آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن پاور میکرونت 200 وات

نمیدونم

کاربر
2018-05-03
44
57
درود و خدا قوت . درسته من تو پست 4 اشتباه کردم . حق با شماست ( الان که دیدم خودم هم موندم)

فقط یک نکته هست که اشاره کنم خیلی مواقع چرا اشتباهی رو با این همه سرعت فوق العاده جواب میدیم ولی اکثر مواقع این همه علم رو برا راهنمایی همکار دریغ میکنیم تا یکی لحظاتی آنلاین بشه و از روی هم نوع دوستی با عجله بخواد چن تایپک بی جواب رو . همراهی کنه

درود بر شما و تشکر
الان پست شما رو دیدم ظاهراً دلخوری براتون پیش اومده ،اول اینکه پس از سالها فعالیت توی فروم ها و یکسال و خورده ای عضویت توی اینجا میلی به فعالیت در این انجمن نداشتم (بدلایل دریغ علم!! انحصاری کردن (عضویت لازم) و پولکی بودن که من با این روش موافق نیستم و شاید اینو بقیه بپسندن! و دلایل خاص خودشون داشته باشن!!)این ارسال جز ارسالهای ابتداییم بوده و همچنین علمی ندارم که از کسی دریغ کنم و اگ چیزی از این مدار بلدم بخاطر تحلیل مدار یه پاور حین تعمیرش بوده و بس !!! و همین چند روز که اینجا انلاین شدم ترجیحا تا حدی که بلد بودم ، دسترسی داشتم و وقت شد به تاپیکها جوابی میدادم!!
و اگه زود به این تاپیک جواب ندادم بخاطر اینه که بجز بعضی روزا اکثرا شبها دسترسی به نت دارم !!
ببخشید که با این ارسال این برداشت رو رسوندم اصلا قصدم اون نبود که بخوام اشتباهی رو جواب دادم باشم و اینکه قصد جسارت نداشتم فقط جهت تصحیح جواب بود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aminreno
بالا