آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: :چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
پاسخ : چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

من به این فروم یا سایر فروم های موجود سر نمیزدم تا کنون چون در مورد تخصصم هیچ نوع اطلاعاتی درین فرومها یافت نمیشه, و همیشه اجبارا متکی به خودم بودم , ولی محترمانه عرض میکنم این شیوه اموزش رو تا بحال ندیدم و به نظر من درست نیست

آخرین ویرایش:

تاج

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-03-15
458
1,638
اهواز

اقا روش منو داشته باشین:;:
فقط و فقط یکبارم امتحان کردیم اون یکبارم جواب گرفتیم
اونم چون پنل سایز کوچیکه و صاحبش قبولم داره جوریکه اربین میرفت نه نمیگه
با 32 انجام دادم شدLN
میز کار و مغازم کوچیه و مشتری دستش مستقیم میره رو میز کارم دیگه ریسک پنل گرفتن نکردم
و واقعا چشمامون اذیت میشه عذابه
قضیه اینجوره ک لوپ دیجیتالم مال صاحب تلویزیون بوده چون ای دوستمون تعمیرات پلی.استیشن دارن انجام دادیم

آیسی TA8210 Hمپلی سوخته ک شدید داغ میکنه رو فلت گذاشتیم با ولتاژ وصل کردمو فلت آغشته ب مایل فلکسی الفا 300
اذیت کرد ولی سالم از برد جدا شده
بعد تمیز کاری دوباره برد و فلت با هویه معمولی و البته دقت کار خود این دوستمون فلت بعد تنظیم از 2 طرف و محکم شدن با 2گیره فنری جنس چوبی رخت لباس دوباره مایع فلکسی زدیم
برا تعین حرارت آیسی ک بجای هویه خورده رو ایسی ی تیکه سیم لحیم 0/3 دوستمون گذاشت رو ایسی
بعد وصل ولتاز حدود 10-15 ثانیه سیم لحیم رو ایسی ذوب شد مام ولتلز قطع کردیم
بعد شستشو پلی کردیم اوی بوده و هنوزم سالمه(پارسال همین حدودا بود@چون حجاج داستن از مکه میومدن))

اینم روش ما:68000000:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

لطفا یک راهنمایی بکنید به طور فیزیکی تحت فشار قرار میگیره یا با ماده شیمیایی خاصی یا اینکه با گرما و سرما ؟

درود

امروز وقت آزاد خوبی دارم و برای هر سوال یه خروار جواب

جهت دادن به موضوع ، ذهن انسان را محدود به اون سمت میکنه و بشدت مانع فعالیت آزاد ذهنی میشه
و لذا اگه بدونم در تحلیل های الکترونیکی هم ، بدون راهنمایی ، میتونم موجب فعالیت ذهنی علاقمندان بشم هرگز راهنمایی نمیکنم.

اما اگر بعد از مدتی حس کنم یک موضوع منجر به ناامیدی علاقمندان شده و مخاطبانم قادر به فعالیت نیستند بناگزیر راه های ممکن را با راهنمایی های پله ای محدود و محدودتر میکنم تا امید و توانایی حل معما حاصل بشه و عامل فعالیت ذهنی بشه.
حقیقتا از این شیوه ، معجزه ها دیدم و آثار مفیدی برای من و ما داره
ادعا ندارم در همه موارد منتهی به معجزه میشه اما در همه موارد منجر تقویت قوای ذهنی میشه.

اما فعلا این مورد قابل کوچکترین راهنمایی نیست بویژه که فعالیت قابل توجهی را برانگیخته بطوریکه شخصی که از سال ۲۰۰۷ میلادی تا حدود ۹ ماه قبل و طی این سالیان دراز فقط ۲۰ پست داشته آنهم برای رفع حاجت و درخواست فایل و قطعه و نقشه ولی ظرف 9 ماه گذشته که بخش قرمز و محرمانه دایر شد و مختص افرادی شد که لااقل ۲۰۰ پست داشته باشند ظرف این مدت کوتاه 9 ماه حدود ۱۹۰ پست داشته که البته به این خاطر جهش نفرموده بلکه بخاطر بذل علوم و دانش بوده

معذالک حتی چنین علاقمندان کم لطفی که بسادگی لب به سخن نمیگشایند هم ، این معما بگونه ای موجب بیقراری و فعالیت ذهنی ایشان شده که مکررا با دستمزد و عناوین توهین آمیز علیه من و کلیه هم میهنان مترصد اخذ توضیح گردیده بطوریکه لفاظی و جنگ لفظی را برای من و نادانی را برای کلیه هم میهنان و دانشمندان این سرزمین علم و اندیشه منظور فرمودند .

