آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: :چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729
پاسخ : چسباندن بسیار مطمئن فلت پنل روی خط کش با روش ساده

بالاخره من در این پست روشی و توضیحی ندیدم . بیشتر به لفاظی و جنگ لفظی کاربران شبیه هست تا یک پست آموزنده . اما بذارید این رو بگم. من بعنوان تعمیرکاری که سی سال از عمرش رو صرف الکترونیک کرده ، همیشه خدارو شکر کردم که همچین تکنولوژیهایی بدست ایرانیها ابداع نشده چرا که نه نقشه ای بیرون میدادن و نه هیچ چی! باز هم خدارو شکر

درود

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729

بالاخره من در این پست روشی و توضیحی ندیدم . بیشتر به لفاظی و جنگ لفظی کاربران شبیه هست تا یک پست آموزنده . اما بذارید این رو بگم. من بعنوان تعمیرکاری که سی سال از عمرش رو صرف الکترونیک کرده ، همیشه خدارو شکر کردم که همچین تکنولوژیهایی بدست ایرانیها ابداع نشده چرا که نه نقشه ای بیرون میدادن و نه هیچ چی! باز هم خدارو شکر

درود

عزیز گرامی قبل از اظهار فضل شما به چنین برداشت هایی در پست قبل پاسخ دادم.
اما شما میفرمایید خدا را شکر میکنید که تکنولوژی بدست ایرانی ابداع نشده چون اطلاعاتی منتشر نمیکنند
ولی من آرزو میکنم شما صاحب فنون ارزنده ای باشی تا بعنوان یک ایرانی ، برخلاف این رسم ناصواب و برخلاف این حقیر ، مایه غرور ایرانی باشی .

باوجودیکه مرقومه های من گویاست که بدون دریافت دیناری اوقاتی را در راستای ارتقاء علمی و فنی علاقمندان صرف کرده ام اما حق این نیست و همانطور که بسیارانی اوقات خود را صرف امور شخصی میکنند من هم به مشکلات شخصی بپردازم زیرا بذل و بخشش اجباری مورد توقع احدی از افراد منصف نیست و صرفا از سوی افرادی توقع میشه که از دیناری چشم پوشی نمیکنند .

در هر صورت بسیار خرسندم که یک ایرانی بذل و بخشش و صرف وقت برای دیگران را اجباری تلقی میکنه و لذا امیدوارم بیش از پیش از بذل علوم آن عزیز گرامی بهره مند شویم و قطعا با توجه به سابقه ۳۰ ساله صدها نفر را از حرفه خود سیراب فرمودید.

ضمنا همواره تقاضا کردم چنانچه مطالعه و مشارکت در محافل صمیمانه من موجب آزردگی و اتلاف وقت میشه جدا از ورود به این تاپیک و دیگر محافل حقیر خودداری فرمایید تا بیش از پیش شرمنده نگردم
تصور فرمایید این تاپیک و بقیه تاپیک های من وجود نداره ، دراینصورت آیا حقی از حضرتعالی ضایع کردم که نسبت به جبران آن اقدام کنم ؟

سپاس

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس

دوست بسیار گرامی و با تجربه این تاپیک یک تاپیک آموزشی میباشد که استاد گرامی توسط شگردی به نام معما آموزش میدهند
واین شگرد باعث بوجود آوردن خلاقیت و ابتکار کاربران خواهد گردید همچنین باعث میگردد اشخاصی مثل بنده که مثل شما سابقه و یدطولانی 30ساله نداریم کمی به مغزمان فشار آوریم و شاید بتونیم مانند شما کاربران باسابقه کمی پرتحرک و خبره گردیم

لذا خدارو شکر میگیم و سپاسگزار میباشیم که چنین اشخاص هنرمندی در میهن خودمان داریم و میتونیم آموزش صحیحی ببینیم
اگر به پست شماره 1 دقت فرمایید کاملا واضح و آشکار منظور آغازگر تاپیک مشخص خواهد بود

سپاس از شما

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال

دوست عزیز
بعد از اولین پست اعتراض آمیز شما، استاد غزال با بزرگواری توضیحات کافی درباره شیوه آموزشی خودشون ارائه کردن که البته ارائه اونها ضرورتی هم نداشت. یا شما پستها رو مطالعه نمیکنید و یا در حین مطالعه به جملات دقت نمیکنید.
ضمنا شما که در عین دارا بودن گنجینه تجربه گرانبهای سی ساله، از عدم انتشار علم توسط عالمان ناراحتید و گلایه دارید ، خب بسم الله این گوی و این میدان، تجربیات خودتون رو در اختیار دیگران قرار بدید و معمای استاد غزال رو پاسخ بفرمایید

