آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: سوال مادربرد asrock ندادن تصویر در گرافیک onbord

siamak_12

کاربر vip
کاربر
2012-11-30
56
28
گیلان لنگرود
با سلام خدمت دوستان گرامی یه عد کیس هست در موقع نصب ویندوز در تنظیمات بوت با پسورد مواجع شدم پسورد با clercmosحل کردم ولی با مشکل تصویر ندادن کارت گرافیک onbord مواجع شدم در صورتی که در اسلات کارت گرافیک تصویر دارم موقعی که کارت گرافیک بر میدارم روی onbord تصویر ندارم و با پنج بوق زدن مواجع میشم اگه میشه کمک کنید مرسی

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,550
IRAN-Karaj
با سلام خدمت دوستان گرامی یه عد کیس هست در موقع نصب ویندوز در تنظیمات بوت با پسورد مواجع شدم پسورد با clercmosحل کردم ولی با مشکل تصویر ندادن کارت گرافیک onbord مواجع شدم در صورتی که در اسلات کارت گرافیک تصویر دارم موقعی که کارت گرافیک بر میدارم روی onbord تصویر ندارم و با پنج بوق زدن مواجع میشم اگه میشه کمک کنید مرسی

مدل دقیق مادربرد چیه؟

ali_esf

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-03
295
3,283
مدل بایوس مادربودتون چیه اون ارور مربوط به کارت گرافیک میشه ببینید درست کارت رو جا زده باشید و اینکه اسلت رو خاک گیری و سرویس کنید کارت گرافیک رو هم چک کرده و دوباره چک کنید و نتیجه رو اعلام کنید و اینکه بعدواز کلیر بایوس جامپر رو به حالت اولش برگردوندید یا نه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: siamak_12

siamak_12

کاربر vip
کاربر
2012-11-30
56
28
گیلان لنگرود
مدل بایوس مادربودتون چیه اون ارور مربوط به کارت گرافیک میشه ببینید درست کارت رو جا زده باشید و اینکه اسلت رو خاک گیری و سرویس کنید کارت گرافیک رو هم چک کرده و دوباره چک کنید و نتیجه رو اعلام کنید و اینکه بعدواز کلیر بایوس جامپر رو به حالت اولش برگردوندید یا نه

مشکل اینجا هست که گرافیک انبرد داره روی اون من مشکل بوق دارم ولی بانصب کارت گرافیک سالم تصویر دارم
مدلش winbond

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,550
IRAN-Karaj
با رم و پاور مطمئن دیگه ای هم تست بگیرید اگر جواب نگرفتین

یک بار هم بدون cpu مادربرد رو روشن کنید

از سالم بودن باتری بک آپ مطمئن بشید

و در آخر اگر جواب نداد در صورت نبود مشکلات فیزیکی توی پورت VGA یکبار بایوس رو پروگرام کنید

یک مورد مشابه داشتم کلا تصویر نداشت با پروگرام بایوس مشکلش برطرف شد

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: siamak_12

hadi.mrv

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-25
390
591
مشهد مقدس
با نظر دوستمون موافقم که شما یه بار بایوس هم بزنید