لذا درحالیکه نه تنها حضرت عالی که با شخصیت ارزشمند و زحمات مستمر خود احترام ویژه ای نزد من دارید بلکه افراد صامت و ساکت و مصرف کننده هم به فعالیت ذهنی پرداخته اند و مطمئنم کوچکترین راهنمایی موجب توقف فعالیت میشه ، هرگونه راهنمایی به زیان ماست ، بنابرین تامل فرمایید و اجازه دهید فعلا از این موقعیت بهره کافی را ببریم .

خصوصا که مطمئنم بالاخره از سوی علاقمندان مطرح میشه که ممکنه برای فوت کار معطل باشه که نیاز به بررسی عمقی و علمی موضوع داره که فوتش بعهده من

و البته اگه به درازا کشید و خبری نشد ، ازآنجاکه که اطاله و تاخیر زیاد هم منصفانه نیست و بخشی از پنل ها که نیاز به نصب فلت طرف خطکش داره با این روش از این ناحیه بیمه میشه لذا اون موقع حتما تقدیم میکنم.

ضمنا اگرچه همواره سعی کردم هویتم را اعلام نکنم تا هم خودم و هم مخاطبانم در بیان مقصود و اعماق وجود آزاد باشیم و احترام ناصواب و نابجا مانع کلام اصلی و قلبی نباشه ولی متاسفانه موفق نبودم و با توجه به پیام خصوصی و شروط رعایت آداب ، هویتم بسادگی قابل شناسایی شد اما مطمئنم با توجه به تعداد پست های وی ، هویت شخص موصوف بسختی هم قابل شناسایی نیست لذا با توجه به آثار پاسخم ، در بیان حقایق زیاده روی و جسارت کردم.

و در غیراینصورت اگر قابل شناسایی بود ایشان که سرور و سالار جامعه فنی هستند ولی چنانچه طرف دعوی ، تبهکار و خطرناکترین مجرم هم بود اینگونه در بیان حقایق جسارت نمیکردم زیرا خوبی و بدی انسان ذاتی نیست و اکتسابی است و رفتار و شخصیت انسان تابع شرایط تحمیلی زندگی است و احدی ذاتا تبهکار نیست و هرچند اجرای محکومیت انزوا و بی احترامی عمومی نسبت به هتاک به سود جامعه و خودش نیز هست و برای پیشگیری از جرم و هدایت مجرم ناگزیر به مجازات عمومی و یا قانونی مجرم باشیم اما اساسا هر موجودی اعم از انسان و حیوان ذاتا قابل احترامه.

یعنی اگه من در شرایط فاحشه یا صدام یا احمدی نژاد و یا مصدق بودم ( از نظر ژن و تحصیل و اطرافیان و غذا و ..‌‌‌‌) ، بدون کمترین اختلافی دقیقا همون کارها و رفتارها را داشتم بنابمراتب با تمام وجودم معتقدم ، احدی بخاطر اعمالش مقصر نیست و اگر جسارتی کردم بی حساب و کتاب و احساسی نبوده و اگر قائل به مجازات سارق و کلاهبردار و بزهکار هستم صرفا بجهت بهبود شرایط اجتماعی و اصلاح هتاک و مجرم و تغییر شرایط تحمیلی است نه به جهت انتقام و تلافی .

و لذا ازآنجاکه وی قابل شناسایی نبوده و قطعا پاسخم تاثیر قابل توجهی در شخص مشابه و حتی خود ایشان داره که اگه خواست بجای جوالدوز ، میخ طویله به کسی فرو کنه اول بجای سوزن ، باید لااقل خودشو یک نیشگونگ بگیره و بعد میخ طویله را تا دسته هم مستحق دیگران کنه اشکال نداره .