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729

دوست عزیز
بعد از اولین پست اعراض آمیز شما، استاد غزال با بزرگواری توضیحات کافی درباره شیوه آموزشی خودشون ارائه کردن که البته ارائه اونها ضرورتی هم نداشت. یا شما پستها رو مطالعه نمیکنید و یا در حین مطالعه به جملات دقت نمیکنید.
ضمنا شما که در عین دارا بودن گنجینه تجربه گرانبهای سی ساله، از عدم انتشار علم توسط عالمان ناراحتید و گلایه دارید ، خب بسم الله این گوی و این میدان، تجربیات خودتون رو در اختیار دیگران قرار بدید و معمای استاد غزال رو پاسخ بفرمایید

درود

ضمن تقدیر از پاسخ شایسته شما

غالبا زمانیکه از درجه انصاف خارج شویم توقع داریم دیگران در خدمت ما باشند و گلایه میکنیم چرا دیگران اطلاعات خود را دراختیارم نمیگذارند
صرفنظر از اینکه همواره تا بیخ اطلاعاتم را تقدیم کرده ام اما بسبب وضعیت سنی بوده که احساس میکنم ممکنه با خودم ببرم وگرنه هیچگونه تکلیف شرعی و قانونی و انسانی ندارم که اطلاعات و تجربیاتم را حراج کنم.

اما ایشان از اینکه نهایتا اطلاعات موصوف را تقدیم میکنم تردیدی نداره و فقط از این موضوع شاکی شده که چرا منتظر بمونم و چرا فورا تقدیم نمیکنی چون خسته میشم منتظر بمونم .

اما تردید ندارم همین شخصی که توقع داره مردم در خدمت ایشون باشند و علوم خود را برایگان تقدیم کنند بابت علوم و تجربیاتی که در تعمیرگاه دراختیار مشتری قرار میده اجرت دریافت میکنه وگرنه ۳۰ سال دوام نمی آورد.

ضمنا همین بزرگواری که خدا را شکر میکنه که ایرانی توانایی نداره و اگه داشته باشه اطلاعاتی در اختیار دیگران نمیگذاره و قطعا باید خودش دریای بذل اطلاعات و تجربیات باشه و هر متقاضی را سیراب کرده باشه ، نحوه پاسخگویی و بذل اطلاعات وی را در پست ۱۳ تاپیک زیر و خطاب به سوال محترمانه مخاطب ملاحظه فرمایید

https://www.irantk.ir/threads/98680-رفع-مدار-پروتکت-منبع-تغذیه?p=574243&viewfull=1#post574243

لذا هیچ رفتار غیرمتعارفی بی حکمت نیست و درحالیکه با توضیحات مفصلی محرز و مسلم ساختم که این شیوه به نفع علاقمندان است و اگر قانع شوم که گزافه گفتم بدون فوت وقت روش خود را تغییر میدم و اینهمه عذاب و صرف وقت را تحمل نمیکنم و واضح است که اگه بدون پرسش و پاسخ مطلب مورد نظر را مطرح کنم بیش از هر کسی خودم سود برده ام و وقت کمتری صرف و درواقع زیان کمتری تقبل کرده ام.
اما باوجودیکه برای اجرای چنین شیوه ای باید وقت و زیان بیشتری تحمل کنم که اگر قابل تقدیر نباشه قابل توهین نیست معذالک کسی که سود بیشتری میبره و زحمتش صرفا مطالعه است و بس ، فریاد اعتراضش بلند است.
بخت که برگردد اسب در طویله خر گردد.

سپاس

آخرین ویرایش:

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال

درود

غالبا زمانیکه از درجه انصاف خارج شویم توقع داریم دیگران در خدمت ما باشند و گلایه میکنیم چرا دیگران اطلاعات خود را دراختیارم نمیگذارند
صرفنظر از اینکه همواره تا بیخ اطلاعاتم را تقدیم کرده ام اما بسبب وضعیت سنی بوده که احساس میکنم ممکنه با خودم ببرم وگرنه هیچگونه تکلیف شرعی و قانونی و انسانی ندارم که اطلاعات و تجربیاتم را حراج کنم.

اما ایشان از اینکه نهایتا اطلاعات موصوف را تقدیم میکنم تردیدی نداره و فقط از این موضوع شاکی شده که چرا منتظر بمونم و چرا فورا تقدیم نمیکنی چون خسته میشم منتظر بمونم .

