آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی جهت خرید هویه هوای گرم

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
با سلام حدود ۵ سال هست تعمیرات پخش ماشین و گیرنده دیجیتال انجام میدم.تا حالا اکثر تعمیرات را با هویه قلمی انجام دادم.اما بعضی کارها با هویه قلمی واقعا سخته.
مثلا تعویض ای سی صدای پخش .بنابراین تصمیم گرفتم یه هویه هوای گرم هم بخرم.نطر خودم فعلا روی گرداک ۹۵۲ دیجیتال هست.
دوستان لطف کنن راهنمایی کنن تو محدوده قیمت زیر یه تومن آیا این هویه مناسب کار من هست؟
۲. برای کار با هیتر چه وسیله جانبی دیگه ای باید باهاش بخرم؟۳.اگه سایتی بلدین که قیمتش مناسبه لطفا راهنمایی کنید.۴ .اگه راهنمایی خاصی به نظرتون میرسه ممنون میشم دریغ نکنید.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,217
4,229
سلام به نظر بنده ۱ همان گرداک ۹۵۲ عالیه ۲ یک نوک هویه خوب و مایع فلکسی خوب همراش بگیرید ۳ از همان فروشگاه امیر آیسی بخرید تفاوت قیمتها زیر ۵۰ تومنه ۴ اگر گرداک گرفتید حتما ۴تا پیچ زیرش که پمپ را نگه میداره باز کنید تا پمپ لرزش زیاد نداشته باشه و وقتیکه کارتون با هیتر تمام شد و دکمه خاموش فقط هیتر را زدید دوشاخه را ازبرق نکشید درجه هوای باد را زیاد کنید تا کمکم خنک و خودبه خود خاموش شود موفق باشید.

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
سلام به نظر بنده ۱ همان گرداک ۹۵۲ عالیه ۲ یک نوک هویه خوب و مایع فلکسی خوب همراش بگیرید ۳ از همان فروشگاه امیر آیسی بخرید تفاوت قیمتها زیر ۵۰ تومنه ۴ اگر گرداک گرفتید حتما ۴تا پیچ زیرش که پمپ را نگه میداره باز کنید تا پمپ لرزش زیاد نداشته باشه و وقتیکه کارتون با هیتر تمام شد و دکمه خاموش فقط هیتر را زدید دوشاخه را ازبرق نکشید درجه هوای باد را زیاد کنید تا کمکم خنک و خودبه خود خاموش شود موفق باشید.
ممنون از جوب خوبتون، نوک هویه مگه همراهش نیست؟؟؟و نوک هویه قلمی بهش میخوره یا فرق داره؟؟؟مایع فلکسی مارک خوب چیه؟؟

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,217
4,229
خواهش میکنم نوک هویه یکی روی هویه هست ولی کیفیتش خوب نیست ولی سری هیتر چندمدل باهاش هست با نوک هویه معمولی فرق داره مارک مایع زیاد مهم نیست فقط بگید جنس خوب باشه معمولیش قبلا ۱۰ تومن بود اصلی ۶۰ تومن الان نمیدونم میتونید فروشگاه امیر آیسی یا اسپیار جستجو کنید با تشکر.

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,217
4,229
خواهش میکنم نوک هویه یکی روی هویه هست ولی کیفیتش خوب نیست ولی سری هیتر چندمدل باهاش هست با نوک هویه معمولی فرق داره مارک مایع زیاد مهم نیست فقط بگید جنس خوب باشه معمولیش قبلا ۱۰ تومن بود اصلی ۶۰ تومن الان نمیدونم میتونید فروشگاه امیر آیسی یا اسپیار جستجو کنید با تشکر.

hamedshd

کاربر
2012-04-11
69
91
شیراز
[h=1]این مدل رو من گرفتم پارسال خیلی خوبه کارم راه انداخت

هویه هوای گرم Gordak 952 دیجیتال
هویه هوای گرم Gordak 952 دیجیتال یکی از پرکاربردترین ابزار و تجهیزات برای تعمیرکاران و طراحان بردهای الکترونیکی به ویژه بردهای دارای قطعات SMD می باشد.
هیتر یا هویه هوای گرم گورداک 952 نام یکی از ابزار آلات لحیم کاری است که بیشتر از آن در کار با قطعات SMD استفاده می شود. هویه هوای گرم Gordak 952 از دو قسمت دستگاه مرکزی و دسته هیتر تشکیل شده که به طور معمول المنت حرارتی در داخل دسته قرار می گیرد و دستگاه مرکزی وظیفه تولید باد را به کمک یک کمپرسور داخلی بر عهده دارد. نحوه کار هیتر به این صورت است که المنت دمای مد نظر را تولید می کند و با دمیده شدن باد در داخل دسته هیتر، باد گرم از نازل دسته هیتر خارج می شود. هویه هوای گرم Gordak952 یک هیتر و هویه دیجیتال رومیزی است که می توان میزان دما را بر روی صفحه نمایش مشاهده نمود. لازم به ذکر است که هیتر این محصول دارای 4 نازل نیز می باشد که می توان توسط آن ها تراکم هوای خروجی از هیتر را کنترل نمود.
هویه هوای گرم Gordak 952 شامل یک دستگاه دیجیتال، دسته هیتر، هویه قلمی SMD، پایه نگه دارنده هیتر، پایه نگه دارنده هویه، نازل های قابل تعویض هیتر و یک عدد کابل ورودی برق می باشد.
[/h]

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,422
سلام
همراه اینها چسب نسوز کپتون هم تهیه کنید تا موقع کار به قطعات اطراف یا سوکت های پلاستیکی آسیبی نرسه بعدا که قلقش دستتون اومد در اکثر مواقع میتونید بدون چسب و بدون آسیب قطعات رو با هیتر بلند کنید

amer007

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
962
3,234
IRAN IN MY HEART
سلام
هیتر QUICK 700 اورجینال یکی از هیترهای خوب موجود در بازاره که بنده ازش خیلی راضی هستم جورداک دیجیتال 952 هم دارم که دوستمون فرمودن / اونم دستگاه خوبیه ولی من با کوییک 700 راحتترم چون سرعت عملش خیلی بالاتره %
ولی استفاده از هیتر به تجربه نیاز داره و قلقش باید دست بیاد تا بورد و آی سی صدمه نبینن%

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
سلام
هیتر QUICK 700 اورجینال یکی از هیترهای خوب موجود در بازاره که بنده ازش خیلی راضی هستم جورداک دیجیتال 952 هم دارم که دوستمون فرمودن / اونم دستگاه خوبیه ولی من با کوییک 700 راحتترم چون سرعت عملش خیلی بالاتره %
ولی استفاده از هیتر به تجربه نیاز داره و قلقش باید دست بیاد تا بورد و آی سی صدمه نبینن%
من هم طبق گفت همکار گرامی 700 بهتر است

بالا