نه اینکه سالیان سال از ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۹ میلادی فقط ۲۰ پست تنظیم کنم که جملگی اعلام نیاز خودم باشه و به کسی که بیش از ۶۰۰۰ پست داشته و تمام پست هاشو درو کردم و حتی یکی از این ۶۰۰۰ پست را تشکر نکردم و بجز پست هایی که مخفی بوده و تشکر از آن اجباری بوده بسیار بسیار بندرت تشکر داشتم در چنین شرایطی ، به شخصی که اینهمه پست آنهم از ۲۰۱۲ ( و نه ۲۰۰۷ ) تابحال داشته و تمامی مرقومه ها را شخصا تنظیم کرده و کپی نکرده که مشقت و زحمت تنظیم عبارات را قابل تصور میسازد آنهم پست هایی که هر کدام غالبا چندین پست است آیا درسته قبل از بیشگونگ به خودم ، به چنین فردی بگم این چه وضعیه و چرا لفاظی میکنی ، تو عددی نیستی خدا رو شکر ایرانی ها چیزی از تکنولوژی بلد نیستند وگرنه در اختیار کسی نمیگذاشتند ولذا اگه مانند اون ۶۰۰۰ پستی که بلااستثناء خوندم و کپی لازم را گرفتم اگه اینجا هم زودتر توضیح میدادی کاری به کار تو نداشتم و دستمزد میخی نمیدادم .

ضمنا شاید قابل ذکر نباشه که هرچند مطالبه تقدیر و تشکر حق بدیهی افرادی است که در راستای اهداف مثبت و عالی تلاش میکنند و چنانچه حتی منجر به آثار منفی و نامبارکی هم بشه ، ازآنجاکه آثار مثبت مورد هدف جاهد و تلاشگر بوده لذا باز هم مستحق تقدیر و تشکر است معذالک هرگز تقدیر و تشکری مطالبه نکردم و تنها تاثیر تعداد تشکر از مرقومه ها و پست ها صرفنظر از احراز شخصیت مخاطب ، گویای میزان استقبال علاقمندان است که تاثیر مثبت هر فعلی موجب افزایش انگیزه جهت افزایش تلاش میشه و به سود علاقمندان است و برای من اثر دیگری جز شرمندگی نداره .

و لذا گاها با مشاهده توجه افراطی علاقمندان عزیز که برای ساعت ها وقت خود را صرف تشکر بیشمار از پست های حقیر فرمودند و در مواردی که بموقع متوجه شدم که شدت شرمندگی غیرقابل وصف است بلافاصله از طریق پیام خصوصی ضمن تقدیر از زحمات ایشان عاجزانه تقاضا کردم بیش از این شرمنده نفرمایند زیرا بمیزان کافی موجب افزایش انگیزه من شده اند و پیام بزرگوارانه ایشان را دریافت کردم و تاثیر لازم را داشته است و بیش از این بابت اتلاف وقتی که برای تشکر مصرف بشه احساس مسئولیت میکنم.

لذا موضوع نحوه تشکر را صرفا بمنظور تنویر ذهن علاقمندان و یا پاسخگویی مخاطب و اصلاح خطاهای خودم مطرح کردم تا چنانچه افرادی توقع غیر منصفانه ای دارند ابتدا خود را مستحق نیشگونک کنند و به رفتار و سوابق خود نظری داشته باشند و اینطور نباشه که بدون توجه به انصاف و رفتار خود دیگران را مکلف به بذل و بخشش و خود را مستحق ارزش کنند
اینهمه تایپ و نگارش شخصی دیگران را مستحق دسته بیل بدانند و قرائت خود را فخر بی بدیل.
وقت مطالعه خود را گران بهاء و اوقات نگارش دیگران را مستحق جفا

امیدوارم از مجالی که برای نگارش این مرقومه حاصل شد استفاده موثر و مناسبی شده باشد.