اما تردید ندارم همین شخصی که توقع داره مردم در خدمت ایشون باشند و علوم خود را برایگان تقدیم کنند بابت علوم و تجربیاتی که در تعمیرگاه دراختیار مشتری قرار میده اجرت دریافت میکنه وگرنه ۳۰ سال دوام نمی آورد.

ضمنا همین بزرگواری که خدا را شکر میکنه که ایرانی توانایی نداره و اگه داشته باشه اطلاعاتی در اختیار دیگران نمیگذاره و قطعا باید خودش دریای بذل اطلاعات و تجربیات باشه و هر متقاضی را سیراب کرده باشه ، نحوه پاسخگویی و بذل اطلاعات وی را در پست ۱۳ تاپیک زیر و خطاب به سوال محترمانه مخاطب ملاحظه فرمایید

https://www.irantk.ir/threads/98680-رفع-مدار-پروتکت-منبع-تغذیه?p=574243&viewfull=1#post574243

لذا هیچ رفتار غیرمتعارفی بی حکمت نیست و درحالیکه با توضیحات مفصلی محرز و مسلم ساختم که این شیوه به نفع علاقمندان است و اگر قانع شوم که گزافه گفتم بدون فوت وقت روش خود را تغییر میدم و اینهمه عذاب و صرف وقت را تحمل نمیکنم و واضح است که اگه بدون پرسش و پاسخ مطلب مورد نظر را مطرح کنم بیش از هر کسی خودم سودد برده ام و وقت کمتری صرف کرده ام .
اما برای اجرای چنین شیوه ای من زیان بیشتری تحمل میکنم معذالک کسی که سود بیشتری میبره فریاد اعتراضش بیشتر بلند است.

سپاس

اختیار دارید استاد عزیز. کسانی که قدردان زحمات شما باشند نیز کم نیستند و ما امیدواریم ظرفیتمان آنقدری بالا برود که بتوانیم اندوخته های چندین و چند ساله شما رو در خودمون ذخیره کنیم. این فرمایشات و ابراز فضل ها نیز بگذرد استاد ، لطفاً خاطر مکدر نفرمایید

:lol:

azarbai

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-03-13
306
690
تبریز - آذربایجان

درود

لذا هیچ رفتار غیرمتعارفی بی حکمت نیست و درحالیکه با توضیحات مفصلی محرز و مسلم ساختم که این شیوه به نفع علاقمندان است و اگر قانع شوم که گزافه گفتم بدون فوت وقت روش خود را تغییر میدم و اینهمه عذاب و صرف وقت را تحمل نمیکنم و واضح است که اگه بدون پرسش و پاسخ مطلب مورد نظر را مطرح کنم بیش از هر کسی خودم سود برده ام و وقت کمتری صرف و درواقع زیان کمتری تقبل کرده ام.
اما باوجودیکه برای اجرای چنین شیوه ای باید وقت و زیان بیشتری تحمل کنم که اگر قابل تقدیر نباشه قابل توهین نیست معذالک کسی که سود بیشتری میبره و زحمتش صرفا مطالعه است و بس ، فریاد اعتراضش بلند است.

سپاس

نمیخواستم جوابتون رو با ادبیات خودتون بدم اما مثل اینکه نمیخواید رویه خودتون رو عوض کنید. دوستان سری به تاپیک زیر بزنند و پاسخ شماره ۷ که ایشون نوشتن رو مطالعه کنند

https://www.irantk.ir/threads/102534-رفع-مشکل-منبع-تغذیه-۰تا-۳۵-۳-آمپر-مجله-الکتور(بخت-آور)?p=574859#post574859

من نمیفهمم ما مفتش هستیم یا کمک حال دیگران؟ یک چیزی رو یا بلدیم و کمک میکنیم یا بلد نیستیم و رد میشیم . ایشون مدارش رو از کجا آورده به ما چه ربطی داره؟
در ضمن ؛ خداوکیلی آموزشهایی که تعمیرکارای هندوستانی در یوتیوب قرار میدن در مقابل این آموزشی که شما میخواید با صد تا منت بگید ، عددی هست؟! کجای دنیا با این روش شما ، کار آموزش میدن؟؟!!

