آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آيا فلزياب Clone PI AVR ارزش ساخت دارد ؟

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
دوستان عزيز اين فلزياب رو كه ميبينيد فلزيابي كه تو سايت خارجي پيداش كردم همون clon pi كه به خاطر اينكه از pic استفاده شده بود مجبور به استفاده از ايسي mcp3201 كه يك مبدل آنالوگ به ديجيتال 12 بيتي بود چون اون قطعه كم يابه و گرون قيمت اومدن با avr طراحي كردن حالا سوالم اينه اين مدار بردش چقدره وايا سنس ميكنه يا نه چون pcb نداره تا صبح براش طراحي ميكنم دوستان كمك كنن تا ببينيم اين مدار ارزش درست كردنشو داره يا نه در ضمن من اون قديمي رو ديدوم همراه دوستان چيز خوبي امااينو نه كسي هست اينو درست كرده باشه ممنون​

Clone PI AVR 01.gif

Clone PI AVR 02.jpg

پیوست‌ها

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
كسي نبود كمك مون كنه من pcbرو تا امشب تمام ميكنم هركه اطلا عاتي داره بزاره

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوست عزیز سلام
ایم مدار جنبه تفریحی داره و تقریبا میشه گفت مثل سایر فلزیابهای اینترنتی هستش .یک سکه 2 سانتیمتری رو حدود 25 س.م می زنه . برد نهایی اون بیشتر از 1.50 نیست .اگه برای تفریح و سرگرمی می خوای بسازی خوبه وگنه کاربرد دیگه ای نداره
موفق باشی

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
واقعا از شما دوست عزيز كه بنده رو اگاه كرديد ممنونم حالا دوست عزيز من از شما خواهش ميكنم تا فلزياب خوب وقوي بهم معرفي كني البته ميدونم كه فلزياب كه به خوب باشه تو سايت نمي زارن اما خوب ترينشون كدومه كه بشه درستش كرد و ارزش هزينه كردن رو داشته باشه

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
واقعا از شما دوست عزيز كه بنده رو اگاه كرديد ممنونم حالا دوست عزيز من از شما خواهش ميكنم تا فلزياب خوب وقوي بهم معرفي كني البته ميدونم كه فلزياب كه به خوب باشه تو سايت نمي زارن اما خوب ترينشون كدومه كه بشه درستش كرد و ارزش هزينه كردن رو داشته باشه
دوست عزیز سلام
ببینید هر کسی اومده توی اینترنت و از یه مداری تعریف کرده بنا به سلیقه ی خودش
اما چیزی که وجود داره در این زمینه معمولا صداقت گفتار خیلی کمه.و معمولا برای بعضی ها این جنبه سرگرمی داره که اطلاعات غاط به دیگران بدن و اونا رو گمراه کنن.
راستش اکثر مداراتی که توی سایتها وجود داره رو ساختم و به این امید که نتیجه دلخواهم رو به دست بیارم .اما هیچ کدوم نتیجه مطلوب رو نداد.
حالا شما اگه می خواین یه فلزیاب بسازید و علاقه نشون می دید. من به شما پیشنهاد می کنم که مدار دلتا پالس رو بسازید .توی مداراتی که ساختم این مدار از همه بیشتر شبیه فلزیاب بود و کیفیتش بهتر بود.
قبل از اینکه بخواید تصمیم بخه ساخت بگیرید یه سری اطلاعات راجع به این مدار بهتون می دم بعد تصمیم با خودتون
حساسیت این مدار به طلا و مس پایینه و به فلزاتی مثل آهن بالاست
دکمه اتوتیون اون کاکارایی کاملی نداره
برد اون در حالت ثابت با لوپ 1*1:سینی چای خوری 35س.م رو توی 1.70 آشکار می کنه و بزرگتر باشه بیشتر که این برد در حالت حرکت کاهش پیدا می کنه.
برای ساخت اون باید سعی کنی از قطعات مرغوب استفاده کنی
گاهی اوقات نویز هم داره

اینم اطلاعاتی در مورد این دستگاه .اگه کسی بهتون گفت تو شرایط حاضر این دستگاه بیشتر از اینها می گیره بدونید از صداقت به دوره .امیدوارم که این اطلاعات به کارتون بیاد
.اگه می خواین چیزی بسازید اول خوب تحقیق کنید بعد تصمیم بگیرید
موفق باشید
#$V686meysam

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
دوست عزيز بسيار ممنونم كه اين اطلاعات با ارزش رو در اختيار من داديد اگه ميشه نقشه اون رو هم برام بزاريد با تشكر

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
دورود بر شما اقا meysammدوست عزيز توضيح هات دستگاه و برد وچگونگي كار با اونو برام بزار شكر خدا يكي پيدا شد راهنمايمون كنه خدا اجرت بده

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دورود بر شما اقا meysammدوست عزيز توضيح هات دستگاه و برد وچگونگي كار با اونو برام بزار شكر خدا يكي پيدا شد راهنمايمون كنه خدا اجرت بده
سلام دوست من
خواهش می کنم خوشحال می شم اگه بتونم کمکی کنم
ابتدا با توضیحاتی که براتون گذاشتم در پست 5 ببینید مایل به ساخت این دستگاه هستید یا خیر اگر بودید بنده در خدمتم
شما شروع به ساخت کنید من هم سعی می کنم اگه کمکی ازم بر بیاد حتما در خدمت باشم
موفق باشید

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
خيلي اقاي اي كاش ميتونستم جبران كنم من امروز pcbرو ساختم الان هم سفارش قطعات رو ميدم
بازم ميگم خيلي اقا ي داش meysamm

بالا