سپاس

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

من به این فروم یا سایر فروم های موجود سر نمیزدم تا کنون چون در مورد تخصصم هیچ نوع اطلاعاتی درین فرومها یافت نمیشه, و همیشه اجبارا متکی به خودم بودم , ولی محترمانه عرض میکنم این شیوه اموزش رو تا بحال ندیدم و به نظر من درست نیست

درود

بابت نظر شما سپاسگزارم
اما دلیلی هم برای نظر خود دارید یا فقط چون دوست دارید منتظر نمونید روش خوبی نیست ؟
بارها عرض کردم اشتیاق فراوانی برای اطلاع از خطاهای خود دارم
من سالیان درازی با این شیوه آموزش دادم و همیشه خواهان استماع خطاهای خودم بودم و حتی جوایزی برای اصلاح خطاها منظور کردم تا از زحماتی که تحمل میشه منجر به افزایش بازدهی بشه و حداکثر بهره برداری حاصل بشه‌
اما شما درواقع معتقدید باید شیوه مورد نظر را در چند سطر توضیح میدادم تا به ۴۴ پستی که تابحال تنظیم شده و به پست های آتی نیازی نباشه
درواقع ۴۳ پست را بی ثمر و اتلاف وقت تلقی میفرمایید .
اما برای من اینطور نبوده و از مطالب ارزشمندی بهره بردم و مطمئنم شما هم بردید ولی به نظر نمی آورید.

در هر صورت مشتاقانه منتظر دلایل مربوطه هستم که چرا این پست ها بی ثمر و زائد است؟

سپاس

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

اقا روش منو داشته باشین:;:
فقط و فقط یکبارم امتحان کردیم اون یکبارم جواب گرفتیم
اونم چون پنل سایز کوچیکه و صاحبش قبولم داره جوریکه اربین میرفت نه نمیگه
با 32 انجام دادم شدLN
میز کار و مغازم کوچیه و مشتری دستش مستقیم میره رو میز کارم دیگه ریسک پنل گرفتن نکردم
و واقعا چشمامون اذیت میشه عذابه
قضیه اینجوره ک لوپ دیجیتالم مال صاحب تلویزیون بوده چون ای دوستمون تعمیرات پلی.استیشن دارن انجام دادیم

آیسی TA8210 Hمپلی سوخته ک شدید داغ میکنه رو فلت گذاشتیم با ولتاژ وصل کردمو فلت آغشته ب مایل فلکسی الفا 300
اذیت کرد ولی سالم از برد جدا شده
بعد تمیز کاری دوباره برد و فلت با هویه معمولی و البته دقت کار خود این دوستمون فلت بعد تنظیم از 2 طرف و محکم شدن با 2گیره فنری جنس چوبی رخت لباس دوباره مایع فلکسی زدیم
برا تعین حرارت آیسی ک بجای هویه خورده رو ایسی ی تیکه سیم لحیم 0/3 دوستمون گذاشت رو ایسی
بعد وصل ولتاز حدود 10-15 ثانیه سیم لحیم رو ایسی ذوب شد مام ولتلز قطع کردیم
بعد شستشو پلی کردیم اوی بوده و هنوزم سالمه(پارسال همین حدودا بود@چون حجاج داستن از مکه میومدن))

اینم روش ما:68000000:

درود

بابت روش هوشمندانه ای که مطرح فرمودید سپاسگزارم
اما قطعا باور دارید که در فلت هایی که کنتاکت ها درشت هستند هم بگونه ای با دشواری قابل اجراست که فقط یکبار استفاده فرمودید
و معتقدم برای فلت هایی که فاصله کنتاکت ها خیلی ناچیزه پاسخ نمیده خصوصا که حرارت لازم برای ذوب کردن قلع موجب آسیب فلت هم میشه و تاب برمیداره و فاصله ها نامناسب میشه.
البته شاید اشتباه کنم ولی حدسیاتم را عرض کردم که پاسخ عملی روشنگر صحت و سقم حدسیات است

در هر صورت جالب و جدید بود و بنظر میرسه از لحیمکاری با هویه بهتر است و ممنونم

سپاس

آخرین ویرایش:

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر

درود

بابت نظر شما سپاسگزارم
اما دلیلی هم برای نظر خود دارید یا فقط چون دوست دارید منتظر نمونید روش خوبی نیست ؟
بارها عرض کردم اشتیاق فراوانی برای اطلاع از خطاهای خود دارم
من سالیان درازی با این شیوه آموزش دادم و همیشه خواهان استماع خطاهای خودم بودم و حتی جوایزی برای اصلاح خطاها منظور کردم تا از زحماتی که تحمل میشه منجر به افزایش بازدهی بشه و حداکثر بهره برداری حاصل بشه‌
اما شما درواقع معتقدید باید شیوه مورد نظر را در چند سطر توضیح میدادم تا به ۴۴ پستی که تابحال تنظیم شده و به پست های آتی نیازی نباشه
درواقع ۴۳ پست را بی ثمر و اتلاف وقت تلقی میفرمایید .
اما برای من اینطور نبوده و از مطالب ارزشمندی بهره بردم و مطمئنم شما هم بردید ولی به نظر نمی آورید.

