آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مواظب کلاهبرداری باشید

inventor1981

کاربر
2010-10-20
15
34
دوستان عزیز این آقای با عنوان arman1389 مواظب باشید کلاه سرتون نذاره.من شهرستان هستم و به اعتماد این انجمن پول به حسابش ۹۰۰ هزار تومن پول به حسابش ریختم که مدل 47lv3710 بفرسته و گفت همونو موجود دارم.متاسفانه عمدا چون از همین بردهایی که تبلیغ کرده فرستاد که قیمتشون 650۰ تومن گذاشته رو ۹۰۰ داد و یکماه و نیم منو سرکار گذاشت و بردو که اشتباه به عمد فرستاده بود پس نگرفت.آخرشم ارتباطشو قطع کرد و پول ما رو خورد.دوستان اسمش حسین تاجیکه.لطفا مواظب باسید.متاسفم.

خرداد

کاربر vip
کاربر
2007-09-07
54
126
دوستان عزیز این آقای با عنوان arman1389 مواظب باشید کلاه سرتون نذاره.من شهرستان هستم و به اعتماد این انجمن پول به حسابش ۹۰۰ هزار تومن پول به حسابش ریختم که مدل 47lv3710 بفرسته و گفت همونو موجود دارم.متاسفانه عمدا چون از همین بردهایی که تبلیغ کرده فرستاد که قیمتشون 650۰ تومن گذاشته رو ۹۰۰ داد و یکماه و نیم منو سرکار گذاشت و بردو که اشتباه به عمد فرستاده بود پس نگرفت.آخرشم ارتباطشو قطع کرد و پول ما رو خورد.دوستان اسمش حسین تاجیکه.لطفا مواظب باسید.متاسفم.
یعنی به همین راحتی و انجمن هیچ کاری نمیتونه در مورد کلاهبرداری انجام بده؟

arman1389

کاربر
2016-08-02
272
106
با سلام دوستان تا چیزی مطمئن نشدید قضاوت نکنید کسی اگر بخواد کلاهبرداری کنه نمیاد چیزی بفرسته بعدش مشکل این آقا چیزی دیگه که خودش بهتر میدونه ومن احتیاج به چیزها ندارم و‌این تهمت ایشون زدن باید ثابت کنن من ول کن نیستم؟

Behnammohsen

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-05
518
1,313
33
Babol

این فروشنده رو انجمن به عنوان فروشگاه معرفی کرده ؟

اگر نه نظر شخصی من اینه که خرید بصورت غیرحضوری از اشخاص ناشناس اشتباهه محضه !!!

آخرین ویرایش:

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,704
40,501
هرمزگان
www.irantk.ir
انجمن هیچ کاربریرا به عنوان فروشنده معرفی نکرده
فقط دوستانی که برای انها فروشگاه ایجاد شد
پیام های رد و بدل شده با ایشون
و تصویری از بورد ارسالیرادرپیام خصوصی برای من بفرستید من پیگیری میکنم مشکلتون

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973

دوست عزیز من در جریان معامله شما نیستم.اینم میدونم غیر از ضرر مالی حس گول خوردن و مغبون شدن واقعا خیلی بده.اما به نطرم این درست نیست یه نفر را براحتی متهم به کلاهبرداری و بدتر از اون این را اعلام عمومی بکنیم.شما بهتر بود ابتدا از مدیریت انجمن درخواست پیگیری میکردین.و در نهایت اگر انجمن به عنوان قاضی بی طرف به کلاهبرداری میرسید خب قطعا با اون کاربر برخورد لازم‌میشد.
موفق و پیروز باشید.

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
با مدیریت محترم ابتدا پیام می گذاشتید ، آقایی که به عنوان کلاهبردار معرفی می کنید ، دلایلی دارد که البته اگر مدیریت صلاح بداند ، اعلام عمومی خواهد کرد و به ما جامعه چند هزار نفری انجمن اعلام رسمی خواهد کرد .
از هر دو طرف درخواست دارم ، لطفا دلایل خود را به مدیریت بگویید و انجمن را در شوک فرو نبرید .
اون شخصی که کلاهبرداری کند ، با 1 میلیون نمیتونه کاری از پیش ببره .
بالخره این دنیای فانی را می خواهیم بگذاریم و برویم ، تا جایی که می شود در بین یک خانواده ، با صلح و سازش دو طرف کار پیش برود .
و شما هم بدانید که تک تک دوستان این انجمن که در داخل و خارج زندگی می کنند ، از دست ip ها که نمی توانند فرار کنند ، همچنین بالاخره اسامی شان را میتوان رهگیری کرد .
بنده مشکلی برایم پیش آمده بود که با پلیس فتا در جریان گذاشتم و واقعا حیرت زده شدم که چجوری اینها می توانند در این دنیای بزرگ دقیق و درست بزنند به هدف .
ممنون

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,822
7,754
جنت شهر
سلام
اگر به صورت امن خرید خود را انجام میدادید به مشکل برخورد نمیکردید .در بند 14 قوانین روش خرید امن توضیح داده شده است .به هر حال به قول قدیمی ها هیچ وقت یک طرفه به قاضی نروید شاید طرف مقابل هم دلایلی داشته باشد .به نظر من دلایل خود را و طرف مقابل به جناب محمودی ارائه دهید ایشان مشکل شما را پیگیری میکنند .انشا ا.. مشکل حل میشود .

14. در صورتيکه خريدار يا فروشنده تمايل به خريد يا فروش ايمن داشته باشند ، ميتوانند هزينه کالا را به حساب آقای زارع
amiric
واريز کنند و بعد از تحويل کالا به خريدار هزينه به حساب فروشنده واريز خواهد شد ، علاوه بر مبلغ کارمزد معمولا 500 تومان هزينه بانکي هم محاسبه خواهد شد .

در مورد بند14 لطفا بعد از به توافق رسیدن کامل و فقط برای واریز وجه با آقای زارع هماهنگ کنید بعد از ارسال کالا توسط فروشنده و رسیدن کالا به دست خریدار خریدار با آقای زارع برای انتقال مبلغ به حساب فروشنده هماهنگ خواهد کرد . قبل از انتقال وجه لطفا خریدار و فروشنده با آقای زارع هماهنگی های لازم را انجام دهند . ( انجمن مسئولیتی در قبال معاملات و کالاها و ... ندارد و فقط اینکار برای ایمن تر بودن معامله و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی انجام می گیرد )
هزینه های بند 14
معمولا به صورت 50/50 بین خریدار و فروشنده تقسیم می شود ، مگر اینکه خودشان از قبل در این مورد توافق کرده باشند .

معاملاتي که در اين بخش از سايت انجام خواهد شد ، فقط و فقط بين خريدار و فروشنده هست و سايت هيچگونه مسئوليتي در قبال مشکلات احتمالي که ممکن هست براي خريدار يا فروشنده پيش بيايد نخواهد داشت .

آخرین ویرایش:
بالا