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729

اختیار دارید استاد عزیز. کسانی که قدردان زحمات شما باشند نیز کم نیستند و ما امیدواریم ظرفیتمان آنقدری بالا برود که بتوانیم اندوخته های چندین و چند ساله شما رو در خودمون ذخیره کنیم. این فرمایشات و ابراز فضل ها نیز بگذرد استاد ، لطفاً خاطر مکدر نفرمایید

:lol:

درود بر شما و تشکر فراوان بابت دفاعیات از اینجانب

ماجرای حاضر تداعیگر حکایتی شد که خالی از لطف نیست

در زمان های دور کلاهبرداری در شهری از طریق شفاهای دروغین رونق گرفته بود و مدعیان با ادعای ارتباط با ائمه و شفاهای دروغین دکانی به پا میکردند و به فریب و چپاول مردم می پرداختند که حاکم دستور داد از امروز مدعیان جدید را به حضور وی ببرند تا بر صحت و سقم ادعا حکم کند و خاطی و مجرم را به مجازات سختی برساند .
پس از چند روز که ادعاها بواسطه ترس از مجازات ، فروکش کرده بود ناگهان فردی را به حضور حاکم آوردند و مردم همهمه کنان در انتظار رهایی وی از محکمه و متبرک ساختن خود از وجود مقدس وی

حاکم به وی گفت شفا گرفتی ؟
گفت : آری کور مادرزاد بودم و پس از ریاضت فراوان ، ناگهان ندای ملکوتی شنیدم که گفت نیروی الهی به تو بخشیدیم و بناگهان بینا شدم.
حاکم گفت فرصتی میدهم اگر دروغ است اقرار و توبه کنی و آزاد شوی اما اگر نتوانی صحت ادعا را ثابت کنی باید تا پایان عمر ، سیاه چال و داغ و درفش تحمل کنی
مدعی با قدرت گفت بخدا کور بودم و چند لحظه ای است که با عنایت الهی شفا یافتم و بخوبی می بینم

حاکم گفت اگه واقعا بدرستی و وضوح می بینی بگو ببینم پیراهن و عبای من چه رنگ است.
مدعی با ذوق و شوق فراوان گفت عبای شما قهوه ای و پیراهن شما سفید است.

حاکم بلافاصله دستور داد به سیاه چال منتقل شود که مدعی با شیون و فریاد گفت مگر جز این است؟

حاکم گفت اتفاقا همین است و ازآنجاکه رنگ ها را بدرستی تشخیص دادی مستحق مجازاتی ، زیرا چطور کور مادرزاد بمحض شفا و بدون فرصت فراگیری رنگ ها ، قادر به تشخیص رنگ ها شده

لذا دم خروس فقط در صداقت و راستی وجود ندارد و به حکایت تاریخ حرفه ای ترین افراد در ادعاهای ناصواب قادر به مخفی ساختن دم خروس نیستند.
و لذا عجیب است که مدعی میفرماید

در ضمن ؛ خداوکیلی آموزشهایی که تعمیرکارای هندوستانی در یوتیوب قرار میدن در مقابل این آموزشی که شما میخواید با صد تا منت بگید ، عددی هست؟

لذا صرفنظر از خطای سهوی وی که اشتباها مرقوم فرموده یوتیوب در برابر من عددی نیست و مقصود اصلی وی عگس این ادعاست .
معدالک با وجود مراد اصلی و اطلاع دفیق وی که من در قبال یوتیوب و هندویان عددی نیستم که کشف تازه ای نیست و حقیقت محرز و مسلمی است که بارها اقرار نیز کرده ام ، لذا معلوم نیست با این وجود چرا عدد های قابل هندوستان و یوتیوب را رها کرده و بدنبال ایرانیانی هست که خدا را شکر میکند چیزی نمیدانند و عددی نیستند

و نامعلوم تر اینکه در تاپیک حقیر که بنا به اقاریر وی ، انتهای بی عددی هستم چه میکند ؟ و چرا وقت خود را تلف میکند و چه انتظاری از ناتوانان دارد و چرا بیش از همگان اینهمه عجله دارد و بیقرار است و با پست های مکررا بدنبال توضیح شیوه ای است که به پیر و به پیغمبر سوگند خوردم که بسیار بی ارزش است.

راستی بنظر شما چرا آنهمه آموزش بی منت هندوستانی توانا و یوتیوب مملو از توانایی را رها کرده و در سایت ایرانیان ناتوان و بویژه در تاپیک ناتوان ترین آنان که بر ناتوانی خود اقرار هم کرده وقت خود را تلف میکند بویژه و بدتر از همه اینکه میداند اینجا منت هم لازم است و با این وجود مدام با قبول منت ، بدنبال کالای بی ارزش است و توضیح میخواهد ، چرا ؟

شما میفرمایید من با اینهمه دم خروس چه کنم ؟

اوه شاید قصد مچ گیری دارد ، ولی نه ، چون گفت مگه ما مفتش هستیم که دیگران راست یا دروغ میگویند
حقیقتا معمایی شده جالب تر از معمای تاپیک .