در هر صورت مشتاقانه منتظر دلایل مربوطه هستم که چرا این پست ها بی ثمر و زائد است؟

سپاس

درود بر شما
ازینکه محترمانه جواب دادید متشکرم
اما در مورد شیوه آموزش که میفرمایید،شیوه قطره چکانی یا تحقیقی که روش جالب و بسیار کاربردی میباشد .اولین حسن این روش بالا رفتن دانش خود مدرس میباشد (البته جسارت بنده رو ببخشید ولی واقعیتیه که حتی خود بنده زمانی که تدریس میکردم البته محدود بهش اعتقاد داشتم و هنوز هم وقتی کارآموز برای یاد گیری دارم قبولش دارم)
اما با احترام این روش مختص محیط کارگاهی و کلاسهای حقیقی میباشد چون در فضای مجازی ممکنه امکان مرور کردن مبحث برای هرکسی نباشه
این دلیل منطقیش و باز هم با احترام دلیل شخصیم اینه که نمیتونم منتظر بمونم .نه اینکه چون در محیط کار بهش نیاز دارم .اصولا در زمینه کاری من تا بحال به چنین نوع مونتاژ فلت بر نخوردم ، دلیلش اینه که برای یاد گیری هیچ صبری ندارم ،چنانچه بارها شده بخاطر کشف دلیل یا موضوعی روزها و شبهای بسیار که جزئ تعطیلات رسمی بود تنها در محیط کار حضور داشتم تا با رسیدن به نتیجه این تشنگی خود را ارضاء کنم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

درود بر شما
ازینکه محترمانه جواب دادید متشکرم
اما در مورد شیوه آموزش که میفرمایید،شیوه قطره چکانی یا تحقیقی که روش جالب و بسیار کاربردی میباشد .اولین حسن این روش بالا رفتن دانش خود مدرس میباشد (البته جسارت بنده رو ببخشید ولی واقعیتیه که حتی خود بنده زمانی که تدریس میکردم البته محدود بهش اعتقاد داشتم و هنوز هم وقتی کارآموز برای یاد گیری دارم قبولش دارم)
اما با احترام این روش مختص محیط کارگاهی و کلاسهای حقیقی میباشد چون در فضای مجازی ممکنه امکان مرور کردن مبحث برای هرکسی نباشه
این دلیل منطقیش و باز هم با احترام دلیل شخصیم اینه که نمیتونم منتظر بمونم .نه اینکه چون در محیط کار بهش نیاز دارم .اصولا در زمینه کاری من تا بحال به چنین نوع مونتاژ فلت بر نخوردم ، دلیلش اینه که برای یاد گیری هیچ صبری ندارم ،چنانچه بارها شده بخاطر کشف دلیل یا موضوعی روزها و شبهای بسیار که جزئ تعطیلات رسمی بود تنها در محیط کار حضور داشتم تا با رسیدن به نتیجه این تشنگی خود را ارضاء کنم

درود

همانطور که عرض کردم دلیل و نظر شما ، احساسی است و دوست ندارید منتظر بمونید.
اما خوب یا بد بودن آموزش با میزان بازدهی آموزش ارزیابی میشه لذا همانطورکه در پست های قبل عرض کردم ، بدلایل اطلاعات علمی و تجربی درخصوص روانشناسی شاید بیش از دیگران واقفم که نقاط ضعف و قوت رفتار و اعمالم از جمله ضعف و قوت شیوه آموزشم چیه
و بخوبی میدانم اگر یک ثانیه زودتر به اطلاع برسانم ممکنه از زیان ناشی از حمل و نقل و نصب ماشینی فلت جلوگیری بشه .

