آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن چراغ اینترنت درمودم TP-LINK TD-w8901Nبعداز پروگرام شدن

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سلام یک مودم آوردن . مشتری گفت وایرلس خرابه بعد که تست کردم دیدم هنگ می کنه منم آی سی فلش پروگرام کردم . بعدهم تستش کردم همه چیز خوب کارمی کرد .
مشتری برد داخل خانه مشتری چراغ اینترنت روشن نمیشه همه چیزم تست کردم درسته فقط مک آدرس با اونی که پشت مودم هست یکی نیست . برای ویرایش مک ادرس وقتی سرچ میکنم داخل برنامه Hex Editorارورمیده میگه چیزی که جستجوشده پیدانشده

چطورمیتونم این مک آدرس ویرایش کنم . دراصل من نمیتونم مک آدرس داخل فایلوپیداکنم که ویرایش کنم مشکل اصلی پیداکردن مک آدرس داخل فایل فلش هست تابعد بتونم ویرایشش کنم

ممنون میشم دوستان یاری کنن:crying:

firstcartiba

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2017-02-27
613
1,797
سلام.مودم رو به صورت دستی ریست کنید. ( با سوزن از پشت مودم) دوباره تنظیم کنید درست می شه. اگر شرکت اینترنت مشتریتون مخابرات هستش قبل از وصل کردن مودم به خط حتما باید مک خط توسط اپراتور باز بشه

drbehroozh

کاربر vip
کاربر
سلام یک مودم آوردن . مشتری گفت وایرلس خرابه بعد که تست کردم دیدم هنگ می کنه منم آی سی فلش پروگرام کردم . بعدهم تستش کردم همه چیز خوب کارمی کرد .
مشتری برد داخل خانه مشتری چراغ اینترنت روشن نمیشه همه چیزم تست کردم درسته فقط مک آدرس با اونی که پشت مودم هست یکی نیست . برای ویرایش مک ادرس وقتی سرچ میکنم داخل برنامه Hex Editorارورمیده میگه چیزی که جستجوشده پیدانشده

چطورمیتونم این مک آدرس ویرایش کنم . دراصل من نمیتونم مک آدرس داخل فایلوپیداکنم که ویرایش کنم مشکل اصلی پیداکردن مک آدرس داخل فایل فلش هست تابعد بتونم ویرایشش کنم

با سلام
یک تماس با شرکت isp بگیر بگو خط رو ریست کنه تا با مک جدید هم خونی پیدا کنه
اگه مشکل حل نشد مودم رو ببر سر خط اونجا تست کن ببین وصل میشه یا نه

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
سلام مودم ریست شده . خط ریست شده باشرکت تماس گرفتم ریست کردن . مودم دیگری آوردم قشنگ کارمی کنه ولی این کارنمی کنه . همین که اینجا کارنمی کنه روی خط خودم داخل کارگاه کارمی کنه قشنگ فقط روی خط مشتری کارنمی کنه البته مودم خودم روی خط مشتری کارمی کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mmzhr

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-08-29
341
13,044
33
همدان

سلام دوست عزیز آموزش تغییر مک مودم گذاشته شده

https://www.irantk.ir/threads/98521-آموزش-تغییر-مک-آدرس-How-to-make-change-Mac-address

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
دوستان آیاممکنه مک آدرس مودم این مشکلو ایجاد کرده باشه . اگر آره چرا توی کارگاه جواب میده

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
نرم افزار Hex Editor نداری برام بزارید ممکنه نرم افزارمن مشکل داشته باشه

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
من ازروی آموزش اول باید مک آدرس فایلمو پیداکنم بعد مک آدرس مودم بنویسم بجاش درسته؟
وقتی مک آدرس فایلو جستجو می کنم اصلا میگه چنین چیزی وجود نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

drbehroozh

کاربر vip
کاربر
سلام مودم ریست شده . خط ریست شده باشرکت تماس گرفتم ریست کردن . مودم دیگری آوردم قشنگ کارمی کنه ولی این کارنمی کنه . همین که اینجا کارنمی کنه روی خط خودم داخل کارگاه کارمی کنه قشنگ فقط روی خط مشتری کارنمی کنه البته مودم خودم روی خط مشتری کارمی کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با سلام
همچین مشکلی رو بنده داشتم و حل ان را داخل انجمن گذاشته ام
وریستور مودم رو عوض کن و یک عدد وریستور تلفن روش بذار مودم سالم میشه

بالا