سپاس

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس

نمیخواستم جوابتون رو با ادبیات خودتون بدم اما مثل اینکه نمیخواید رویه خودتون رو عوض کنید. دوستان سری به تاپیک زیر بزنند و پاسخ شماره ۷ که ایشون نوشتن رو مطالعه کنند

https://www.irantk.ir/threads/102534-رفع-مشکل-منبع-تغذیه-۰تا-۳۵-۳-آمپر-مجله-الکتور(بخت-آور)?p=574859#post574859

من نمیفهمم ما مفتش هستیم یا کمک حال دیگران؟ یک چیزی رو یا بلدیم و کمک میکنیم یا بلد نیستیم و رد میشیم . ایشون مدارش رو از کجا آورده به ما چه ربطی داره؟
در ضمن ؛ خداوکیلی آموزشهایی که تعمیرکارای هندوستانی در یوتیوب قرار میدن در مقابل این آموزشی که شما میخواید با صد تا منت بگید ، عددی هست؟! کجای دنیا با این روش شما ، کار آموزش میدن؟؟!!

دوست گرامی آخه این حرفها چیه که میزنید؟
استادغزال تو این سایت عمری رو واسه خدمت به کاربران گذاشته
تو کل سایت همه ایشون رو میشناسند و معلومات و محبتها و کمک های بیدریغ ایشان زبانزد خاص و عام شده
من واقعا شرمنده و خجالت زده میشم وقتی میبینم یه نفر رایگان و بدون کوچکترین چشمداشتی داره تمام وقت و انرژی وهنرش رو واسه اطرافیان اهدا وخرج میکنه بعد یکی دیگه در جواب محبتهاش اینطوری پاسخ میده !

هیچ میدونید ایشون به چند نفر تو این انجمن خدمت و نان رسانی کرده اند ؟

آیا این درسته که بخاطر شما و اعتقاداتی که دارید باعث شوید حداقل بیش از ۲۰۰ کاربر از نون خوردن و فراگیری علم محروم گردند؟؟؟؟

هیچ میدانید اگر ایشان واقعا از صحبتهای شما آزرده و دلگیر شوند و از هدف خود برگردند چه آسیب و ضرر بزرگی به جامعه وارد خواهید نمود ؟؟؟!
خیلی بد میباشد انسان ندانسته و نشناخته حرف و سخنی بزند بدون اینکه به عواقب آن فکر نماید
واقعا متاسف میباشم
از استاد بزرگوار عذرخواهی مینمایم و امیدوارم خاطر ایشاد مکدر نگشته باشد و در هدف خود نیز بیش از همیشه پایبند باشند

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,729

دوست گرامی آخه این حرفها چیه که میزنید؟
استادغزال تو این سایت عمری رو واسه خدمت به کاربران گذاشته
تو کل سایت همه ایشون رو میشناسند و معلومات و محبتها و کمک های بیدریغ ایشان زبانزد خاص و عام شده
من واقعا شرمنده و خجالت زده میشم وقتی میبینم یه نفر رایگان و بدون کوچکترین چشمداشتی داره تمام وقت و انرژی وهنرش رو واسه اطرافیان اهدا وخرج میکنه بعد یکی دیگه در جواب محبتهاش اینطوری پاسخ میده !

هیچ میدونید ایشون به چند نفر تو این انجمن خدمت و نان رسانی کرده اند ؟

آیا این درسته که بخاطر شما و اعتقاداتی که دارید باعث شوید حداقل بیش از ۲۰۰ کاربر از نون خوردن و فراگیری علم محروم گردند؟؟؟؟

هیچ میدانید اگر ایشان واقعا از صحبتهای شما آزرده و دلگیر شوند و از هدف خود برگردند چه آسیب و ضرر بزرگی به جامعه وارد خواهید نمود ؟؟؟!
خیلی بد میباشد انسان ندانسته و نشناخته حرف و سخنی بزند بدون اینکه به عواقب آن فکر نماید
واقعا متاسف میباشم
از استاد بزرگوار عذرخواهی مینمایم و امیدوارم خاطر ایشاد مکدر نگشته باشد و در هدف خود نیز بیش از همیشه پایبند باشند

درود

از لطف بی وقفه و اغراق بزرگوارانه شما ممنونم
استدعا دارم خارج از تاب و توانایی شرمنده نفرمایید .

سپاس

بالا