و هرچند بواسطه همدردی ناشی از فعالیت آموزشی احترام مستقل و ویژه ای برای شما قائلم اما با بررسی مرقومه حضرت عالی مطمئنم فعلا نیازی به نصب فلت خطکش هم ندارید و صرفا بدلیل کنجکاوی ، جویای موضوع هستید و فعلا با اطلاع از موضوع ، سودی متوجه شما نمیشه

و خصوصا که من کوچکترین تکلیف قانونی و شرعی و انسانی و وجدانی هم برای انتشار اطلاعاتم ندارم همانطور که بسیارانی حاضر به بذل این حق خود نیستند و حق هم دارند و با این وجود بخصوص ظرف چند سال گذشته ، بسیار فراتر از تکلیف و در حد بضاعت و توانم همواره درحال انتقال تجربیات و اطلاعاتم بودم و تا فیها خالدون اطلاعاتم را تقدیم کردم و حقیقتا بیشتر از این چنته ای ندارم.

معذالک همانطور که موثرترین و پیشرفته ترین قوانین هم در مواردی عامل کلاهبرداری بوده اما سود اون قوانین بسیار کلان تر از زیانش هست که تعطیل یا تجدیدنظر بشه
همانطور که عاطفه والدین نسبت به فرزند مسبب آدم ربایی بوده اما دلیل صائبی نیست که در جهت تضعیف عاطفه والدین بکوشیم و اقدام کنیم تا آدم ربایی نشه بلکه هر اثر مثبتی بدون کمترین تردید دارای ضررهایی هم هست اما میزان تاثیر مثبت و منفی مهمه
و لذا ازآنجاکه میزان سود عاطفه والدین به فرزند قابل قیاس با ضرر ناشی از آدم ربایی نیست بنابرین نباید عاطفه والدین را بدلیل احتمال آدم ربایی تعطیل یا تضعیف کنیم.

و بنابمراتب همانطور که حدس زدم دلیل شخصی شما ملاک ارزیابی این شیوه بوده و با وجود احترام ویژه ای که برای شما قائلم اما دلیل قانع کننده ای مطرح نفرمودید و اتفاقا دلیل مطروحه که بعنوان مدرس مطرح فرمودید عامل ایمان بیشتر به این شیوه گردید .

قطع نظر از دلایل فوق هر کالایی قیمتی داره و بهاء کالای من انتظاری است که بسود همگی ماست و نه تنها دیناری منفعت مادی برای من نداره بلکه باید شبیه تراکتور پاسخ بدم و لذا اگر مدت انتظار برای علاقمندانی آزاردهنده است شایسته نیست که عامل جلوگیری از بهبود شرایط بشیم بلکه دراینصورت باید تا زمان تشریح شیوه تصور کنیم چنین تاپیکی وجود نداره تا عامل توقف شیوه مفید و موثر نشویم .
در هر صورت چنانچه دلیل منطقی برای تغییر شیوه ارائه شود بلادرنگ و با کمال میل نسبت به تغییر شیوه اقدام میکنم.

بابت اظهار نظری که بانی ارزیابی بیشتر این شیوه گردید بینهایت سپاسگزارم

سپاس

آخرین ویرایش:

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر

درود

همانطور که عرض کردم دلیل و نظر شما ، احساسی است و دوست ندارید منتظر بمونید.
اما خوب یا بد بودن آموزش با بازدهی آموزش ارزیابی میشه لذا همانطورکه در پست های قبل عرض کردم شاید بدلایل اطلاعات علمی و تجربی درخصوص روانشناسی بیش از دیگران واقفم که نقاط ضعف و قوت رفتار و اعمال از جمله ضعف و قوت شیوه آموزشم چیه
و بخوبی میدانم اگر یک ثانیه زودتر به اطلاع برسانم ممکنه از زیان ناشی از حمل و نقل و نصب ماشینی فلت جلوگیری بشه .

و هرچند بواسطه همدردی ناشی از فعالیت آموزشی احترام مستقل و ویژه ای برای شما قائلم اما با بررسی مرقومه حضرت عالی مطمئنم فعلا نیازی به نصب فلت خطکش ندارید و صرفا بدلیل کنجکاوی ، جویای موضوع هستید و زیانی متوجه شما نیست،
و خصوصا که من کوچکترین تکلیف قانونی و شرعی و انسانی و وجدانی هم برای انتشار اطلاعاتم ندارم همانطور که بسیارانی حاضر به بذل این حق خود نیستند و حق هم دارند و با این وجود بخصوص ظرف چند سال گذشته ، فراتر از تکلیف و در حد بضاعت و توانم همواره درحال انتقال تجربیات و اطلاعاتم بودم و تا فیها خالدون اطلاعاتم را تقدیم کردم و بیشتر از این چنته ای ندارم.

