آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: درخواست راهنمایی برای خرید اینورتر جوش

mohamedreza

کاربر
2007-08-15
232
685
سلام
اینورتر برای مصرف خانگی میخواستم که الکترود 3.2 رو بتونه بصورت دائم جوش بده
نظر دوستان در مورد محصولات ادون چیه یا بهتره از محصولات ایرانی مثل آروا انتخاب کنم
انتخاب خودم اروا 160 آمپر هست ولی بازم خواستم نظر دوستان و همکاران رو در این زمینه بدونم چون تجربه ای در این زمینه ندارم.
با تشکر

mohamedreza

کاربر
2007-08-15
232
685
دوستانی که در کار تعمیر این دستگاهها هستند لطفا راهنمایی کنن...آین آروا که که همه جا ازش تعریف میکنن واقعا ارزششو داره یا مثل سایر محصولات ایرانیه
لازم بذکره که به دستگاه جوش رکتیفایری ایرانی گرفتم که خراب بود و پسش دادم الان در انتخاب ایرانی و چینی موندم

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
دوستانی که در کار تعمیر این دستگاهها هستند لطفا راهنمایی کنن...آین آروا که که همه جا ازش تعریف میکنن واقعا ارزششو داره یا مثل سایر محصولات ایرانیه
لازم بذکره که به دستگاه جوش رکتیفایری ایرانی گرفتم که خراب بود و پسش دادم الان در انتخاب ایرانی و چینی موندم
کار شما چیست و برای چه کاری میخواید؟
توی چه رنجی میخواید هزینه کنید؟

mohamedreza

کاربر
2007-08-15
232
685
کار شما چیست و برای چه کاری میخواید؟
توی چه رنجی میخواید هزینه کنید؟

سلام..استفاده خانگی شاید در سال 10 بارم استفاده نکنم..زیر 1 تومن باشه چون استفاده زیادی ندارم...قطعات اینورترهای ادون بازار موجوده؟
با توجه به اینکه اینورترهای ایرانی هم برد و قطعاتشون چینیه بنظر شما عاقلانه است پول بیشتری به دستگاههای ایرانی بدیم؟
ممنون از لطفتون

K.Shadpour

کاربر
2018-12-25
20
13
34
با سلام بنده خودم تو کار تعمیرات هستم تا اونجایی که من خبر دارم دستگاه ایرانی ها هم چینی هستند یعنی ایرانی وجود نداره اونا هم که میگن ایرانی خودشون از چین وارد کردن به اسم ایرانی میفروشن . قیمت دستگاه هم از ۱ تومن هست به بالا قطعات اکثرشون هم تو بازار هست اگه نبود هم من گیر میارم نگران نباش اگه اطلاعات دیگه خواستی در خدمتیم

بالا