آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: :چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765
پاسخ : چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

سلام بر استاد عزیزم غزال و دوست خوبم آقا حبیب
استاد عزیزم من از تمام زحماتی که در آموزش الکترونیک در پست های گونا گون در سایت آموزش داده ای که این بنده از الکترونیک هیچ چیز نمیفهمیدم تا حدودی مقدماتی و الان واسه خودم تعمیر کار شدم.فقط میتونم بگم که استاد متشکرم... دستتون رو میبوسم استاد عزیزم.

درود بر شما

بینهایت شرمنده و خجل میفرمایید
غالبا از دو سو تحت فشارم
نیشترهای بی حساب و اغراق بی نصاب

درد نیش و نیشتر ، نیاز به توجیه و تفسیر نداره فقط منظورم از بی حساب ، تعداد زیاد نیش ها نیست بلکه مقصودم نیش های بی دلیل و بی حساب و کتاب ناحق
اما اغراق بی حد و نصاب دردی داره که جنس این درد شبیه دردی است که شاید تجربه کردید مثلا طفل عزیزی چون فرزند من که پلیسی را دید به منزلم مراجعه کرده تا بابت شکایتم ابلاغیه جلسه دادگاه را به من تسلیم کند و فرزندم در زمان طفولیت که ناخواسته در کنار گفتگوی اقوام ، رفتارهایی از پلیس شنیده بود ، و تصور کرده پلیس برای رفتار مشابهی علیه پدرش آمده لذا به وی گفته چند لحظه صبر کن و مخفیانه بدون اطلاع اهل منزل ، چاقویی برداشته و پشتش مخفی کرده و با خونسردی به وی نزدیک شده و جراحت کودکانه ای که ناچیز بود وارد کرده و پلیس را دنبال کرده و با فریاد میگفته دیگه نبینم این طرفا پیدات بشه و در کوچه معرکه گرفته
حالا در چنین وضعیتی چه دردی احساس میکنی ؟
دردی شوق انگیز ناشی از ناهنجاری جسورانه طفلی که کنترل قهقهه را محال میسازد و درد ناشی از شرم جبران ناپذیری که حاصل شده و القاگر تربیت ناصحیح است .
درحالیکه به نقل از دیگران ، از طفولیت بسیار مودب و با شخصیت بوده و بهیچ عنوان چنین رفتاری مورد انتظار نبود.

درد شرمندگی ناشی از اغراق چنین جنسی داره که شرم سنگین همراه با شوق رنگین احساس میکنی .
همیشه نگرانی که اگه بفهمن چنین شایستگی هایی نداری چی میشه ؟
و خوشحالی که تصور میکنن برخی از نتایج درخشان و مفید ، ناشی از این تلاش ناچیز بوده

لذا اگرچه نیش ها قابل مدیریت نیست اما تعدیل اغراق میسر است و مورد تمنا.

سپاس و تقدیر

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس

سپاس و تقدیر از تمامی زحمات استاد گرامی که بخش عظیم زندگیش رو وقف ارتقاء دانش نمودند و یک تنه با تمامی مشکلات و کم لطفیها رودر رو میشن
وبا امید اینکه بعضی از همکاران نیز بیشتر همکاری نمایند و بجای متلک و پستهای اسپم حداقل یک تجربه خود را به اشتراک بگذارند تا تاپیک زودتر به سرانجام رسد

اگر هر کاربری بجای گله و متلک فقط یکی از تجربه های خودشو به اشتراک گذاشته بود الان الی ماشاا... تجربه اینجا داشتیم و این معضل چسباندن فلت برای همیشه مرتفع شده بود

بخشیدن دل بزرگ میخواد نه توان مالی.
«همه میتونن پولدار بشن اما همه نمیتونن بخشنده باشن
پولدار شدن مهارته اما بخشندگی فضیلت» «باسوادشدن مهارته اما فهمیدگی فضلیت.. «همه بلدن زندگی کنن اما همه نمیتونن زیبا زندگی کنن
زندگی عادته اما زیبا زیستن فضیلت...

با سپاس و احترام .

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765

درود

با توجه به اینکه شدت کنجکاوی ، صامت و ساکت ها رو هم فعال کرده و برای این دسته از علاقمندان عزیزی که دو سال در میان یک کلمه میگن گویا شبیه تخم کفتر عمل میکنه ولی معلوم نیست تخم چه کفتری است که درسته زبون باز میشه ولی خیلی تیزه و اگه دقت کنید جملگی میخوان منو با زبون ترور کنن ( البته جدی نبود و مزاحی جهت رفع کسالت عرض کردم ) .

بنابرین با توجه به اینکه اگه تشریح نکنم عن قریب ترور میشم ولی از طرفی هنوز اندک رمق و غرور جوانی مونده و بسادگی تسلیم نمیشم.
لذا حاضرم تصویر مواد لازم که بروشنی تعیین کننده شیوه کار است را ارسال کنم ولی فوت کار برای مدتی بعهده شما ، ببینم چکار میکنین؟

اگه این شرط از سوی ۲۰ تن از علاقمندان تایید و پذیرفته بشه قراردادمون تکمیله و فقط فوت کوزه گری باقی می مونه که باید مدتی تلاش کنید و بزودی مطالبه نکنید.

قبوله ؟

سپاس

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس

قبوله استاد
استاد bardia.t نیز قبول فرمودن ایشان به تنهایی به اندازه همون ۲۰ نفر که فرمودید تجربه و اشتراک مفید دارند و سپاسگزار ایشان نیز میباشیم

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,793
25,738

قبوله استاد
استاد bardia.t نیز قبول فرمودن ایشان به تنهایی به اندازه همون ۲۰ نفر که فرمودید تجربه و اشتراک مفید دارند و سپاسگزار ایشان نیز میباشیم

با درود //اختیار دارید ...چوب کاری نفرمایید:yes:

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,878
9,764
خراسان بزرگ!

درود و ارادت

استاد غزال نازنین
در مقابل اینهمه حوصله و صبر و تلاشتان در چهت اموزش مطالب و واکاوی مفاهیم چه میشود گفت که قطعا هزاران تشکر کم است.
امید که در فراگیری کوشا باشیم
صحت مزاج و خشنودی همیشگی قرین زندگیتان باد.بدرود...

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765

درود و ارادت

استاد غزال نازنین
در مقابل اینهمه حوصله و صبر و تلاشتان در چهت اموزش مطالب و واکاوی مفاهیم چه میشود گفت که قطعا هزاران تشکر کم است.
امید که در فراگیری کوشا باشیم
صحت مزاج و خشنودی همیشگی قرین زندگیتان باد.بدرود...

درود بر شما
طریقت طاهر و نفس فاخر و نظاره قاهر حضرت عالی
که در شرح رذیله ، صغیر و در بسط فضیله ، کبیر است
به هر سو بنگرد ، جز زیور و زیبنده و زیبا نبیند .​

سپاس

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,765

قبوله استاد

درود

از اون نظر درسته ولی اینجا ایرانه و جمهوری اسلامیه ،
شوخی نیست و تقلب اصلا اینجا معنی نداره .

سپاس

بالا