معذالک همانطور که موثرترین و پیشرفته ترین قوانین هم در مواردی عامل کلاهبرداری بوده اما سود اون قوانین بسیار کلان تر از زیانش هست
همانطور که عاطفه والدین نسبت به فرزند مسبب آدم ربایی بوده اما دلیل نمیشه که در جهت تضعیف عاطفه والدین بکوشیم و اقدام کنیم تا آدم ربایی نشه بلکه هر اثر مثبتی بدون کمترین تردید دارای ضررهایی هم هست اما میزان تاثیر مهمه و لذا ازآنجاکه میزان سود عاطفه والدین به فرزند قابل قیاس با ضرر ناشی از آدم ربایی نیست بنابرین نباید عاطفه والدین را بدلیل احتمال آدم ربایی تعطیل یا تضعیف کنیم.

به این ترتیب حتی قرآن هم زیان هایی داشته و عامل سوء استفاده و دکانی برای کلاهبرداری بوده اما دلیل ارزیابی آن نیست.
و بنابمراتب هانطور که حدس زدم دلیل شخصی شما ملاک ارزیابی این شیوه بوده و با وجود احترام ویژه ای که برای شما قائلم اما دلیل قانع کننده ای مطرح نفرمودید و اتفاقا دلیل مطروحه که بعنوان مدرس مطرح فرمودید عامل ایمان بیشتر به این شیوه گردید .

قطع نظر از دلایل فوق هر کالایی قیمتی داره و بهاء کالای من انتظاری است که بسود همگی ماست و نه تنها دیناری منفعت مادی برای من نداره بلکه باید شبیه تراکتور پاسخ بدم و تا زمان تشریح شیوه تصور فرمایید چنین تاپیکی وجود نداره.

بابت اظهار نظری که بانی ارزیابی بیشتر این شیوه گردید بینهایت سپاسگزارم

سپاس

استاد گرانقدر
حدود یک صفحه جواب تایپ کردم ولی در آخر یاد این جمله افتادم که ادب مرد به ز دولت اوست و شایسته ندیدم که ارسالش کنم
با امید بهروزی و شادکامی

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762

استاد گرانقدر
حدود یک صفحه جواب تایپ کردم ولی در آخر یاد این جمله افتادم که ادب مرد به ز دولت اوست و شایسته ندیدم که ارسالش کنم
با امید بهروزی و شادکامی

درود

کجا به شما بی احترامی کردم ؟
لطفا مشخص فرمایید .
مطمئنم سوء برداشت فرمودید و حتی دو بار تاکید کردم که احترام ویژه ای نزد من دارید .
عاجزانه تمنا دارم حتما حتما هر چه نوشتید لطفا ارسال فرمایید
من حاضرم هر هزینه ای برای رفع نواقصم بپردازم لطفا ارسال فرمایید

سپاس

آخرین ویرایش:

تاج

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-03-15
458
1,638
اهواز

درود

بابت روش هوشمندانه ای که مطرح فرمودید سپاسگزارم
اما قطعا باور دارید که در فلت هایی که کنتاکت ها درشت هستند هم بگونه ای با دشواری قابل اجراست که فقط یکبار استفاده فرمودید
و معتقدم برای فلت هایی که فاصله کنتاکت ها خیلی ناچیزه پاسخ نمیده خصوصا که حرارت لازم برای ذوب کردن قلع موجب آسیب فلت هم میشه و تاب برمیداره و فاصله ها نامناسب میشه.
البته شاید اشتباه کنم ولی حدسیاتم را عرض کردم که پاسخ عملی روشنگر صحت و سقم حدسیات است

در هر صورت جالب و جدید بود و بنظر میرسه از لحیمکاری با هویه بهتر است و ممنونم

سپاس

درست میفرمایین،منم گفتم ابتدا فلت تنظیم و محکم شد با نوکهویه smd بعدش آیسی گذاشتیم و الباقی کارا
دوطرف و ویط چندتا پین رو حیم کردیم

بالا