آدرس فایل بود پیدانمیشد هرچه جستجوکردم نشد .
بابرنامه های زیادی امتهان کردم نشد
حتی دوباره مودموپروگرام کردم گفتم شاید مک آدرس اشتباهی یاداشت کردم دیدم درسته
درآخربصورت دستی که دوست خوبمون
firstcartibaگفت ویرایش کردم
وپروگرام کردم مودم درست شد ازتمام دوستان ممنونم دست گلتون درد نکنه
#$V686

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613